EVO 850 250GB - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

EVO 850 250GB

iSolt

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כפי שכתבתי, תצטרך להתקין את הווינדוס מחדש.

שנה את ההגדרה בחזרה, גבה חומר, הגדר כראוי והתקן את הווינדוס מחדש.

מדית התקנה שתוכל לאתחל במצב UEFI תוכל להכין עם Media Creation Tool או עם Rufus.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להשתמש בפונקציית האתחול המהיר של Windows 8 אתה צריך להגדיר את הביוס שיעבוד במצב UEFI ולא במצב תאימות לאחור. הנקודה היא ש UEFI מאתחל רק מדיסק עם טבלת מחיצות מסוג GPT ולא MBR, בה השתמשו ה הישנים. לכן עליך להתקין את הווינדוס מחדש כראוי.

על הדרך, לפני שאתה מתקין ודא ב גם שבקר ה SATA מוגדר על AHCI ולא על IDE או Legacy.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להשתמש בפונקציית האתחול המהיר של Windows 8 אתה צריך להגדיר את הביוס שיעבוד במצב UEFI ולא במצב תאימות לאחור. הנקודה היא ש UEFI מאתחל רק מדיסק עם טבלת מחיצות מסוג GPT ולא MBR, בה השתמשו ה הישנים. לכן עליך להתקין את הווינדוס מחדש כראוי.

על הדרך, לפני שאתה מתקין ודא ב גם שבקר ה SATA מוגדר על AHCI ולא על IDE או Legacy.

1. אתה מתכוון שללא תמיכה תוכנתית של הSSD לא מסוגל לאתחל בפחות מ50 שניות?

2. איך מוודאים שהוא AHCI ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, וזה תלוי בתמיכה של ה , שצריך להיות מוגדר במצב UEFI, לא תאימות לאחור. (יותר נכון לא תמיכה של הווינדוס, אלא תמיכה של ה UEFI בGPT, ובשביל זה דרושה התקנה מחדש).

2. בכרטיסיה Peripherals, ב SATA Mode Selection.

שים לב שאתה צריך לשנות ערך בעורך הרישום אם אתה מתכוון לעשות זאת ללא פרמוט והתקנה מחדש כדי שתוכל לאתחל מהדיסק. כלומר, אתחול כרגיל ללא שינוי ההגדרה, שינוי הערך בעורך הרישום, שינוי ההגדרה בביוס ואתחול מחדש הפעם במצב AHCI.

(סביר שזה כבר מוגדר אצלך כראוי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תמיכה לאחור, אבל הוא רוצה FastBoot. הייתי צריך לדייק יותר.

- - - תגובה אוחדה: - - -

עריכה:

ניתן לבצע את ההמרה הנ"ל ללא איבוד המידע וצורך בהתקנה מחדש עם הכלי הזה:

http://www.disk-partition.com/free-partition-manager.html

http://www.disk-partition.com/help/convert-gpt-mbr-disk.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, וזה תלוי בתמיכה של ה , שצריך להיות מוגדר במצב UEFI, לא תאימות לאחור. (יותר נכון לא תמיכה של הווינדוס, אלא תמיכה של ה UEFI בGPT, ובשביל זה דרושה התקנה מחדש).

2. בכרטיסיה Peripherals, ב SATA Mode Selection.

שים לב שאתה צריך לשנות ערך בעורך הרישום אם אתה מתכוון לעשות זאת ללא פרמוט והתקנה מחדש כדי שתוכל לאתחל מהדיסק. כלומר, אתחול כרגיל ללא שינוי ההגדרה, שינוי הערך בעורך הרישום, שינוי ההגדרה בביוס ואתחול מחדש הפעם במצב AHCI.

(סביר שזה כבר מוגדר אצלך כראוי).

נכנסתי למיקום הזה וזה מוגדר על Ahci

בנוסף אין לי אופציה לlegacy רק raid ו ide ואין לי בכלל חיבור ide בלוח (כמעט בטוח)

בנוסף על הדרך הssd מוגדר על sata port 0 ושני הקשיחים מוגדרים על 4 ו5 הפורט 1 ריק.

אגב הfast boot נמצא כרגע בenabled

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאמור, בלי מחיצת efi זה לא הולך לקרות. Ide זה legacy.

אז זה אפשרי רק בהתקנה נקיה של ווינדוס? באיזה שלב בכלל מגדירים את זה? ולמה זה לא בחר את זה אוטומטית? את ההתקנה הראשונה עשיתי עם הגדרות שווינדוס נתן (על הSSD, לא נגעתי בBIOS)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא בהודעה האחרונה שלי, אפשרי גם ללא התקנה נקיה.

מגדירים לפני ההתקנה ב , כפי ש omrij הסביר, ומכינים מדית התקנה מתאימה.

הסיבה שזה קרה בהתקנה הנקיה הקודמת היא משום שה היה מוגדר על מצב תאימות, (וכן מדית ההתקנה שלך כנראה התאימה למצב זה) ולכן הווינדוס הותקן כך מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא בהודעה האחרונה שלי, אפשרי גם ללא התקנה נקיה.

מגדירים לפני ההתקנה ב , כפי ש omrij הסביר, ומכינים מדית התקנה מתאימה.

הסיבה שזה קרה בהתקנה הנקיה הקודמת היא משום שה היה מוגדר על מצב תאימות, (וכן מדית ההתקנה שלך כנראה התאימה למצב זה) ולכן הווינדוס הותקן כך מראש.

אני מתכוון לבצע התקנה נקיה עם 10, לכן שאלתי איך להגדיר את זה בהתקנה נקיה. אין לי טעם להתעסק עם מערכת חיה, מיותר.

ולא הבנתי איך בודקים עם הSSD שלי מוגדר כGPT או MBR?

והתקנתי את ה8.1 מUSB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדריך התקנה שלב אחרי שלב:

http://www.tenforums.com/tutorials/1950-windows-10-clean-install.html

יש שם קישור למדריך נוסף להכנת DOK כראוי. (מתאים לאתחול מ UEFI. אם תכין בשיטות הישנות הווינדוס שוב לא יותקן כראוי. ממליץ על Rufus).

שים לב שתצטרך להשיג את ה ISO בגרסת 10240 בדרכים אחרות כיון שמייקרוסופט כבר לא משחררים אותו יותר, (וכן לא מאקטבים אותו בשלב זה).

כמו כן, הסריאלים שבמדריך לא נכונים לגרסה זו, חפש את הסריאל הנכון.

הגדר את ה כפי שעומרי כתב. ("תשנה 8 features ל 8.1 whql ואז csm לnever").

התקן לפי המדריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הפעלתי את fast boot ואת 8 whql והתקנתי הפעלה נקיה של וינדוס 10 והבוט תוך 26 שניות עולה לדקסטופ.

כשהפעלתי Csm: never או uefi במקום legacy אין בוט והמערכת לא עולה. גם בהתקנה הusb לא עלה כשאחד מהם הוגדר, לכן הגדרתי legacy and uefi ו csm: always.

אגב איך בודקים אם מחיצה c מוגדרת כmbr או gpt? עשיתי פירמוט ואתחול למחיצה ואז מחקתי אותה ונתתי לוינדוס לעשות הכל. היא היתה מוגדרת בהתקנה Unlocated space

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...