בעיה עם המערכת - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם המערכת

omerbar

Recommended Posts

אז ככה, יש לי שני רסיברים שונים ומערכת שמורכבת מ2 רמקולים שהם Mission M34i

הרסיברים הם כאלה:

אחד technics sa ax710

והשני זה yamaha ax 397

עכשיו הבנתי שהטכניקס זה רסיבר גרוע שמיוצר באינדונזיה באיכות מאוד גרועה השתמשתי בו חודש בערך אבל הבעיה שהייתה לי איתו זה שכל פעם שהייתי מגביר את הסאונד מעבר לנקודה מסויימת הוא פשוט היה קופץ ורושם overload והייתי צריך לכבות את הרסיבר ולהדליק מחדש על יותר נמוך בשביל שלא יקפוץ, חשבתי שזה מהרסיבר ולכן הבאתי את הYamaha ax397 חיברתי אותו הכל טוב ויפה רק שהבעיה הזו קוראת עוד פעם, אני מגביר את הסאונד לא יותר מידי וכבר הוא קופץ ומתכבה ושאני מדליק אותו אחרי קפיצה כזאת הוא רושם check SP wires.

עכשיו אני לא יודע איפה נמצאת הבעיה ברמקולים עצמם או שאולי בכבלים

עכשיו שחיברתי את הרסיבר הישן הtechnics לרמקולים אחרים הוא מצליח להגיע עד סוף ההגברה שלו בלי לקפוץ ולכן אני יודע שהבעיה לא איתו אלא או בכבלים עצמם או ברמקולים עצמם.

איך אני מזהה את הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשום לך check SP wires כלומר תבדוק כבלי הרמקולים , תבדוק שהפלוס והמינוס לא נוגעים אחד בשני ,

כאשר הם נוגעים אחד בשני זה עלול לשרוף את המגבר , למזלך יש למגברים האלה מעגל הגנה מהמצבים האלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את זה כבר עשרות פעמים הפלוס והמינוס מופרדים הינה תמונות:

ggzzyvzldyot.jpg

nl2rndweting.jpg

fhc2ogdznktj.jpg

כמו שאתה רואה רשום על הכבל 0.75mm כך שזה הקוטר

ואת הקצוות אני עשיתי בעצמי כי הקודמים היו עבים מידי להיכנס לתוך החורים מאחורי הרסיבר של הטכניקס הרסיבר שלפני הyamaha(בתמונות זה הימהה יש לו חיבור שונה מאחורה לכבלים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שפתרתי את הבעיה

ניתקתי את שתי הרמקולים והוצאתי את כל הכבלים

ואז חיברתי אחד בעזרת כבל אחד ועכשיו הרסיבר לא קופץ גם כשאני מגביר מאוד מאוד חזק....

כנראה שהבעיה הייתה בזה שחיברתי שתי כבלים ביחד ואז אותם לרמקול ולרסיבר(כלומר לקחתי כבל אחד של + ו- חיברתי אותו עם כבל אחר גם + ל+ ו- ל- ואז את הכבל החדש הזה שנוצר חיברתי לרמקול ולרסיבר בהתאמה + ל+ ו- ל-)

יש לי אגב כבל 2.5 במערכת אחרת אולי אני יחליף כי שם הרמקולים קטנים ביחס לרמקולים של הmission

עכשיו אני יחבר גם את הרמקול השני בשביל לראות אם הרסיבר קופץ אם כן אז זה לא קשור לחיבור שעשיתי עם השני כבלים

- - - תגובה אוחדה: - - -

עדכון קטן ושאלה,

הכל עובד כמו שצריך, פשוט הבעיה הייתה שהשתמשתי בשתי כבלים מחוברים לרמקול אחד במקום כבל אחד לרמקול אחד(סיסמת בחירות מעולה יש לציין....) חיברתי את שתי הרמקולים של mission והכל עובד מצויין אני יכול להגביר כמה שאני רק רוצה והרסיבר לא מתכבה.

עכשיו יש לי שאלה קטנה, יש לי מקום באחורה של הרסיבר לחבר עוד שני זה אומר שהרסיבר תומך בתצורה של 4.0 או ב3.1

עכשיו אני תוהה האם לעשות 4.0 או 2.1 או אפילו 3.1?

אין אפשרות לחבר עוד לרסיבר? או עוד סאב וופר? ברסיבר הקודם יכלתי לחבר הרבה יותר ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...