בעיות תאימות עם Crucial MX100 / BX100 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות תאימות עם Crucial MX100 / BX100

nachum37

Recommended Posts

[השרשור נפתח בפורום אמצעי אחסון ולא תמיכה טכנית כיוון שמדובר בדיון על הנושא, כבר אין לי בעיה בפועל. ]

לאחרונה יצא לי להתקל בבעיות תאימות לחומרה ספציפית כארבעה פעמים עם Crucial MX100 / BX100.

הפעם הראשונה היתה כאשר ניסיתי להחליף HDD ב Lenovo Flex 2 14 ל MX100. לא היה שום זיהוי של הכונן במצב UEFI, רק ב-CSM. הוחלף ב-SanDisk Ultra II ועובד יפה ללא שום תקלה.

הפעם השניה והשלישית היו בהחלפת HDD ב N550JK ל BX100. בשני המקרים הכונן עובד אבל הם סובלים מחוסר יציבות, איטיות פתאומית לרגעים ועוד.

הפעם הרביעית היתה כאשר ניסיתי להחליף HDD בנייח Inspiron 580 ל BX100. כאן כבר היה סיוט אמיתי. מערכת ההפעלה הותקנה כראוי, אך כאשר ניסיתי לגשת לקשיח הישן המחשב נתקע לחלוטין בכל פעם עד לכיבוי כפוי. בנוסף לא היה ניתן לכבות את המחשב ללא מסך כחול, עד שבשלב כלשהו מערכת ההפעלה כבר לא עלתה כלל.

הוחלף ב 850 EVO ועובד בסדר גמור.

(כמובן גם שהחלפתי פעמים רבות נוספות ללא שום תקלה).

אני אישית כבר לא אקנה אותם או אמליץ עליהם למרות יחס העלות-תועלת הגבוה, כיון שמדובר בחתול בשק.

נשאלת השאלה, האם נושא בעיות התאימות ידוע? אם כן, מדוע הכוננים הנ"ל עדיין נחשבים למומלצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור.

בכל המקרים Firmware ודרייברים היו מעודכנים.

תמיד , ברוב המקרים מאמאזון עצמם.

הכוננים היו תקינים בוודאות ויכלו לעבוד יופי על מחשבים אחרים, זה בכלל לא הכיוון.

בנוגע לפלקס למשל יש דיונים על כך בפורום של . אף אדם לא הצליח לעבוד עם הכונן הזה ב-UEFI עם פלקס 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...