הרשאות למשתמש רשום - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרשאות למשתמש רשום

HAREL1010

Recommended Posts

שלום אני חדש בתחום ואני רוצה לבנות אתר ב HTML5 לאחותי שעוסקת בנדל"ן . אני רוצה לתת לה אופציה להעלות ולמחוק באמצעות שם משתמש וסיסמה( כמו ביד 2)

איך אני עושה את זה ? מה אני צריך ללמוד בשביל זה? אני לומד לבד. תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. בניתי לבד כמה אתרים ב HTML5 וCSS3 והעלתי אותם לשרת דרך חברת . האתרים נראים טוב .

מה שאני מבקש , זו דרך שהלקוח בבית מתחבר באמצעות שם משתמש וסיסמה והוא יכול להחליף את התמונה שבאתר בתמונה אחרת מהמחשב שלו ושזה יטען אוטומטי לשרת/לאתר ללא התערבות מצידי . בגדול , דומה להטענת קבצים של מפרסם מודעה באתר יד 2.

קראתי קצת PHP ולא קיבלתי מענה מלא.

אשמח לתשובה מפורטת יותר ואו,לחלופין, תפנה אותי לאתר שבו אני יכול ללמוד לבד.

שוב תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה . קראתי קצת PHP אבל בשם משתמש וססמה קצת התבלבלתי . היכן אתה ממליץ ללמוד PHP באינטרנט ?

וסליחה על הבורות , אבל מה זה בדיוק מסדי נתונים ואיך הוא משתלב/מתקשר למה שאני צריך אחרי שאני לומד PHP ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני למדתי מכאן http://www.w3schools.com/html/ php mysql וכמובן שגם לפעמים הפעלתי כול מיני חיפושים בגוגל וגם יצא לי טיפה לראות סירטונים בוידאו אבל בגדול למדתי מw3schools

ובקשר למסד נתונים . המסד נתונים אפשר להגיד שזה השרת שבוא נשמר לך כול המידע למשל יש לך דף הרשמה באתר אז מי שנרשם כול הפרטים שלו הולכים למסד נתונים אחר כך אותו משתמש רוצה להתחבר לאתר אז הוא נכנס לדף התחברות ורושם שם משתמש וסיסמא וזה נשלח למסד נתונים ואז המסד נתונים בודק עם הנתונים אלו הוכנסו אליו במידה וכן הוא שולף אותם ונותן לך את הפרטים על אותו משתמש ואז אתה מחבר אותו לאתר. כמובן שזה הרבה יותר גדול וצריך לדעת איך לשמור את הנתונים ושום דבר לא מגיע מוכן אבל בשביל מה שאתה רוצה לעשות זה מדובר במסד נתונים די קטן אז לא נראה לי שתהיה לך בעיה.

דרך הגב אני עכשיו מתחיל עם מסדי נתונים אז הידע שלי לא בשמיים אבל נראה לי שבשביל מסד נתונים לדבר שאתה רוצה זה בסהכ הכול שלושה טבלאות שזה די קטן ותוכל גם לשחזר שנמחקו בהיסטוריה

לפי תאריכים. אני מקווה שאני לא מדבר הרבה שטויות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה. אתה יכול לכוון אותי יותר ספציפי . אלו נושאים אני צריך ללמוד ב PHP וכן מה זה מסד נתונים , השאלה, האם זו שפה או תוכנה שאני מוריד, או שיש את זה מובנה בשרת שלי ?

ומה בדיוק אני צריך ללמוד במסד נתונים ובאיזה אתר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציא לך לצפות בערוץ הזה

הוא מסביר הכול מאפס איך מורידים איך מתקינים הוא מציג הכול בוידיאו מלמד ממש מאפס אחרי שתלמד טוב תלמד לשלב את זה עם php בכול מקרה אני מציע לך להתחיל קודם עם ה php ואחר כך לעבור לmysql

בערוץ הזה

מסבירים בוידאו מאפס php ואיך מתקינים והכול ואפילו איך לשלב mysql עם php אבל זה בשלב מתקדם
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גם מוזמן לראות בוידאו מערכת משתמשים שבניתי לאחר למידה של php and mysql

זה ברמה של מתחילים אני רק חודש וקצת בתחום אבל עדין יש כאן הרבה השקעה בניתי הכול מאפס

https://www.youtube.com/watch?v=8Rlk4m_SU9M

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...