פי סי עולה מתי שבא לו - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פי סי עולה מתי שבא לו

yanivd28

Recommended Posts

ווינדוס 7 64bit , אחרי כמה חודשים מאז שנקנה לא היה מראה תצוגה, מנסה להדלק , נכבה ככה 5 דקות עד שבסוף עולה, שלחתי לאייבורי לבדיקה, אמרו שכרטיס זכרון תקול, החליפו, מאז ההחלפה יש תצוגה, כמה שניות מסך של לוח אם ואז פשוט מסך שחור עם Cursor מהבהב, בלי שום הודעות פשוט לא עולה ותקוע במצב כזה, לוחץ כמה פעמים על הכפתור הדלקה עד שבא לו עולה( חשוב לציין שכבר עולה, מהיר מאוד עובד חלק ויציב), החלפתי 3 ספקים, כמו כן נשלח לאייבורי שוב נבדק דיסק קשיח מעבד , טוענים שהכל תקין, האם פרמוט יפתור את הבעיה? נתקלתם בתופעות כאלו ? יש עצות? רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה הכי פשוטה שיש. המחשב באחריות?כן. יש בעייה? כן.

תחזור לאייבורי תסביר להם בדיוק מה הבעייה ותסביר להם שלא יחזירו לך את המחשב עד שהבעייה נפתרת. תבדוק בחנות אחרי התיקון שהבעיה אכן נפתרה ושלום על ישראל:-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שהגעתי עם המחשב אליהם ואז הפלא ופלא הכל עולה כמו שצריך, 2 ריסטרטים ועדיין עובד, אומר לי הטכנאי בעיה בווינדוס, התווכחתי איתו, רבתי עליו, ביקשתי לדבר עם מנהל, בדקו שוב את ההארד דיסק, תקין עשו ריסטארט תקין. באתי הביתה 4 פעמים עלה בסדר פעם חמישית לא עולה. לא צריך להגיד לכם מה בא לי לעשות עם המחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נתקלתי בבעיה כזאת מוזרה כאשר עם שישב על פורט SATA מסויים היתה את הבעיה - במקרה שאני נתקלתי בו שינוי של הפורט אליו מחובר ה- פתר את הבעיה

אני מודה שזה נשמע קלוש - אבל זה מה שפתר את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לך:

1. תוודא שהכל מחובר הייטב, שהזכרונות יושבים טוב בתאים.

2. תבצע תיקון מע' הפעלה ו CHKDSK.

3. בדיקה לדיסק קשיח ו . (כלים מעולים: MHDD ו MEMTEST שניתן למצוא גם ב hirens boot cd).

או יש דיאגנוסטיקה מהירה מבוססת SMART שניתן לבצע עם HDsentinel.

4. אם יש לך כ. מסך, תוציא אותו ותעבוד עם ה onboard( במידה ויש).

ועוד טיפ קטן- אם אתה מתכנן לפרמט מסיבה כלשהי ומשהו יתפקשש ותחליט לגשת לאייבורי, אז רק שתדע שאין אחריות על תוכנה וכנראה תחוייב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם

יש לי שני סטיקים של קינגסטון 4 ג'יגה כל אחד

אני אנסה גם את הניתוק ואחרי זה שינוי פורט sata של HD

לגבי מערכת הפעלה, איך בדיוק תיקון מערכת הפעלה? (לא ברשיון)

יש לי גם כרטיס מסך .

תודה רבה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...