המלצה למקלדת חדשה - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למקלדת חדשה

leahd3

Recommended Posts

אוקיי אז אחרי שהחלפתי עכבר אני מעוניין לקנות מקלדת.

התקציב שלי הוא 200-400 אני ראיתי כמה אופציות כמו SPEEDLINK ב 200 קורסייר K40 ב 330 ואת MK ב 400.(אגב יש דגם של רוקאט שהוא מכני עם מקשים שחורים ב-450)

אשמח לחוות דעת מאנשים שיש להם או התנסו עם המקלדות האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכוויתי מלוג'יטק G710+ בעלות של 650 שקל בזמן שהתכוונתי להשקיע סכום צנוע הדומה לשלך

ומשם השמים הם הגבול, החלטתי שבאמת כדאי להשקיע בK70 ואני מאוד מרוצה. עולם אחר... כנראה שזו המקלדת הטובה בעולם.

מינוס אחד שהוא רציני בגרסה הרגילה (הלא RGB) שאין מקשי MACRO, דבר שהוא רלוונטי עבורך בנוגע לקיצורי מדייה שרצית.

פשוט תגדיר אותם על גבי מקשי Fים בעזרת הדרייבר של (כמובן שזה מצריך ממך לרכוש את גרסאת הRGB כן ?<!~)

אבל מקלדת סוף. רשמתי עליה קצת הרבה בשבועיים האחרונים, תציץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום הרגשתי מקשים של CHROMA שהם סוויצ'ים ירוקים ... זה דווקא מגניב אבל אני לא ממש בטוח שבא לי לשלם 700+ על מקלדת...

חשבתי אולי לדיוון הROCCAT RYOS עם מקשים שחורים. הבנתי שהם כמו אדומים רק יותר כבדים (שאני אוהב את זה) זאת אומרת הכובד של ירוקים רק בלי התקתוק הכבד של הסוויץ'.

בכל אופן חשבתי אולי להזמין מחול מקלדת די מגניבה של AULE עולה 50$ או את TT POSIEDON שעולה 60$ רק חבל לי שאין שם עברית... אני עדיין כותב די המון בפורום פה,ואני גם כותב באתר....

סעמק איזה עצבים זה. זה ממש מייאש לבחור מקלדת. את העכבר בחרתי תוך יומיים ( M95) ואני מאוהב בו. אני בגדול מאוד מרוצה מהמוצרים של קורסייר אבל 700 ש"ח ....

אולי K40 או K30 ולסגור עניין ב 220 ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסבר על הסוויצים של CHERRY MX

ממליץ לך לפחות "להתנסות" בטסטר ... זה הכל טעם אישי בסוף ... הרוב הולכים על אדומים\שחורים או חומים

שוב ההמלצה שלי היא DUCKY ללא מחשבה פעמיים

רק שתדע מקלדת מכאנית לא תגרום לך להיות שחקן יותר טוב ... זה פשוט יגרום לך להרגיש טיפה נוח יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר תתחושה.

לצערי לא מעניקה את התחושה הרצויה מההתנסות הקצרה שלי איתה. היא יותר מזכירה מקלדת רגילה

התנסיתי בדגם MK מקשים שחורים.

בקיצור אדומים מסתבר שזה הדבר ומסגרת האלומיניום של הK70 נותן לך הרגשה שזה לא זבל ... אם כבר החלטת להשקיע, לך על זה... הפכתי תעולם כבר שמע לי .

אל תשקיע את ה50$ בסיני כי ישנם 2 תרחישים אפשריים במצב שכזה

או שאתה תבין לבד שזה פשוט לא זה וזו סתם מקלדת רגילה פלסטיק עם מקשים רגילים

או שאתה לא תבין מה אין לך עד שלא תדע באמת מה יש בחוץ . ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...