להתקין אינטל זיאון בלאפטופ - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להתקין אינטל זיאון בלאפטופ

Yoram_gini

Recommended Posts

היי

האם זה אפשרי לקחת לאפטופ מבוסס אינטל דור 5, לנתק לו את המעבד, ולשים במקומו xeon E5 (וי3) ?

אני לא מדבר כרגע על חשמל או על קירור שאפשר למצוא פתרונות יצירתיים.

אני מדבר על היכולת של הווינדואוס לעלות ולעבוד.

אני מאמין שיהיו בעיות או תאימות כלשהן, אבל לא מצאתי על זה חומר רישמי שיתן לי תשובה ברורה בעניין.

אני רוצה לקנות באיביי את המעבד הזה ולהתקין אותו על מחשב נייד שאקנה במיוחד בשביל המטרה הזו.

אשמח לארות בנושא. תודה !

ד"א לא ידעתי אם זה מתאים לפה או לפורום מחשבים ניידים או לפורום ... זה נוגע בכל הנושאים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מחשב ממש לא סטנדרטי.

אלה תחנות עבודה ניידות עם לוח שמקבל מעבד נייח, פליטת החום היא עצומה ובדרך כלל המעבד עובר אנדרקלוק (ההפך מאוברקלוק, הפחתה של המהירות) כדי שיוכל לתפקד.

מיותר לציין

המחשבים האלה יקרים להחריד, כבדים ומגושמים (נייד זה תיאור קצת מוגזם) וזמן הסוללה שלהם הוא כמה דקות במאמץ ואולי שלוש שעות במנוחה.

ידוע לי על אדם אחד בפורום הזה עם מחשב בסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתרון היחיד שאני יכול לחשוב עליו הוא שאתה יכול לקחת איתך את כל המחשב (עם הפרוייקטים ועם כח החישוב שלו) לכל מקום, רק שאתה כנראה תצטרך נקודת חשמל בכל יעד בכדי להשתמש במחשב. אני מניח שזה טוב אולי למי שעובד לפעמים מהבית ולפעמים מהמשרד (ולא לשימוש בדרך), או לאנשים שצריכים להציג את הפרוייקט שלהם בכל מיני מקומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש מדוייק מה שנכתב כאן. חלק גדול מהמעבדים שאינם U אינם מולחמים, רק שההיצע לא גדול (אפשר להחליף רק בין ניידים לנייחים מאותה התושבת, לא עם לנייחים כפי שנאמר פה) וזהו סוג של הימור (האם המחשב יעבוד עם מעבד שונה), ובנוסף גם כנראה לא משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן יחסי לביצועים, הניידות שהם מאפשרים טובה לי.

המחיר הלא פרופורציונאלי שלהם הוא הסיבה שאני רוצה לתפור קומבינה בעצמי. (וצריך עוד לשלם מכס על המחיר המופקע הזה).

ייצרו את הלוח הזה במיוחד בשבילהם? יש אופציה למצוא תשובה עובדתית לעניין ? אולי זה לוח שניתן לרכוש באינטרנט?

ותודה רבה על העזרה ד"א : )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם מחשבים ניידים היא שכל יצרן בונה את המחשב בצורה מסויימת, כך שרוב החלקים הפנימיים הם לא ברי החלפה עם חלקים של מחשבים ניידים של יצרנים אחרים ואולי אפילו לא עם חלקים של דגמים אחרים של אותו היצרן. יותר מזה - היצרן לעיתים מגביל את הביוס של הלוח לחומרה מסויימת, כך שגם אם תצליח להחליף רכיב מסויים, לא בטוח שהמחשב בכלל יסכים לקבל אותו (זה יכול להיות מעבד ובמקרים מסויימים - זה יכול להיות אפילו זיכרון). חוץ מזה, גם אם תצליח למצוא עם תושבת המאפשרת החלפה של המעבד, אתה צריך שהוא יהיה בגודל המתאים ל"מארז", ואז סביר להניח שתהיה לך בעיה לחבר את המסך והמקלדת ללוח (אני לא יודע זאת בוודאות, אבל אני מניח שלכל חברה יש חיבורים קצת שונים, כך שאין תאימות בין החלקים). בקיצור, הרעיון של בניית עם "רכיבים כבקשתך" כמו שניתן במחשב נייח לא ממש נראה לי ישים למשתמש הרגיל, אבל יכול להיות שאני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשאול מה אתה מתכנן לעשות עם המחשב שדגמי העילית הקיימים לא יספיקו עבורו?

הרבה רנדרינג

2630 שווה בערך ל 4930K בתחום הזה

מעליו יש עוד דגמים

אני רוצה לשים את ה 2695V3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אין כרגע V3.

הנייד הכי חזק שאתה יכול להביא כרגע זה מחשב כמו במפרט שלי (יורוקום וסאגר הם שניהם ריסלרים של קלבו) ולשים לו זיאון E5-2697-v2.

עריכה:

שוקל 6 קילו אגב.

ושמן טילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסתי לאתר של סאגר לא ראיתי שהם עושים כאלה עם זיאון. ואם היה אני מאמים שגם היו לוקחים 200% מהמחיר של המעבד רק כי הם בנו קייס מזורגג מפלסטיק והדביקו עליו כמה חלקים.

אם אני קונה לוח עם 3 LGA 2011

כמה זה מסובך לקנות את החלקים המתאימים וקייס מתאים (או להדפיס קייס מתאים לפי מידות מדוייקות) ולחבר הכל ?

צפויות בעיות מעבר להבין לאיפה לחבר כל דבר?

ושוב, מאיפה הם הקריצו את הלוח הזה?

הרי יש לי מדריך פירוק והרכבה של המחשב הזה מהיוטיוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אין לוח נייד V3!!!!!!!!!

למחשב הזה הופסק הייצור בתחילת השנה הנוכחית על ידי קלבו היצרנית.

לא סאגר ולא יורוקום מייצרות אותו.

אם יורוקום עדיין מוכרים זה אומר שנשאר להם מלאי.

שמועות אומרות שקלבו מדלגים בכלל על V3 ועוברים ישר לסקיילייק לדגם הבא.

אתה יכול גם לקנות BARE BONE באיביי יחסית בזול ולשים מה שאתה רוצה כולל תמיכה טבעית בזיאון.

רצוי גם לשים ביוס של PREMA ולפתוח עוד כמה אופציות מעניינות.

https://biosmods.wordpress.com/p570wmx/

ומנסיון זה משפר הביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אין לוח נייד V3!!!!!!!!!

למחשב הזה הופסק הייצור בתחילת השנה הנוכחית על ידי קלבו היצרנית.

לא סאגר ולא יורוקום מייצרות אותו.

אם יורוקום עדיין מוכרים זה אומר שנשאר להם מלאי.

שמועות אומרות שקלבו מדלגים בכלל על V3 ועוברים ישר לסקיילייק לדגם הבא.

אתה יכול גם לקנות BARE BONE באיביי יחסית בזול ולשים מה שאתה רוצה כולל תמיכה טבעית בזיאון.

רצוי גם לשים ביוס של PREMA ולפתוח עוד כמה אופציות מעניינות.

https://biosmods.wordpress.com/p570wmx/

ומנסיון זה משפר הביצועים.

תודה רבה.

אבל יש דור 5 של וזה 2011V3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...