מסך מחשב לעבודה גרפית גבוהה (מאיה פוטושופ וכו) וגיימינג בגודל 28" תקציב של 4K - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך מחשב לעבודה גרפית גבוהה (מאיה פוטושופ וכו) וגיימינג בגודל 28" תקציב של 4K

fenix5545

Recommended Posts

אתה עצמאי? אם כבר מצאת עבודה במקום מסוים, הייתי מאמין שיש להם את הטכנולוגיה שם שתוכל להשוות בין מה שהם משתמשים למה שאתה משתמש - או תוכל לרכוש משהו דומה.

עכשיו תראה, ברמה הבסיסית, אתה צריך מסך שהוא 8bit+ בעל פאנל IPS. אין לך צורך לדאוג לכמה מהר המסך מגיב, מכיוון שזה מיועד למשחקים ועל זה אתה עלול להקריב איכות תצוגה, כשאתה בוחר בין מסכים.

רזולוציה של היא קצת מוגזמת גם ברמה המקצועית, והיא מיועדת לתכנים מסוימים כמו מסכי קולנוע ומסכי ענק.

QHD היא רזולוציה סבירה יותר, למסכי 27 אינץ'.

אתה גם צריך לקחת בחשבון את מקור הצילום, אם זה מהאינטרנט או ממצלמה, ובאיזו רזולוציה הם משתמשים. תמונה בFHD לא תהפוך לQHD. מתיחה של התמונה תהרוס את האיכות.

לגבי שאר הפרטים שאתה צריך לדעת על המסך שאתה תרצה לקנות, אתה תוכל למצוא מידע מקיף באתר של tftcentral או באתרים אחרים שאפשר למצוא בgoogle.. פרטים כמו contrast stability, colour gamut(srgb), panel uniformity וכולי.

כשזה נוגע לdell, אגב, הציעו לך על אחד המסכים החדשים שלהם, ה2715. אני הייתי הולך יותר בכיוון הu2713hm. גם מתאים למשחקים. אבל הייתי מסתכל פעם שנייה בreview שלו לפני שהייתי קופץ עליו. הוא גם אמור להיות נגיש בארץ (עדיין)

--- וחבל שכבר הזמנת כרטיס מסך.

כשבונים מחשב, הכי חושב זה לתכנן אחורה. אתה מתחיל במסך/רמקולים או ביעוד של המחשב, ובונה אותו על פי דרישות הציוד ההיקפי והשימוש. הרבה אנשים קונים חזקים, משתמשים בציוד שהיה יכול לקצץ את תקציב המחשב בכמה אלפי שקלים, ואז אחרי שנה, השוק מוציא חומרה חזקה יותר וזולה יותר ממה שאתה קנית היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובה המפורטת,ההחלטה על לקנות מסך נוסף היתה לאחר קנית המחשב ומיכיוון שזה המחשב בבית שלי ולא של מקום עבודה וכו (עובד כרגע כעצמאי בקרוב מאוד בחברה ויהיו דברים עצמאיים) והמחשב לא מיועד להיות חד תכליתי ולשמש רק לזה הוא מיועד לשמש להרבה דברים כולל גיימינג ברמה גבוהה (מתוך אהבה לנושא ותעסוקתי) כשאכנ לחברה יהיה להם את המחשבים שלהם זה בעיקר לשימוש פרטי ורב תכליתי ונקנה עכשיו עם חומרה זו עקב מחשב פדלעה ותקול, אני אבדוק על מסך הdell שהצאתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...