יש בישראל כדורסל אחר - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש בישראל כדורסל אחר

maverick

Recommended Posts

למרות שרציתי שזה יהיה ת'רד על גדולתה של ירושלים ולא על מכבי אני אגיד עוד דבר אחד על מכבי: הם גרועים!!! הם לא הצליחו לנצח את הקבוצה הכי חלשה בבית. הם תמיד מאכזבים. אל תהיה כל כך בטוח שהם ינצחו.

אוי נו באמת... אתה כל כך לא אובייקטיבי שזה פשוט מצחיק... ::)

אין מה לעשות, אבל זאת חוקיות שכשאתה מגיע למשחק שהחשיבות שלו היא קטנה, וזה לא משנה אם אתה מפסיד או מנצח(בגדול זה מה שאמר המשחק מול אולקר... באיזשהו מצב היינו צריכים לנצח את ז'לגיריס ב8 הפרש אם היינו מפסידים, אבל זה גם בתנאי שז'לגיריס ינצחו...), אז יש ירידת מתח. אם מכבי הייתה רוצה לנצח את המשחק אתמול, היא הייתה מנצחת אותו בכיף, כי אפשר היה לראות בבירור את חוסר המוטיבציה.

עכשיו, לגבי המשפט שלך "הם תמיד מאכזבים", אז תגיד, אתה היית אולי על סמים כשכתבת אותו? כאילו איך בדיוק הם מאכזבים? בתוצאות שלהם בשנים האחרונות? בתוצאות שלהם עד עכשיו השנה?

אז גם בתוצאות בשנים האחרונות, שזה 2 גמרים, 3 פיינל פורים, זכיה אחת, וגם בתוצאות עד עכשיו שהן ראשות בית שני, הגעה למצב שבו אתה תלוי בעצמך במשחק האחרון-הם לא מאכזבים. אז תעשה טובה ותשב בשקט... הקנאה גדולה אה?

מה יש להתלהב בכלל מהיול'ב קאפ הזה? ואותו דבר עם היורופליג... משחקות שם קבוצות רמה ב' שלא מגיעות לרמה של היורוליג, ופעם ב נכנסות לשם קבוצות בינוניות\גדולות... ואו... ירושלים ניצחה את "זלזניק"... אני בשוק... פעם ראשונה בחיים שלי שאני שומע על הקבוצה הזאת בכלל חחחחחח... ואם תתחיל להסביר לי עד כמה הם קבוצה טובה, אז עובדה שב5-6 שנים האחרונות בערך שאני עוקב אחרי היורוליג והסופרוליג, לא שמעתי עליהם, ובוודאי שלא מגיעים לשלבים הגבוהים.

קיצר, זה מאד לא חכם לרדת על מכבי, כי פשוט אין מה לרדת עליהם. כשצריך, הם נותנים את המיטב.

ונקווה שהם יתנו את המיטב כשצריך גם בעתיד. בהצלחה מול ז'לגיריס! תראו לסבוניס מאיפה משתין הדג:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם כבר מדברים מכבי יותר טובה לדעתי מהפועל ירושלים.

וואלה? אתה חושב?

צריך להיות טיפש בשביל להתחיל להשוות אפילו...

כדורסל תחרותי יהיה אם ירושלים והפועל תל אביב יחזקו כל שנה את הסגלים שלהם, ולא יחליפו אותם בסגלים חדשים לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדורסל תחרותי יהיה אם ירושלים והפועל תל אביב יחזקו כל שנה את הסגלים שלהם, ולא יחליפו אותם בסגלים חדשים לחלוטין.

כדורסל תחרותי יהיה אם תהיה איזושהי פרופורציה בין התקציב של שתי הקבוצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...