יש בישראל כדורסל אחר - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש בישראל כדורסל אחר

maverick

Recommended Posts

היסטוריה: י-ם ניצחה את זלז'ניק והעפילה לגמר היול"ב

הפועל ירושלים ניצחה בפעם הראשונה העונה את זלז'ניק 76:79 וזה הספיק לה כדי למחוק את ההפסד בסרביה ולעשות היסטוריה עם העפלה לגמר גביע יול"ב. וויל סולומון סיים משחק מצוין מבחינתו (34 נקודות, 7 ריבאונדים ו-7 אסיסטים) עם סל וחטיפה מנצחים בשניות האחרונות.

בהצלחה!

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2896607,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכבי ת"א, שאני כל כך אוהב לראות אותה משחקת (כי לפעמים זה פשוט יפה), היא קבוצת כל העולם, לא קבוצה ישראלית......

והפועל י"ם

שנה הבא דרבי ישראלי בשלב השני!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אוהב את מפעל יול"ב קאפ. חוקים מפגרים משו כשזה מגיע לשלבים האלה, מה זה ההפרשי נקודות האלה FFS?

למה אי אפשר כמו בכל העולם לפי מ"ס ניצחונות בסדרה?!

ככה כמעט כל קבוצה בעולם יכולה לנצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכבי ת"א, שאני כל כך אוהב לראות אותה משחקת (כי לפעמים זה פשוט יפה), היא קבוצת כל העולם, לא קבוצה ישראלית......

והפועל י"ם

שנה הבא דרבי ישראלי בשלב השני!!!!

לפי איך שהם שיחקו מול אולקר (הקבוצה הכי דפוקה בבית) לא נראה לי שהם יגיעו לפיינל פור.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2897642,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחייכם חברה,

אתם לא אוהדים אמיתיים!

אני ממש כועס על איך שהם שיחקו אתמול אבל הם יביאו בראש שבוע הבאה לזילגריס!!!

ורק אני ממש עצוב שבקטעים מסויימים אתמול לא היה על הפארקט מישהו אחד שיודע עיברית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שרציתי שזה יהיה ת'רד על גדולתה של ירושלים ולא על מכבי אני אגיד עוד דבר אחד על מכבי: הם גרועים!!! הם לא הצליחו לנצח את הקבוצה הכי חלשה בבית. הם תמיד מאכזבים. אל תהיה כל כך בטוח שהם ינצחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה אתכם אבל אני נוטה להאמין ללייזי (מהערוץ הראשון).

בסדר למכבי יש נפילות פה ושם. מה בדבר המועמדת הכי גדולה לאליפות אירופה חוץ ממכבי, ברצלונה, שהפסידה כבר את הסיכוי לעלות לפיינל פור אחרי שהפסידה לפאנאתנייקוס, אותה הקבוצה שמכבי טחנה פעמיים בשלב הבתים הראשון.

קיצר, יהיה טוב. אפילו אם הם לא יזכו בתואר, תמיד יש שנה הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...