מה אני יכול לעשות במערכת סטריו ללא רמקולים? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אני יכול לעשות במערכת סטריו ללא רמקולים?

Bug2000

Recommended Posts

היי לכולם :D .

הביאו לי מערכת סטריו (חינם חינם) של החברה AIWA דגם NSX-S22, הביאו לי אותה ללא . השאלה שלי מה אני יכול לעשות איתה בעצם? אפשר לחבר אותה איכשהו לכרטיס קול ובכך להשמיע במערכת דרך הרמקולים של המחשב ?(ATP3).

יש למערכת מאחורה יציאה שנקראת AUX\VIDEO לפי מה שהבנתי זאת יציאה דיגטלית? וגם בכרטיס קול שלי יש גם כניסה דיגיטלית (LIVE 5.1 ) זה אמור לעזור איכשהו? . :-\

בקיצור אני פתוח לרעיונות . :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה הסיבה שהביאו אותה כי הביאו אותה לאבא שלי והוא הביא הביתה ואין לי מושג למה הביאו לו אותה... אבל אם אתה תוהה לגבי תקינותה אז בנתיים נראה שהכל עובד כמו שצריך (חיברתי שתי ממכונית שיש לי בבית).

אז מה אני יכול לעשות עם המערכת הזאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ברור שזה חרא זה הרי AIWA וגם במתנה. לא נראה לי שמשהו איכותי היו מביאים במתנה :).

למקרא והבעיה שלך תקרא גם לי איך מתקנים את הבעיה שאמרת ? כמה זה עולה? שווה בכלל לתקן אם זה קורה?

נו אז מה נסגר? אפשר לחבר את המערכת למחשב או לא ? אם כן אז איך ?

תודה לכל העונים 8).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום הרצתי את המערכת על ה ATP3 , חיברתי את ה ATP ליציאת האוזניות במערכת :P והיא משמיעה ממש טוב דרך הרמקולים ... א-ב-ל כנראה שבכל זאת המערכת לא תקינה ב 100% כי לפעמים היא סירבה לקרוא דיסקים מסויימים ולפעמים באמצע הדיסק הפסיקה להשמיע, כנראה שיש איזו בעיה בקריאת הדיסקים אצלה, חשוב לציין כי הדיסקים לא היו צרובים.

אז אני עדיין לא קיבלתי תשובה האם אני יכול לחבר אותה למחשב בדרך נורמאלית ולא דרך יציאת האוזניות? אם אין כל דרך אחרת אשמח למכור אותה למישהו (הצעות לפרטי או באיסיקיו).

תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע עם מערכת בלי רמקולים אין מה לעשות כי זו בעצם לא מערכת אלה מחשיר חשמל נכה.

מה אפשר לעשות עם זה לקנות רמקולים של פירלס דפוקים מוואללה ב90-200 שקל לחבר ולהנות מזה עם אפשר עד כמה שאפשר.

או פשוט למכור את זה למישהו אחר, תמיד אמרתי שהזבל שלי הוא עוצר של אחרים.

בקשר לחיבור לATP 3, אני לא הייתי ממליץ על זה הATP3 באים עם המגבר הבנוי שלהם שנותן להם את היכולות שהם עומדים בהן עם תחבר מגבר חזק מידי זה עלול לפגוע בהם ועם חלש מידי זה עלול להוריד מערכם לכן חיבור של ATP 3 למערכת הוא סתם מסוכן ולא הכרחי.

בקשר לחיבור למחשב, כן זה אפשרי ומאוד פשוט לי יש מערכת של SANSUI (קקה לא נורמאלי אבל נותן לי סאונד מצויין), המערכת מחוברת למחשב דרך קבל AUX, זה קבל אם שתי בננות בצד אחד, אחת אדומה ואחת לבנה, שהן מתחברות במערכת ובצד השני חיבור של שהוא מתחבר למחשב כמו .

בקשר לזה שהדיסק לא עובד כן גם במערכת שלי הוא לא עובד תיקנתי את זה שלוש פעמים (בחינם!! אני לא פראייר אחריות!!), וה התקלקל שוב כול המערכות עם שלוש דיסקים מתקלקלות אחרי גג שנה חוץ מסוני שראיתי הרבה מערכות שלהם שהחזיקו הרבה יותר, או מערכות "חלקים" שמחזיקות פולללללל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אם אני מחבר אותה למחשב אז מה בעצם זה נותן לי? נגיד אני מפעיל את הרדיו במערכת וזה משמיע דרך הרמקולים של המחשב נכון? אם כך אז כמה עולה חיבור בננה כזה?

בקשר לדיסקים אז הוא מתחיל לעשות יותר ויותר בעיות :\ מישהו יודע כמה עולה תיקון של זה?

תודה לכולם על העזרה :D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לדיסקים אז הוא מתחיל לעשות יותר ויותר בעיות :\ מישהו יודע כמה עולה תיקון של זה?

יש לי מערכת של הייתה בה פעם אחת בעייה של "סחיבת" מגש הדיסקים ופעם אחת קריאה של הדיסקים.

מה אני עשיתי? קצת אגרופים לצדדים ולחלק הקדמי של המגש והוא תוקן.

פתחתי את הגג העליון של המערכת וקצת אלכוהול 70% על העיינית וגם סידר את הבעייה.

היא מחזיקה כבר שנתיים ללא בעיות מאז המכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...