פרויקטים בתקשורת ? הכיצד ? - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקטים בתקשורת ? הכיצד ?

digitalseeker

Recommended Posts

היי,

לאחר שסיימתי סוף סוף את הסמכת הCCIE שלי...הייתי שמח להגשים חלום של פרוייקטים - אינטגרציה, שדרוג, התקנה, DESIGN....להתעסק עם זה מהצד.

(מהצד בגלל שזו לא ההכנסה העיקרית, לפחות עוד לא העיקרית).

שאלת המליון דולר היא - איך ? איך הופכים לקבלן של חברת תקשורת כמו בינת-תקשורת ? איך אפשר להתחיל בתחום ?

אשמח לכל עצה בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

נשמע שלא יזיק לך ניסיון על מנת לפרוץ קדימה...

אני במקומך הייתי מתנדב לפרויקט אפילו גם ללא תשלום מפני שיש לך את היכולת כי זו לא הכנסה עיקרית...

אם אתה בכיוון הזה, זו לא צריכה להיות בעיה קשה בשבילך למצוא דבר כזה.

אם יש ביקוש (ואני מניח שיש) תרים טלפון לחברות תגיד שעכשיו סיימת לימודים

ושאתה מעוניין לצבור ניסיון על ידי ביצוע פרויקטים בתחום תמורת תשלום סמלי בלבד ואם אתה בעניין אז אפילו תאמר ללא תשלום...

בטח יצוותו אותך לאיזה אחראי של החברה או משהו לטובת איזה פרויקט וככה כולם יהנו מהרעיון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

יש לי נסיון לא קטן בתחום התקשורת....ואני גם עובד בCISCO כמהנדס תקשורת :s0817:

אני הייתי רוצה לחפש הכנסה נוספת וביחד איתה גם להרחיב את התחום עניין שלי...אני מעוניין להיות FREELANCER של תקשורת.

הבעיה היא - החברות שאני מכיר מחזיקות צוות משלהן ולא נעזרות בFREELANCERים למיניהם.

יש לי יכולות בLB, FW, ROUTING, SWITCHING, DC, DESIGN, CALLBACK...ובטח עוד כמה דברים שלא ציינתי.

אז בעצם פתחתי את הדיון כדי לשאול אם מישהו מכיר איך להתפתח כ"קבלן משנה" של חברות אחרות או כל דבר בסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל החברות הגדולות משתמשות בחברות אינטגרציה ועובדים קבועים.

אני לא רואה עבודה כפרילנס בשוק הישראלי שהם לא ברמת CCENT. כמו חיבור פיירוול במשרדים קטנים והגדרת remote client.

אם אתה לא מוצא יותר אתגרים בתפקיד הנוכחי, אולי כדאי לגשש קצת בשוק ואולי תמצא משרה שכן תהיה מאתגרת ובדרך גם משכורת גבוהה יותר.

זה עניין של סבלנות עד שתמצא כזאת משרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתגרים ופיתוח יש לי בשפע :-) עוד חודש אני מתכוון להתחיל את הCCIE השני שלי...CCIE DC.

למען האמת הייתי רוצה להיות פרלינסר כדי להפוך לנותן שירות, כמו בינת תקשורת (כן אני יודע שנתתי דוגמה קצת מפוצצת במקרה הזה).

דבר נוסף - לגבי שכר - בגלל שאין לנו כזה דבר שעות נוספות...הייתי שמח לעשות פרויקטים כשעות נוספות...או להדריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...