החזרת ביוס מקורי לכ.מסך מגיבוי לאחר עדכון כושל. - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החזרת ביוס מקורי לכ.מסך מגיבוי לאחר עדכון כושל.

elad932

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמרת את הביוס הקודם לפני שצרבת חדש?

אם כן, תעביר את הביוס למצב הקודם (שלא עובד), תעלה את המחשב מהכרטיס מסך המובנה ותצרוב בחזרה את הביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גיבוי של הביוס לפני הצריבה.

הבעיה כאשר אני מחליף לביוס הצרוב ומחובר לכרטיס מסך OB המסך שחור ולא ניתן לבצע כלום (לא מחובר מסך לכרטיס מסך אלא רק ל-OB).

יכול להיות שצריך קודם להגדיר בביוס הפעלה של הכרטיס OB? לפני הבעיה הוא היה מזהה לאיזה כרטיס מחובר המסך והיה מפעיל אותו לבד ללא צורך התערבות שלי בביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס שמגיע מהיצרן עם OC גבוה ושלושה מאווררים, כבר נמצא בסיכון גבוה מאוד לבעיות.

אם המשתמש מנסה להוציא מהכרטיס עוד על ידי העלאת הOC, ואולי גם שינוי מתח, הוא בסיכון אולטרה גבוה להתקל בעוד בעיות.

ואז הוא כמובן ירצה לעדכן ביוס כדי שיוכל להעלות עוד את הOC וכדי לפתור את אותם בעיות שנוצרו בגלל הOC.

אותו אחד שעושה זאת גם עלול לחשוב שתמיד הוא יכול לבטל את הOC והכל יעבוד כמו שצריך.

והוא ישבור את הראש להבין מאיפה נובעים בעיות בהמשך.

וגם יגיע לחנות ויריב איתם, וישניא את שכמותו על החנות.

וכתוצאה מכך יגרום לנזק עקיף ל20 לקוחות נוספים על לא עוול בכפם.

אני קונה כרטיס עם מתקדם שמיועד לOC אך מגיע מהיצרן ללא OC.

ואני לא עושה לו OC בכלל!!!

ככה יש לי מקדם הגנה גדול עליו, הוא יחיה הרבה זמן, יהיה אמין ויציב, ואני לא יתקל בשום! בעיות בכלל! EVEEEEEEEEER!!!, ואם אני כן יתקל במשהו קטן, אני ידע בוודאות שזה לא בגלל שדפקתי את הכרטיס כמו אידיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העדכון בוצע בעקבות מסך כחול (שגיאה בקובץ atikmpag.sys) שהיה קופץ אחרי כמה דקות של משחק. ניסיתי כל מה שקראתי ומה שהוצע בפורומים השונים ללא הצלחה. לאחר החלפת הכרטיס במסגרת האחריות עדיין הייתה הבעיה.

לבסוף נמצא פורום שבו כתבו מספר אנשים שעדכון ביוס של כרטיס מסך פתר להם את הבעיה. הגרסה שהייתה לי היא 39 והגרסה האחרונה 43. ראיתי לנכון לבצע את העדכון לאחר חקירה של פורומים ומדריכים.

בכל מקרה. בעזרתו של omrij, הצלחתי כרגע להחזיר את הביוס המקורי דרך הגיבוי שעשיתי לפני הצריבה. המחשב הופעל ע"י הכרטיס המובנה ובאותה דרך שצרבתי החזרתי עת הגרסה הישנה .כרגע הכרטיס חזר לעצמו.כנראה שהבעיה עדיין קיימת (עוד לא בדקתי).

במידה והבעיה נשארה (של המסך הכחול) איך אני מוצא את הביוס המתאים? באתר של amd/sapphire לא מצאתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...