kasda router - update software - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

kasda router - update software

israel2015

Recommended Posts

יש לי בעיות באינטרנט שהוא מתנתק מדי פעם והחיבור איטי מאוד. התקשרתי לספק+תשתית שלנו והוא אמר לי לעשות reset ל router.

יש לי router של kasda.

לחצתי על הכפתור של ה reset ואז הלכתי לכתובת : http://192.168.1.1/

ושם מופיע לי :

Update Software

Step 1: Obtain an updated software image file from your ISP.

Step 2: Enter the path to the image file location in the box below or click the "Browse" button to locate the image file.

Step 3: Click the "Update Software" button once to upload the new image file.

NOTE: The update process takes about 2 minutes to complete, and your DSL will reboot.

Software File Name:

אמרו לי שבגלל שלא קניתי את המכשיר ראוטר אצלם אני צריכה לעשות את העידכון הזה לבד וכנראה שזה הגורם לניתוקים.

לא מצאתי מידע באינטרנט איזה קובץ הוא מצפה לקבל.

אשמח מאוד לעזרה.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם את מתכוונת לזה: http://www.kasda.cn/product_info.asp?id=199 אבל לא מצאתי שום קובץ קושחה להורדה באתר הזה (גם לא למוצרים אחרים) - העובדה שהוא שולח אותך לISP לקבל את הקובץ עשויה להעיד על כך שזה לא מכשיר שנמכר לקהל הרחב אלא רק בכמויות גדולות לספקי . בכל אופן, גם אם השירות שלהם לא רוצים לעזור בהתקנה הם עדיין יכולים לשלוח לך את הקובץ או להפנות אותך למקום שאפשר להוריד אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבלתי מאותה הבעיה במשך שבועיים מהרגע שהתחברתי ל018, בסוף הפכתי את הKASDA למודם (BRIDGE) וקניתי ראוטר נפרד (edimax br-6478ac - ממליץ בחום, 423 ש"ח)..

הראוטר גם עשה לי בעיות כי הוא מתחלק ל2 תדרים, 2.4Ghz ו5Ghz, משום מה ה5G קיבל 80 מגה בWIFI וה2.4G קיבל 0.5 מגה.. מסתבר שהיה צריך לעשות שינמוך לגרסת קושחה של הראוטר ל2.09..

היום אני גולש על 70-80 מגה בלי עין הרע בלי ניתוקים ובעיות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכלתי המון חרא מהkasda הזה, לא הבנתי מה הבעיה - עד שלבסוף העפתי אותו ורכשתי מודם ראוטר אחר והכל בא למקומו בשלום.

פשוט מוצר זול, לא איכותי, שעושה המון בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

גם אני אכלתי אותה עם הראוטר הארור של kasda, בדקו את התשתית וגם עשו בדיקה מהשרת של הספק אין בעיה בתשתית,הבעיה זה הראוטר בוודאות, הייתי מצפה מפיקוק שלפחות יעלו לאתר שלהם את הקובץ של עדכון הקושחה אם זה באמת הפיתרון.

למה אני צריך לרדוף אחריהם בשעות פעילות מוגבלות א'-ה' 8:30-17:30?!

אקספון עשו טעות שאני בטוח שהבריחה להם המון לקוחות כשהם המליצו על הראוטר הגרוע הזה.

אם למישהו יש את הקובץ המדובר אשמח לקבל אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא תיקן את הראוטר, עשיתי שדרוג ונמוך לגרסא של הקושחה, החלפתי כבלים, בשלב האחרון גם פניתי לפיקוק והחלפתי את הראוטר לדגם חדש יותר - החברה עצמה פשוט מייצרת ראוטרים זבל, גם הראוטר מהדגם החדש עשה את אותן בעיות.. בסוף עברתי לבזק בינלאומי, משלם פי 2 אבל לפחות מקבל תקין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...