חדר שינה מMDF - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדר שינה מMDF

eido300

Recommended Posts

תודה.

קראתי את המאמר הזה ועוד כמה כמוהו, אבל רציתי לשאול אנשים שבפועל קנו, לראות איך זה מחזיק מעמד, אם זה מתעוות/משנה צבע/מחזיק מעמד, אני חושב שאין כמו לשאול ברחוב, ככה אפשר לראות תכל'ס מה התוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

למה לא ממליץ?

ותאמין או לא - אני יודע לחפש בגוגל, כמו שכתבתי למעלה קראתי המון מאמרים שמסבירים מה זה כל אחד ולמה כן/לא לקנות אותם, אבל אני מעדיף לבדוק תוצאות בשטח.

שוב תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני מכיר, mdf הוא חומר סינטטי כך שהוא לא סובל מעיוותים בשינויי טמפרטורה ולחות כמו עץ מלא. החסרונות שלו הם עמידות בסביבה רטובה (לא רואה בעיה בחדר שינה), נראות, ומשקל. חוץ מזה הוא מחזיק שנים בלי עיוותים. חשוב לציין שגם הרבה יותר קשה לעבוד איתו אם אתה מתכנן לעשות את העבודה בעצמך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

דווקא הבנתי שקל לעבוד איתו, ואפשר לעצב ולצבוע אותו ביותר קלות מאשר שאר הדברים, בעל מפעל התפאר ואמר שmdf טוב (הוא התכוון לרהיטים שהוא מייצר מן הסתם...) אפשר להכניס למים ולא יקרה לו כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע בעברי עבדתי בנגריה לתקופה יחסית קצרה. ממה שאני זוכר היו כמה סוגים של mdf וחלקם באמת התגברו על בעיית המים אבל הם היו יקרים יחסית. שאני אומר קשה לעיבוד הכוונה היא שזה חומר קשה יחסית לאורן למשל. המשמעות של זה היא בשיופים ובגימור בפינות ובחיבורים קשה יותר להגיע לתוצאה מספקת (בהנחה שאתה הולך לעבוד עם כלים ביתיים). את רוב העבודות לחדרי שינה עשינו עם אורן ולדעתי הוא יותר מתאים לעבודות מהסוג הזה. מבחינת צביעה זה נכון שmdf הוא יותר קל לצביעה מכיוון שהוא חלק ואין צורך בשיוף. יהיה יותר קל לכוון אותך אם תתאר מה אתה מתכנן לעשות מבחינת בניה וצביעה....אם זאת צביעה אטומה או שקופה למחצה וכאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לשניכם ^

בעיקרון אני מתכוון לקנות חדר שינה, ואני מתלבט מה לקנות סנדוויץ', מלא או mdf.

פער המחירים הוא גדול ורציתי לדעת אם שווה וצריך להשקיע את הסכומים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה הולך להיזהר שלא יגעו מים בעץ, אתה יכול לקבל במחיר נמוך יחסית מוצר טוב יחסית.

אישית הייתי משקיע עוד קצת וקונה עץ איכותי יותר.

אם ההפרש יותר מפי 2 אז סביר להניח שהייתי הולך על MDF ונזהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שימוש ב mdf לא מומלץ עקב פליטת אדים מסרטנים .

במיוחד לא בחדרי שינה שמחוממים בעונת החורף ונישארים סגורים ולא מאוורים בימים הקרים( חימום מגדיל את נידוף האדים ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...