הגרלות של דירות מוזלות? מה אתם יודעים? - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגרלות של דירות מוזלות? מה אתם יודעים?

Sargon

Recommended Posts

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה שאתה יצור חסר רגשות שפועל מהיגיון כלכלי בלבד לא אומר שכולם ככה.

חברות סטארטאפ קטנות (עשרות בודדות של אנשים) מאוד שונות מחברות גדולות רגילות. לבוסים יש סיבה לדאוג לעובדים/חברים שלהם לפרנסה גם אחרי האקזיט.

בנוסף,מה שאתה אומר בכלל לא מחייב בעסקה. יש המון חברות שנקנות והעובדים נזרקים לים או שחברות שנקנות עם סעיף העסקה והעובדים לא לוקחים אותו. אין כלל מחייב

רק מראה על חוסר הידע שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לחברות כל כך אכפת מהעובדים שיתנו להם אחוזים מהמכירה ולא ידאגו להעסיק אותם בחברה גדולה שבה הם ירוויחו שכר הנמוך ב30% לטענתך.

משהוא פה לא מסתדר במה שאתה אומר.

התכנתים יוצאים דפוקים מכל הכיוונים ואתה עוד בחוצפתך אומר שהעבודה שלהם בכלל לא חשובה.

עריכה: אגב מעניין אותי לדעת מה זה משכורת גבוהה בסטארט אפ ולכמה ניסיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני לא אמרתי שום דבר כזה

ובדרך כלל יש בונוסים לעובדים כאחוז מהמכירה (לפי כמות הזמן שהך עובדים בחברה)

ולמה שבן אדם יעדיף בונוס ולהיות מובטל מאשר לקבל עבודה מובטחת (ובונוס בכל מקרה)

אני בכלל מתחיל לחשוב אם אי פעם עבדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מצליח לחשוב על מכלול הדברים שאמרת.

טענת שעובדים בחברות גדולות מקבלים משכורות נמוכות ב30%.

עכשיו אתה טוען שסטארט אפים שנמכרים מסדרים לעובדים שלהם עבודה בחברה שרכשה אותה מטוב לבם(עם משכורת ב30% נמוכה יותר ממה שהם הרוויחו בסטארט אפ).

אז למה בדיוק שעובד ירצה לעבוד בחברה גדולה אם הוא מקבל 30% פחות מהמשכורת הנוכחית שלו, לא עדיף לו פשוט לחפש עבודה בסטארט אפ אחר?

אתה יודע שהבונוס תלוי אם אתה נשאר לעבוד בחברה. למה אם כך הבונוס תלוי באם הבן אדם ממשיך לעבוד בחברה הגדולה? הרי טענת שהסטארט אפ האדיב דואג לעובדים, אז למה הוא פתאום מכריח את העובדים שלו לעבוד בחברה הגדולה בעבור בונוס ובנוסף לקבל שכר הנמוך ב30%?

כאילו למה עושים את זה?

אם הסטארט אפ אדיב הוא היה נותן את הבונוס בכל מקרה. אז הוא לא עושה את זה, כלומר הוא לא עושה את זה מאדיבות אלה בגלל שהוא רוצה לשכנע את העובדים לעבוד בחברה הגדולה.

אם החברה הגדולה לא מעוניינת בכלל בעובדי הסטארט אפ, אז למה הסטארט אפ בכלל מנסה לשכנע את העובדים שלו לעבוד בחברה גדולה על סמך בונוס בתנאי?

אתה קולט מה לא הגיוני פה או שאתה לא מסוגל לעשות היקשים לוגים במוח?

אם הסטארט האדיב היה אכפת לו מהעובדים ובמקביל החברה הגדולה לא רוצה את העובדים כתנאי לקניה של הסטארט אפ, אז מה שהיה הגיוני זה שהעובדים היו מקבלים את הבונוס ללא תנאים ותוך חודשיים היו מוצאים עבודה חדשה בסטארט אפ אדיב אחר עם משכורת יותר גבוהה שגם ייתן להם בונוס ללא תנאי כשהוא ימכר.

אתה מסוגל להבין את הסתירות בטינועים שלך? אתה מסוגל לחשוב מחוץ לקופסא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו. זה מדהים.

אני יודע שזה קשה אבל אני וMInimizer הם שני אנשים שונים. אני יודע שרק השם שונה, התמונת פרופיל שונה והדרגה שונה אבל תנסה להתאמץ קצת בפעם הבאה ולא להניח שכל מי שמדבר איתך זה אותו בנאדם

לא טענתי שהשכר בסטארטאפ גבוה ב30%. אין לי מספיק ניסיון כדי להגיד את זה. טענות למיני.

אם אתה לא מבין למה אנשים מעדיפים לקבל עבודה מובטחת בחברה גדולה מאשר להתחיל לחפש עבודה אז אולי אתה לא בן אנוש.אולי אתה צב? או ייצור אחר שלא מבין את הקונספט של בטחון תעסוקתי?

אף אחד לא מכריח אנשים לעבוד בחברה הגדולה, יש להם את האפשרות

ואיפה לעזאזל כתבתי שהבונוס תלוי במשך העבודה בחברה הרוכשת? אתה קורא מהתחת?

....

אני לא אמשיך. זה מיותר. כל הדברים שכתבת מראים לי שבכלל לא הבנת את מה שכתבתי (או שבכלל קראת)

אתה מסוגל להבין את הסתירות בטינועים שלך? אתה מסוגל לחשוב מחוץ לקופסא?

למה לעזאזל שאני אחשוב מחוץ לקופסא? המציאות זה לא משהו שצריך בשבילו פתרונות יצירתיים. אתה בכלל מבין את משמעות המשפט?

לדעתי חשבת כל כך מחוץ לקופסא שאיבדת קשר עם המציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא אמרת שהבונוס תלוי, אני אמרתי. לפי הידע שלי הבונוס תלוי אם אתה ממשיך לעבוד בחברה הגדולה כי החברה הגדולה ממנת את הבונוס כי היא רוצה שתעבוד אצלה, היא לא סתם מעסיקה עובדים שהיא לא מעוניינת בהם כי הסטארט אפ הכריח אותה.

ביטחון תעסוקתי. חחח בדיחה טובה.

אין כזה דבר ביטחון תעסוקתי בהיי טק. לא קיים.

במיקרוסופט רוב האנשים לא מועסקים ליותר משנתיים, זה נדיר לראות מישהו שעובד במיקרוספוט למעלה מחמש שנים ואם הוא עבד שם חמש שנים הוא מקבל כזה קריפטון או מוניומנט קריסטל כזה. או כל שטות אחרת שמיקרוספוט עושה כדי ללטף את האגו לעובדים האפורים שלה.

אף אחד לא מכריח אבל הבונוס שלהם תלוי אם הם עובדים בחברה שרכשה את הסטארט אפ. כי מה שאתה לא קולט שרצוי שיהיה לך את המפתחים של הקוד שאתה קונה, לפחות בשנה השנתיים הראשונות.

במיוחד כשאתה מדבר על שאין לו צורת עבודה אפורה ופורמלית וצורה שמגבילה יוזמות כמו שטענתם וכותבים קוד שלפעמים קשה לתחזק אותו או בכלל אין שום תיעוד.

שוב אתה יורה לעצמך ברגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגל שלי שלמה. אל תדאג

אין באמת צורך להמשיך לריב איתך אתה פשוט חושב שהעולם הוא בדרך מסויימת ושום דבר לא ישנה את דעתך

לדבר בצורה כל כך בטוחה על דברים שאין להם באמת חוק קבוע בעולם רק מראה על חוסר הידע שלך

בדיוק כמו מיני,אני זזתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"חוק קבוע"? חוץ מחוקי הפיסיקה אין הרבה חוקים קבועים בעולם.

ראינו כבר משירשורים אחרים שאתה יודע רק לייצר אנטיגוניזם ולא ממש יודע להתייחס לשום דבר שאומרים לך. אתה פשוט מתעלם ממה שאומרים ומתייפח כמה שהבן אדם הטוען את הדברים לא מבין מה הוא מדבר. ועוד כל מיני קלישאות שמאל וטיעוני קש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שטעיתי אבל זה משהוא שמישהו בכיר ממני אמר לי.

בכל מקרה, אנשים שמועסקים במיקרוסופוט לפחות חמש שנים מקבלים קריסטל כזה ולא ראיתי אף אחד עם כזה קריסטל כשעבדתי במיקרוסופט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים לא התייחסת לאף טיעון אחד שלי.

רק טענת שאני לא יודע מה שאני מדבר למרות שחלק גדול מהטיעונים שלי הם פשוט הסתירות הלוגיות בטיעונים שלך והם לא מתבססים על מידע חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...