lg g2 d800 עם חיים משלו- טאץ' פועל באקראי בנקודות מסוימות - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

lg g2 d800 עם חיים משלו- טאץ' פועל באקראי בנקודות מסוימות

dante123

Recommended Posts

אהלן

קניתי את הD800 עוד באוקטובר (AT&T), ומאז שמתי לב שמדי פעם כאשר אני לוחץ על על שורה מסוימת במסך העליון, המכשיר לא מגיב כלל ללחיצות שלי (ספציפית מדובר על השורה שבה ניתן לכוון את הבהירות).

לאחרונה, כשהמכשיר מגיע לרמת סוללה של בין 15-20 אחוז אי אפשר לעבוד איתו כלל- הוא פשוט לוחץ על אותה השורה שלא מגיבה למגע באופן אקראי וזה פותח כל מיני .

עדכנתי לCLOUDYG3 והבעיה לא השתנתה, מה שמוביל אותי לחשוב שמדובר בבעיה חומרתית.

אחריות לא באה בחשבון כי לפי דברי המוכר בחוזה האחריות של היבואן מצוין באותיות קטנות שעל כל בעיית טאץ' היבואן לא אחראי (אינעל דודה שלהם) והמכשיר ייוחס כמכשיר שנפל\נשבר.

מיותר לציין שהמכשיר שמור במצב מצוין בלי שריטה ושהבעיה הופיעה מהיום הראשון.

אני יודע שקשה להבין מהתיאור ולכן צירפתי תמונות. אם עדיין לא עוזר אני יכול לנסות ללכוד , גם במצב ''נורמלי'' כשהשורה פשוט לא מגיבה וגם כשהסוללה נמוכה והוא פשוט מתחיל ללחוץ על דברים בשורה הזאת.

תמונה א'- מוקד הבעיה.

תמונה ב'- העברתי את האצבע באופן רציף בלי לשחרר וזה מה שיוצא

תמונה ג'- כנראה מוקד הבעיה. שימו לב למרווח שמראה כאילו אני נוגע בשתי אצבעות (כך שאני יוצר שתי נקודות נפרדות), כשאני בעצם עם אצבע אחת.

יש לציין שזה קורה לסירוגין, ולפעמים השורה מגיבה לטאץ' ולפעמים לו. ממש תלוי בעצבים של המכשיר.

תודה למנסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...