משומש במחיר חדש פחות 80 ש"ח?! - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משומש במחיר חדש פחות 80 ש"ח?!

Gizmo_Gizmo_New

Recommended Posts

שלום,

רציתי להבין משהו, אני רואה את המודעה הזו באתר:

קיט למכירה

לוח אם Gigabyte H97 D3H

זיכרון ראם 16GB 8X2 g.skill 1600mhz

מעבד i5 4590

קירור arctic freezer 13 co

2250 שקל

נכנסתי ל- ZAP והוצאתי מחירים של הנ"ל שנמכרים חדשים בחנות:

לוח: 552 ש"ח.

זיכרון: 730 ש"ח.

מעבד: 913 ש"ח.

קירור: 135 ש"ח.

ז"א שחדש יעלה 2330 ש"ח.

והמוכר דורש 2250 ש"ח.

אני רגיל שמוצר יד2 נמכר במקסימום 50% מערכו, כלומר המחיר כאן צריך להיות מקסימום 1165 ש"ח.

האם במכירת מחשבים/חלקי מחשב זה לא המצב?

מה הקטע למכור משומש ללא אחריות במחיר של חדש פחות כמה שקלים (פחות 3% ת'כלס)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוכר או מטומטם (שלא טרח לבדוק כמה החומרה שברשותו שווה) או נוכל (שיודע שמספיק לו למצוא פרייר אחד שלא יטרח לבדוק זאת בעצמו). פותח הדיון, לעומת זאת... טוב, אמנע מניבולי פה נוספים. רק אוסיף שהקביעה הנחרצת לפיה מוצר משומש צריך להמכר ב"מקסימום" 50% ממחירו כחדש, בלי שום קשר לגילו, מצבו ונסיבות אחרות, אינה עדיפה על מה שעשה המוכר במקרה הנידון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קביעה נחרצת? אני לא רואה שום קביעה נחרצת שכתבתי.

"אני רגיל שמוצר יד2 נמכר במקסימום 50% מערכו" מתייחס למודעות נוסח המודעה שלו, ללא מידע על: אופי ומשך השימוש, תאריך קניה, קבלה, אחריות, של הנמכר, של בדיקות או מידע במלל על בדיקות שעברו תקין, מידע אם המעבד עבר O/C וכד'...

לא קביעה נחרצת ולא צריך לנבל את הפה וגם לא לרמוז, שאלתי שאלה תמימה, שמור על כבוד ואל תזלזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים!

מה אלה ניבולי הפה האלה?

הבחור לא עשה שום דבר לא בסדר. להגיד שמשהו נראה לו יקר זה לגיטימי לגמרי. זה לא מפגר, וזה בטח לא ממקומכם להגיד שזה מפגר אפילו אם זה היה.

תלמדו לשמור את הדעות שלכם לעצמכם. Sheesh!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hayek, תקרא שוב את מה שהוא כתב לפני שאתה יוצא בתוכחה אוקיי?

אני לא נוהג להשתלח ככה בלי סיבה, מוכן להמר על מיטב כספי שכל מי שמכר מספיק יד-שנייה, בארץ במיוחד, נתקל בכל ההצעות הנדיבות האלה בסגנון "בוא אני מוכן לשים (50% של X) אם מתאים לך אפשר לסגור היום", בדר"כ בSMS כי הנחמדים האלה יודעים איפשהו שבדר"כ זו הצעה מעליבה. אז אני מסכים עם vic07 שסגנון הזה בזוי לא פחות מהצד השני של הסקאלה של להיות חמור עם המחיר. טוב באמת מיצינו אני חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הפשוטים ישגיחו על טוהר לשון אם המנהלים בעצמם(לא כולם ) מתנגחים חופשי

פעם היתה השגחה ומערכת של אזהרות היום זה מערב הפרוע פה

אולי מעדיפים שיהיה קצת אקשן , אבל למעשה זה מבריח משתמשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
אני רגיל שמוצר יד2 נמכר במקסימום 50% מערכו, כלומר המחיר כאן צריך להיות מקסימום 1165 ש"ח.

אני לא יודע איפה אתה חי אבל זה כנראה לא במדינת , או שמעולם לא קנית פה באמת מוצרים יד 2 מאנשים פרטיים.

מקסימום 50% מערכו? צר לי אבל אתה חי בסרט. אם כבר אז אולי מינימום 50% מערכו. כשהממוצע נע באיזור ה-80% בד"כ.

ואני לא מדבר רק על מחשבים אלא על כל תחום שהוא - , מצלמות, טלפונים...

אולי מלבד רכבים, שם יש מחירונים "קשיחים" ולא שוק חופשי של ממש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים, אפשר להמנע מכיעור האווירה. אם משתמש בתמים מתמחר מוצר בגבוה יותר מאשר שווי ערכו, זאת בעיה שהוא צריך להתמודד איתה.

אין שום סיבה להביא אותו לכיכר העיר ולהשליך עליו ירקות מול כולם. בבקשה לשמור על תרבות דיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...