כמה שאלות על מסכי מחשב - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על מסכי מחשב

trovlet

Recommended Posts

הידע שלי יחסית מועט אבל רציתי לדעת האם שווה להשקיע והמשיך לחסוך למסך שהוא 144HZ? איך זה ישנה בין 144HZ ולבין 60HZ, זה יהיה מורגש ?

כאילו למשל המסך של שעולה 2000 בערך עם 144HZ, במה הוא יותר טוב ממסך שעולה 1200 שקל ( U2414H ) ?

כמו כן הבנתי שהמסך U2414H הוא לא מממש מסך שנועד לגיימינג, האם שווה לרכוש אותו בכל מקרה?

אשמח לפירוט קצת רחב אם זה אפשרי לכל הקשור למסכי גיימינג ועל מה אני צריך באמת לשים דגש בקנייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המחקר שאני עשיתי זה הכל תלוי באיזה משחקים אתה משחק

אם אתה משחק הרבה FPS ומשחקים מהירים שמצריכים תגובות חדות 144HZ זה דבר מדהים אבל אם אתה משחק משחקי מכוניות/ אונליין/מובה וכל המשחקים בסגנון אתה יכול ללכת על 60 או 75HZ בלי להרגיש הבדל ניכר.

מסכי ה 144HZ נועדו למשחקי FPS וגם 3D VISION של NVIDIA ( לפי דעתי אם כבר הולכים על 144HZ אז ללכת על משהו שתומך בפיצר הזזה).

נכון להיום הרוב הדי מוחלט בתקציב 2500+- הם בעלי פאנל TN יש מסך של שהוא בעל פאנל 144HZ אבל לא ראיתי בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המחקר שאני עשיתי זה הכל תלוי באיזה משחקים אתה משחק

אם אתה משחק הרבה FPS ומשחקים מהירים שמצריכים תגובות חדות 144HZ זה דבר מדהים אבל אם אתה משחק משחקי מכוניות/ אונליין/מובה וכל המשחקים בסגנון אתה יכול ללכת על 60 או 75HZ בלי להרגיש הבדל ניכר.

מסכי ה 144HZ נועדו למשחקי FPS וגם 3D VISION של NVIDIA ( לפי דעתי אם כבר הולכים על 144HZ אז ללכת על משהו שתומך בפיצר הזזה).

נכון להיום הרוב הדי מוחלט בתקציב 2500+- הם בעלי פאנל TN יש מסך של שהוא בעל פאנל 144HZ אבל לא ראיתי בארץ

אם אני נגיד משחק רוב הזמן ב LOL ולפעמים משחקי סינגל פה ושם 60 אמור להספיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי כן

שוב איכות הצבעים בפאנל TN לא הכי ייפים אבל מהירות התגובה מהירה מאוד.

לרוב מומלץ לקנות מסך באזור ה 1000 שח אלא אם אתה תחרותי(המון אונליין ) במשחקי FPS

יש יתרון למסכים האלה בגלל INPUT LAG נמוך מסכי ה 60HZ נותנים כ 16 MS LAG במסכי 144 אפשר להגיע לחצי מזה בקלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...