התלבטות - קניית גלקסי 6 או המתנה לנוט 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות - קניית גלקסי 6 או המתנה לנוט 5

חלאדין

Recommended Posts

היי

יש לי ONE M7 מזעזע.

התלבטתי במשך שבועיים בין S6 edge לבין G4 וראיתי שאני מעדיף את הגלקסי מכל בחינה. אבל המחיר היקר שלו גורם לי לתהות אם לא כדאי כבר לחכות כמה חודשים ולהביא את הנוט 5 (מתי הוא אמור להגיע? ספטמבר?)

זה מצחיק שאני פתאום חושב על הנוט 5 כי את ה-G4 פסלתי בגלל הגודל שלו לעומת ה-S6. אבל אני מוכן להסתובב עם בלטה כזאת אם זה באמת שווה את זה ואם זה בא עם S-Pen...

הדרישות שלי מהמכשיר הם לא מטורפות בתאכלס:

עדיפות למכשיר Unibody (שיקולי עמידות)

סוללה

הטענה מהירה (רצוי גם אלחוטית)

מצלמה סבבה (כל דבר יהיה סבבה לעומת המכשיר הנוכחי שלי) עם צילום טוב (4K, הילוך איטי)

שירוץ מהר בכל הקשור למולטיטקסינג

הבהרה: אני לא מתכוון לשחק עם הפלאפון באף משחק, אפילו לא סודוקו, כך שביצועים בהקשר הזה פשוט לא מעניינים אותי. גם לא מתכוון לצפות בסרטים מלאים. מקסימום סרטוני .

אני סטודנט ונראה לי שאם כבר אני שם כל כך הרבה כסף על מכשיר, אולי כדאי שאני אוכל להפיק ממנו קצת יותר בכל הקשור לניהול זמן ולימודים - השאלה מה נותן לי הנוט 5 לעומת הגלקסי 6; איזה יתרונות יש לו שמפצים על הגודל שלו (שהוא חסרון *מבחינתי*)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שבאמת יהיה לי שימוש בעט...

מה שמחזיר אותי להתלבטות. ראיתי מבחנים של הגלקסי 6 מול m9, 6 ו-G4. וכולם עקפו אותו מבחינת ביצועים ב'עבודה יום יומית' ובכל הקשור למולטיטסקינג הוא פשוט מפגר מאחור. השאלה אם זאת באמת רק בעיה של ניהול לא טוב שסוגר יישומים, או שיש כאן משהו מעבר (למשל ממש touchwiz כבד?). זה שהוא מוציא ציונים מפחידים בבנצ'מרקים של גרפיקה ומריץ משחקים חלק פשוט לא רלוונטי עבורי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב טעינה מהירה? ה G4 תומך בזה עם מטען שתרכוש בנפרד, אבל עדיין לא ייטען מהר כמו ה S6 עם טעינה מהירה.

וגם, היא [לא] תהיה מהירה כמו עם מטען מהיר (QC), אני חושב אולי אפילו איטית יותר מטעינה רגילה עם מטען רגיל (לא בטוח) וגם תחמם יותר את המכשיר.

אם טעינה מהירה היא לא חובה, אולי ה G2 הישן (או אולי G3) זו אפשרות? הסוללה של ה G2, לי, החזיקה יותר זמן משל ה G4 שלי, ואני משתמש פחות או יותר באותם דברים, , סמס וכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להשתדרג ממש אז ה-LG הישנים פחות רלוונטים (בנוסף החלטתי לא ללכת על מכשיר עם מסך מפלצתי, זה סתם מיותר עבורי).

אני עם one M7 ואני סובל ממנו כבר למעלה משנה. לפניי זה היה לי מוטורולה מיילסטון שגם איכזב. הפעם בא לי פשוט ללכת עם המיינסטרים ולהביא גלקסי או אייפון; השאלה אם שווה לחכות - הבנתי שבעוד חודשיים-שלושה אמורים לצאת גלקסי 6 פלוס וגם 6S. ואם אני הולך לשים סכום כזה על מכשיר אין לי בעיה לחכות עוד קצת. הפשטות והשימושיות של האייפון, ביחד עם התיפקוד שלו בהרמוניה עם מערכת ההפעלה ומיעוט הקריסות של מהווה יתרון עצום בעיניי (ביחד עם זה שאני מעולם לא התעסקתי באנדרואיד וב-ROOT אלא השתמשתי במכשיר איך שהוא). הקטע שאני כל הזמן קורא שהאייפון פשוט לא טוב במולטיטסקינג לעומת כל מכשירי האנדרואיד - ברמת התוכנה...

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא השתמשתי באייפון אז לא אוכל להגיב על זה, אני רק חושב שהם יקרים מאוד ללא סיבה (שם?)

לא היו לי הרבה בעיות עם ה G2, למשל קריסה מרובה של מעודכנות, וכרגע גם לא עם ה G4.

לגבי המסך, ה G4 לא הרבה יותר גדול במידות מזה של ה G2, אני בקלות התרגלתי למסך היותר גדול של ה G4. המצלמה מעולה. והכל עולה ממש מהר לעומת ה G2.

כמובן שיש כאילו שמתלוננים על בעיות איתו, אבל גם עם הגלקסי... אולי לפעמים יש מזל רע ונופלים על אחד בעייתי.

לגבי רוט, אין לי מושג ואני לא מתעסק עם זה, וגם אתה לא ממש צריך... פשוט תשתמש איתו כמו שהוא, ותמנע מביטול אחריות.

לגבי הגלקסי החדש, אולי אתה מתכוון ל S6 Active? הודיעו עליו ממש לאחרונה.

וגם, תסתכל גם על המחירים, למשל המחיר של ה G4 כבר ירד מ 3000 ל 2700 בערך... זה לא יקר לעומת המתחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הירידת מחירים של G4 היא באמת חבל על הזמן ואין לי בכלל ספק שהוא הכי משתלם. פשוט פחות מתאים לי מבחינת הגודל. חוץ מזה שאני מעדיף מכשיר Unibody כמו הגלקסי 6 או האייפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...