לא לנעול משתמש - עמוד 2 - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא לנעול משתמש

Moty_p

Recommended Posts

לחשוב טוב על מה שכתבת? אין לי בכלל מה לחשוב על מה שכתבת.

מגיע בנאדם למערכת פורומים שואל שאלה ומקבל תשובה מאוד מזלזלת בצורה גסה.

אם אתה רוצה לעזור לי, אז תעזור לי בדרך ארץ ולא כפי שאתה נוהג עד עכשיו.

בינתיים מה שאתה עושה זה לא להפסיק להקניט אותי.

אני לא מכיר אותך ואני לא יודע איך אתה נוהג ביום ביום, אבל לפתור בעיות בדרך של שלום זה דבר קדוש! כן אחי עד כדי כך.

ואם אתה חושב שאני נוהג בדרך שגויה אתה יכול לכתוב לי על זה (בפרטי), תזכה למצוות.

עריכה:

רק תראה, שאלתי שאלה לאיך אפשר להימנע מחסימת משתמש והתרד הזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו, בגדול לא הבנתי למה אתם לא מסבירים לי על קצה המזלג למה אתם מעדיפים להמנע מהפעולה הזאת

כאשר זה היה המטרה שלי בהתחלה, אבל עכשיו אני אסביר לכם קצת מה היה:

המשתמש שלי ננעל בגלל שה username היה שונה ב alien ב exchange (משתמש קודם שלי שהועבר לאיש ברגון(סיפור אחר))

זה מה שהיה בפועל אחרי שזה תוקן בכל זאת היוזר היה ממשיך להנעל קצת אז בדקתי ומצאתי שיש (ים)session של היוזר שלי פתוחים

במספר שרתים ב edp ....

זה לא משנה את העובדה שאני רוצה להעשיר את הידע ולדעת גם איך עושים משהוא כמו שרציתי. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו, בגדול לא הבנתי למה אתם לא מסבירים לי על קצה המזלג למה אתם מעדיפים להמנע מהפעולה הזאת

כאשר זה היה המטרה שלי בהתחלה, אבל עכשיו אני אסביר לכם קצת מה היה:

המשתמש שלי ננעל בגלל שה username היה שונה ב alien ב exchange (משתמש קודם שלי שהועבר לאיש ברגון(סיפור אחר))

זה מה שהיה בפועל אחרי שזה תוקן בכל זאת היוזר היה ממשיך להנעל קצת אז בדקתי ומצאתי שיש (ים)session של היוזר שלי פתוחים

במספר שרתים ב edp ....

זה לא משנה את העובדה שאני רוצה להעשיר את הידע ולדעת גם איך עושים משהוא כמו שרציתי. :)

אם הייתה נותן את המידע הזה מההתחלה היה אפשר לעזור לך במקום שתתחיל לריב עם כולם.

הידע שרציתה לדעת לא קשור לשאלה הראשונה שלך שאליה כולם ניסו לענות לך...

הייתה יכול פשוט לפתוח דיון של 'איך אני עושה ככה וככה' בנוסף לדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב ,

אל תכעס על האנשים פה , מנסים לעזור לך למרות איך שזה נראה ,

אני לא יודע אם הצלחת לפתור את את הבעיה הוא לא , מה שאני כן מציע תפעיל Audit אצלך בארגון שיתן לך תמונת מצב על המשתמשים\משתמש שלך , מי לוגין מאיפה מתי וכך תוכל לדעת האם מישהנו נועל אותך ממקום אחר ,_ יש לך אפשרות גם להריץ סקריפטולוגיה שתספק לך אחלה מידע בנוגע למשתמש שלך

בנוסף תבדוק הגדרות טלפון , כלומר תוודא שאין לך שום טלפון שמנסה לבצע לוגין ונועל אותך .

תוכל לצפות בסרטון הבא כיצד להגדיר ברמה בסיסית Audit אבל כמובן תוכל להרחיב את האפשריות ולתאם אותך לצפיות שלך :

המון בהצלחה חבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...