[עזרה] קניית מערכת סאונד - סטריאו - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[עזרה] קניית מערכת סאונד - סטריאו

FrankS

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני עובר לדירה חדשה והחלטתי שזו הזדמנות פז לרכוש מערכת סאונד סטאריאו חדשה וטובה.

אני מעוניין לרכוש רמקוליים מדפיים ( כמובן 2) ורסיבר.

אשמח לקבל את עזרתכם באיזה רמקולים ורסיברים אתם ממליצים כמו כן כבלים מומלצים וחנויות בהם כדאי לקנות. מפני שאין לי שום ידע מקדים בנושא.

כמה דגשים למה שאני מחפש:

* אני מאזין למוזיקה בעיקר עם קלי נשיפה ובאס. (רגאי,באס,סקה,גז,אורינטלית)

* החלל בהם יוצבו הרמקולים הוא קטן.

* הרסיבר צריך לתמוך בחיבור למחשב/טלוויזיה/AUX ובעל אפשרות הפעלה בשלט.

* התקציב הוא גמיש והוא עומד עד ל- 3K. מפני שאני רואה בזה השקע לתווך הארוך ז"א שילוו אותי הרבה זמן.

תודה רבה,

שחר פרנק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לבדוק מה יש בלוחות , בתקציבים הנמוכים לעיתים אפשר למצוא דברים נחמדים מאוד .

אם אתה מתעקש על חדש אולי לאחרים יהיו עוד המלצות

אני הייתי הולך על מדפיים של wharfedale ומגבר סטיראו של ימהה ,

ב3K אולי תמצא דיל טוב עליהם תנסה אצל אניגמה אודיו http://www.enigma-av.co.il .

במקום המדפיים של וורפידל תוכל להביא במקום מדפיים של אומגה אודיו מדגם L7

http://www.omega-audio.co.il/document/53,84,8.aspx

רמקולים מצויינים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב לצאת מחדרה. אין ציוד ראוי לשמו שם. לצערך (או לשמחתך - תלוי איך מסתכלים), אין לך מבחר של ממש בסכום כזה. הייתי קונה את שני אלו: http://www.audiophile.co.il/products/260855 http://www.audiophile.co.il/products/260862 אמנם אין שלט, אבל תצטרך להאמין לי שזה הכי טוב שאתה יכול לגרד בסכום הזה ושזה שווה לוותר על שלט לשם כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב מגברי הסטריאו באים ללא שלט , ואלו שכן - לרוב ללא שליטה על הווליום של המגבר. אלא על הווליום של המקור המחובר אליו (דורש קינפוג)

איך יודעים?

אם למגבר יש חוגת ווליום אנלוגית (פוטנציומטר) ככל הנראה שהשלט, אם קיים, אינו שולט בווליום

איך מזהים?

לחוגה כזאת יש נק' התחלה (MIN) ונק' סוף (MAX) כלומר פיזית אי אפשר לסובב את החוגה מעבר לנק' MIN/MAX

להבדיל מחוגה דיגיטלית (לרוב קיימים ברסיברים של ק"ב) שאותה אפשר לסובב עד אינסוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב מגברי הסטריאו באים ללא שלט , ואלו שכן - לרוב ללא שליטה על הווליום של המגבר. אלא על הווליום של המקור המחובר אליו (דורש קינפוג)

איך יודעים?

אם למגבר יש חוגת ווליום אנלוגית (פוטנציומטר) ככל הנראה שהשלט, אם קיים, אינו שולט בווליום

איך מזהים?

לחוגה כזאת יש נק' התחלה (MIN) ונק' סוף (MAX) כלומר פיזית אי אפשר לסובב את החוגה מעבר לנק' MIN/MAX

תודה על המידע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב מגברי הסטריאו כיום כן באים עם שלט, הכולל כמובן שליטה בעוצמת השמע. העניין הוא שברמת המחיר הזו של פותח השרשור, השלט הוא הדבר הראשון שמקצצים בו (וטוב שכך, למי שאיכות צליל בראש מעייניו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך יודעים?

איך מזהים?

לי יש מגבר אנלוגי עם שלט. יש מנוע שמזיז את החוגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שאין..

אני לא מכיר משהו כזה בגזרת המחיר המדוברת

ברור שיהיו קיימים שלל פתרונות טובים יותר או טובים פחות או לא טובים כלל

ומה עם שליטה בווליום בצד של המקור? האם זה כל כך נורא? אני סבור שלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלבד אתר YAD2 שכולם מכירים

קבוצות יד שניה בפייסבוק.. יש גם קבוצות ייעודיות לציוד אודיו

לוחות יד שניה בפורומים של (הלוח של HT פעיל מאוד)

רמקולים יכולים להשמר שנים רבות ללא פגע

כמו כל דבר אחר יש להם בלאי טבעי - המשתנה בין לרמקול בהתאם לחומרים ממנו הוא בנוי . למשל, טבעות גומי מסביב לדרייבר נוטות להתייבש ולהתפורר

לתיבה מ סיבית בלאי גדול יותר מאשר תיבה מעץ מלא שיכולה להחזיק עשרות שנים

ולא לשכוח את הגורם האנושי.. שימוש לא נכון עלול לגרום ל"שריפה" של דרייבר.. טוויטרים נוטים לחטוף קודם

רמקול שלא נראה טוב חיצונית אני ישר פוסל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...