G4 כמה שאלות - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

G4 כמה שאלות

Lital Laufgas

Recommended Posts

אחרי שהמסך של הנקסוס 5 שלי התנפץ לרסיסים והסוללה שלו זקוקה לטעינה 5 פעמים ביום החלטתי לשדרג את המכשיר אחרי שנה וחצי של שימוש.

הדילמה שלי היא האם לקנות את הG4.... הדבר הכי חשוב לי במכשיר בעיקרון זה שתחזיק בשימוש קל (וואטסאפ, רבע שעה שיחה יומית, תמונות וקצת גלישה) לפחות משמונה בבוקר עד שמונה בערב (הגזמתי?) . אני יודעת שהוא מגיע עם נוספת אם קונים מהיבואן הרשמי, השאלה אם זה לא סתם כל היום להתעסק בהחלפת שזה נראה דיי מיותר כשלעצמו.

מאפיין נוסף זה המצלמה של המכשיר...

שאלה נוספת, האם ה-G4 תומך בטעינה מהירה -" קוויק צ'ארג'"? במידה וכן, האם ניתן לרכוש מטען מהסוג הזה בנפרד?

שאלה אחרונה, אני גם מתלבטת האם לקנות את הS6, אבל בתור מישהי שעבדה באורנג' בעברה (עד עידן הS4) יודעת בדיוק כמה תקלות וכמה איטיים המכשירים של , אם לא בהתחלה אז המשך הדרך. הם מכשיר כמו זה עונה על הציפיות שלי ? ויותר מזה, האם כבר שברו את המנחוס וסוף סוף השיקו מכשיר נורמאלי?

אשמח לקבל את עזרתכם, מקווה מאוד לא לקבל נציגות של אוהדי "סמסונג" או "LG" אלא פשוט תשובות של אנשים מקצועיים שיכולים להתאים את המכשיר לדרישותיי.

אם יש לכם הצעות אלטרנטיביות אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

G4 מספיק מ 8 בבוקר עד 8 בערב בשימוש סביר והוא בא עם נוספת

G4 אינו תומך בטעינה מהירה ולא ניתן לרכוש לו מטען

S6 של סביר יש לו בטריה טובה והוא כן תומך בטעינה מהירה ואלחוטית גם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה G4 תומך בטעינה מהירה וניתן לרכוש לו מטען מהיר בנפרד, רק תוודא שהוא יתאים לפלאפון.

אם כי כנראה גם עם מטען מהיר, הוא עדיין לא יטעין באותה מהירות כמו ה S6.

יש לך יתרון שאתה מקבל 2 בטריות, כך תהיה לך תמיד אחת טעונה להחלפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...