תחילתה של שפיות במשרדי החינוך והתרבות? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחילתה של שפיות במשרדי החינוך והתרבות?

vic07

Recommended Posts

אגב, לוועדת סל התרבות יש אתר. באתר הזה יש רשימה של כל ההצגות והיצירות האחרות הכלולות בסל התרבות, כמו גם רשימה של הצגות שהופקו ע"י גופים בתמיכה ממשלתית אך שאינן אושרו ע"י הוועדה (רק מהשנה החולפת). ברשימה הראשונה, מתוך בחינה מדגמית של ההצגות המיועדות לגילאי תיכון, 100% מתוך אלו שתקצירן מראה על זיקה פוליטית כלשהי נוטות לשמאל. ברשימה השניה, מתוך שלושת ההצגות היחידות שאינן לילדים קטנים, אחת היא סלט מקטעים הלקוחים ממחזות שייקספיר (וכנראה שפשוט מדובר בהצגה גרועה), אחרת עוסקת בדילמת הגיוס ובסופה מסר "פטריוטי" מובהק, והשלישית אמנם אינה עוסקת ישירות בפוליטיקה ובאקטואליה אך חלק מרכזי בעלילה מתרחש על רקע מתקפת קסאמים על אשקלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צריך להתחיל לרדוף את השמאל הקיצוני בארץ.

לגרש אותם מכל מוסד ועדה אירגון משרד בהם יש השפעה ולו הכי קטנה.

להחליף את כולם באנשים שפויים.

בדיוק!!!!!!!!!!!!!!

אבל בדיוק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כמו שהשמאל!!! עשה והצליח להשתלט מלכתחילה על אותם מקומות.

השמאל הקיצוני הם הפאשיסטים הכי גדולים במדינת .

שקרנים דו פרצופיים, עם מוסר כפול.

קן נחשים ארסיים.

הם הם שרודפים את הימין ומדירים אותו באופן שיטתי.

והתוצאות מדברות בעד עצמן.

איפה עוד תראו וועדות מלאות! בשמאלנים קיצוניים שמכתיבים אג'נדות הזויות!!!!

לערוף את ראש הנחש.

שיצעקו פאשיזם, מקארתיזם.

שיצעקו כמה שהם רוצים.

לפטר ולהחליף כל מי שמחזיק בדעות הזויות כמו הכנסת הצגה המציגה באור אנושי וכגיבור ערבי שפל רוצח יהודים, לתוך סל התרבות?!!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מגזימים ,אנחנו לא צריכים לרדת לרמה שלהם. אני הייתי פשוט דואג לשים את החברה מהוועדה בכלא ביטחוני ביחד עם אותם המחבלים שההצגות הללו מנסות לצייר כבני אדם מסכנים שרצחו מחוסר ברירה.

חודש אחד יספיק לדעתי כדי שהחברים שלהם שהם כלכך ניסו להגן עליהם יטפלו בהם טוב טוב ,אני מניח שאחרי שיאנסו אותם כמה פעמים במקלחות ויחטיפו להם מכות רצח רק כי הם יהודים ,מה שישאר מהם לא יסכים בחיים לתמוך בהצגה שכזאת עוד פעם.

זה לדעתי גזר הדין הכי הוגן למי שמנסה להצדיק רוצחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אני דווקא מאוד שמח על כל הרעש שחבורת השמאל עושה. בלי הרעש הזה, כל מה שהיה קורה הוא שההצגה הזו היתה יוצאת מסל התרבות. עכשיו, המוני בית שואלים את עצמם איך בכלל תאטרון שמעלה הצגות שכאלו מקבל מימון מהמדינה, ואיך קרה שאנשי ועדת סל התרבות, שלהזכירכם אמונים על לקבוע אילו הצגות ראויות להעשרת עולמם התרבותי של ילדי בתי הספר (בניגוד להצגות "סתם" שהקרטריונים עבורן נוקשים הרבה פחות), לא מצאו כל פגם ערכי בהצגה הזו - והפוליטיקאים לאט לאט מגיבים להלך הרוח הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סתם נראה שילדים וצעירים מתחילים את דרכם בחיים כשמאלנים ורק לאחר הצבא אוליי הם מתפכחים. השמאל שותף להם את המוח מאז שהם ילדים מבלי שההורים שמים לב או יש להם יכולת להשפיע על התכנים שמלמדים בבתי הספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מופתע כלל מהתתי-אדם. ואכן, זה מעודד שהגועל יוצא לאור.

http://rotter.net/forum/scoops1/218917.shtml

במהלך ''כנס החירום'' של אמני ישראל ד''ר ענת מטר מסנגרת על הרוצח של משה תמם

לב סולודקין:

"הערב, במהלך "כנס החירום" של אמני ישראל, שהזדעקו על כך שהמדינה לא מוכנה לממן את סרטיהם המפארים מחבלים, דיברה אחת בשם ענת מטר - יותר נכון, ד"ר ענת מטר - מרצה לפילוסופיה באוניברסיטת תל אביב, שקנתה את תהילתה המפוקפקת בחלקה בהובלת המאבק להחרמת האקדמיה הישראלית ויתרה מזאת - בכך שהשתתפה במסיבת שחרור של מחבל שזרק רימון על אוטובוס של חיילים, ואף התחילה במו ידיה את הטרנד שמנסה להפוך את וליד דקה מהחלאה שרצחה את החייל משה תמם ז"ל לשוחר שלום ואהבה עולמית. בתור סטודנט באוניברסיטת ת"א שכבר ארבע שנים נאלץ לסבול אותה ואת חבריה החלאות מהשמאל הקיצוני שמפגינים השכם וערב בקמפוס שלי נגד צה"ל ובעד שחרור מחבלים - הרגשתי שהגיע הזמן להגיד לחלאה הצבועה הזו כמה מילים בשמי, בשם הסטודנטים השפויים, בשם משפחת תמם ובשם כל עם ישראל. מקווה שתהנו מהקטע האמנותי."

סרטון בלינק:

https://www.facebook.com/ltklev/videos/10206004048355666/?pnref=story

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי יודע - אולי בזכות פתחון הפה של ענת מטר הזו ודומיה, את התהליך שהחל במשרד התרבות ירחיבו גם לאקדמיה ויסלקו ממנה חלאות כמוה. פרט לדבריה בסרטון, הנה כמה דברים שהיא כתבה על המחבל ששימש השראה להצגה הזו:

וליד הוא סוציולוג מלידה, אינטלקטואל והומניסט (...) עתירתו של וליד (העתירה שהוא הגיש בבקשה לקציבת עונשו) איננה רק עתירה של אינטלקטואל שוחר שלום, אדם שחרג מזמן ממכסת המרורים המתקבלת על הדעת בעניינו (...) שמא תוכיח את עצמה הפעם אמונה זו, ווליד דקה יוכל סוף סוף לצאת לחופשי, להתאחד עם אשתו סנאא, להעמיד משפחה

לקוח מכאן: http://hagada.org.il/2007/12/01/%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%93-%D7%93%D7%A7%D7%94-%D7%A8%D7%92%D7%A2-%D7%9C%D7%A4%D7%A0%D7%99-%D7%94%D7%93%D7%99%D7%95%D7%9F-%D7%91%D7%91%D7%92%D7%A5/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...