SSD נעשה איטי? - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SSD נעשה איטי?

Rockstatement10

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא חושב שיש לזה "שם".

זה PERFORMANCE DEGRADATION שקשור לאיבוד עוצמות חשמליות או משהו בסגנון בתאי הTLC, ושאמור להיפתר עם מנגנון שיכתוב ופיזור מידע שדואג לרענן את המידע על התאים.

זה מה שהתיקון היה אמור לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שיש לזה "שם".

זה PERFORMANCE DEGRADATION שקשור לאיבוד עוצמות חשמליות או משהו בסגנון בתאי הTLC, ושאמור להיפתר עם מנגנון שיכתוב ופיזור מידע שדואג לרענן את המידע על התאים.

זה מה שהתיקון היה אמור לעשות.

זה קיים רק בדגם הזה? בגלל הדבר הזה אני חושש לקנות את ה850

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאני לא יודע אם זאת חולשה תורשתית של טכנולוגיית הTLC שאמורה להיות בסדר גמור עם ניהול נכון של הבקר, או שזה קיים רק ב840 EVO והיו צריכים לפתור את זה בקומבינה.

לא חקרתי לעומק.

אם היה לי 840 EVO בטוח הייתי משקיע על זה הרבה שעות בקריאת כל החומר שאפשר למצוא.

בכל מקרה ב850 EVO לא מדובר על אותם TLC, זה פיתוח חדש יותר עליו טוענים לשיפור באורך החיים של התאים.

- - - תגובה אוחדה: - - -

התוכנה של , המג'ישיין אמורה לעשות שכתוב של המידע ב - Performance Optimization איפה שכתוב Advanced, ככה שלא נראה שצריך לעשות אימג' ושחזור

Be that as it may

יש מצב שסמסונג מנסים לאזן את הפעולה כדי למנוע שחיקה מוגזמת של הכונן.

לכן אם יש הרגשה שביצועי הכונן ירדו משמעותית, אולי כבר עדיף התחלה חדשה עם שיכתוב מלא של הנתונים על הכונן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעלה בבקשה גם את הצד הימני של התמונה, משהו מוזר, מה שזה בודק זה מהירות קריאה כתלות בגיל הקובץ, הממוצע שלך מצויין לסאטא 2 מצד שני רואים שמשבוע 55 המהירות צונחת לכמעט 0 למרות שלא רואים מהירות כזאת בצד שמאל או שלא העלתה את הסמן עד למעלה, מה שמוזר שהממוצע נשאר גבוהה כאילו זה לא השפיע, אולי זה קצת קבצים, גם רואים קבצים יותר ישנים עם מהירות כתיבה יותר גבוהה אני די בטוח שאם תזיז בצד שמאל למטה תראה קבצים ישנים עם מהירות כתיבה גבוהה, בקיצור תעלה תמונה שרואים את כל הגרף, ותבדוק בצד שמאל מהירות של קבצים מעל שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני ככה פורץ לדיון הזה, אבל אני נמצא באותה בעיה בדיוק.

המחשב שלי מדי פעם מחליט לקרטע ואחרי בדיקה מעמיקה מסתבר שזה כנראה בגלל הכונן שלי שהוא בדיוק אותו הדגם.

אפשר פירוט בבקשה מה התהליכים שצריך לעשות בשביל לתקן את הבעיה?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...