חוות דעת על ספק - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על ספק

ariel007

Recommended Posts

לפי הביקורת הזאת ספק 400 הוא לא מומלץ.

http://www.hardwareinsights.com/wp/xigmatek-x-calibre-400w-xcp-a400-review/5/

מצד שני רצוי לקרוא את הביקורת, המתחים והריפל שלו סבירים, הגנה של opp שלא עובדת לא מומלץ, רכיבים לא משהוא יש בהרבה ספקים של הרבה חברות, יש לך כרטיס מסך?

מה המפרט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס מסך מובנה במעבד i5 4430 והוא HD Graphics 4600 והספק שלי הוא 500 וואט. כנראה לפני שנה כשקניתי את המחשב לא בדקתי מספיק את הספק.

היה לי לפני כן מחשב קודם עם ספק גנרי אז חשבתי שה-Xigmatek יותר טוב וזה מה שמכרו לי...:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יותר טוב מג'נרי כי המתחים והריפל שלו סבירים, בהספק נמוך שזה מה שאצלך רובם טובים. הם פסלו אותו על רכיבים לא משהו ושהוא נשרף בהספק גבוהה שהיה צריף לעבוד, אתה לא תגיע להספקים כאלה, חבל שלא בדקו את שאר ההגנות, אם הם עובדות הייתי משאיר אותו במערכת שלך, כרגע בגלל החוסר וודאות הייתי ממליץ להחליף. קראתי עוד פעם את החלק של הפירוק, הוא טוען שהקבלים הראשיים ממש לא איכותיים והמאוורר בלי מספיק שימון, דבר שמקצר את חייו, אם המחשב 24\7 הייתי מחליף בטוח, אם לא לשיקולך, לא מצאתי עוד ביקורת שתמיד מומלץ, לא תמיד יש הסכמה לגבי האיכות של הרכיבים בעיקר לגבי קבלים שקשה מאוד לדעת איך הם לפני שיודעים מה עבר עליהם ומתי הם נהרסו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב לא 24/7 כי בלילה ובמשך היום שאני לא בבית הוא בד"כ מכובה. פעם הבאה לפחות אני אדע לשים לב יותר איזה ספק מוכרים לי, וחוץ מזה לפי מה שאני מבין במידה ואני אחליט להוסיף כרטיס מסך אז אני אצטרך להחליף אותו. על כל פנים תודה על העזרה כי באמת בחיפוש שלי ברשת לא מצאתי כמעט התייחסויות לדגם הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכנון שלו לא ממש שונה מספק גנרי, רק שיפרו ערכים של כמה רכיבים והוא יכול להחזיק הספק גבוה יותר אם ripple נמוך יותר

במאמץ נמוך (מה שתגיע אליו אם כ מסך מובנה) ה ripple שלו בסדר, הוא לא מסכן מיידית את החומרה, והוא לא יתחמם בצורה שהוא שורף את עצמו כפי שקרה להם בביקורת. נשאל רק כמה זמן אותו קבל על ה 12V יחזיק מעמד לפניי שהוא הולך ואז הספק כן יהיה עלול להתחיל להעיף רכיבי חומרה אחרים. Jun Fu הם מסוג הקבלים שניתן למצוא ברוב הספקים הגנריים אז אורך החיים הצפוי שלהם בהתאמה

רכיבי חומרה לא תמיד נשרפים בו זמנית אם הספק. הם יכולים לעוף בפתאומיות והספק ימשיך לעבוד "רגיל", הוא יכול לקצר את אורך החיים שלהם ולקראת הסוף למות בעצמו (ואז אוליי תשים ספק חדש ואיכותי, אבל הספק הזה כבר יביא את רכיבי החומרה לסוף החיים שלהם והם ימותו אחריי זמן מה אם הספק החדש), ואפשרויות אחרות

במקרה של קפיצת מתח וכו' אל תצפה לעמידות גבוהה יותר מזאת של ספק גנרי

אם הוא היה במחשב שלי, למחשב שלא ממש יקר (לוח בסיסי וללא כ מסך, וללא כסף מיותר להוציא אם אפשר להסתדר - כלומר, מחיר החומרה * הסיכון לחומרה = נמוך יותר ממה שהייתי רוצה להוציא על "תוספת הביטוח" של ספק חדש) כנראה שהייתי רק מחליף את קבלי המתח הנמוך לאיכותיים יותר, (וכנראה גם גדולים יותר בקיבול פי 2......) וכך מבטיח שהוא יעבוד בצורה נורמלית, לפחות אם הוא לא ייהרס מקפיצת מתח חיצונית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את הערכת צריכת החשמל של המחשב שלי לפי האתר הזה: http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp

יצא שיש צורך בספק של מינימום 181W ומומלץ 231W. במצב כזה, הספק של 500W יהיה בחצי מהעומס, ואז יש סיכוי שהוא יחזיק יותר זמן, לא?

אם הוא ילך אני אקנה כבר משהו טוב, ואני מקווה שהוא לא ייקח איתו חלקים אחרים,כי לא בא לי להחליף אותו כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 500W על הספק הם לא נתון שנבדק/מחושב איכשהוא, גם לא בצורה של "יכול להחזיק 500W במשך שניה". אין כל קשר בינו למבנה של הספק. הוא פשוט נכתב על ידי אנשי השיווק של החברה בשביל להתאים לספקים האחרים שיש בשוק

הייתי נותן לספק הזה כ 100..150W, זה בדיוק הגבול של מה שהמחשב שלך צורך (הוא לא יגיע ל 181W), אז הם יסתדרו - בינתיים, עד שבמוקדם או במאוחר אותו קבל במסילת 12V יישרף ואז הספק יתחיל לעשות בעיות ויהיה סיכון לנזק לחומרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...