איך ההתרשמות שלכם מה GOOGLE PHOTOS החדש ? אינסוף תמונות בענן. - עמוד 4 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ההתרשמות שלכם מה GOOGLE PHOTOS החדש ? אינסוף תמונות בענן.

iwantdell

Recommended Posts

אין בעיה,

דיברתי על גיבוי מהמחשב.

ולאחר בדיקה יש להם גם לגיבוי מהמחשב. אני אנסה בקנה מידה קטן גיבוי מהטלפון אבל זה נראה שירות מאוד מבטיח.

אני לא מבין למה אתה מתעקש על המילה "אפליקציה".

מה יש לך מהמילה הזאת?

אתה נכנס ל photos.google.com ויכול להעלות וסרטונים כמה שבא לך, גם מיליון במכה אחת.

שימו לב שבעמוד ההגדרות אפשר לבחור להשתמש בGoogle Drive בלי כיווץ או בשטח ללא הגבלה עם "כיווץ" למרות שסרטים ב1080P ותמונות עד 16MP לא נראה לי משהו שאפשר לקרוא לו "כיווץ" ואני מניח שרובנו אם נגבה שם משהו זה בקנה מידה הזה.

כן, על זה הדיון.... לא קראת את התגובות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ניסית למחוק אותן מגוגל (כנס דרך גוגל דרייב) ואז לסנכרן אותן מחדש מהמכשיר? זה אמור לעבוד. כנראה שהוא מזהה שהתמונות כבר שם (אותו שם קובץ, אותו תאריך..) ולכן מדלג.
מהGoogle Drive אני רואה שם גם Photos אבל אני בקושי 19-20 וסרטונים רק כשאני נכנס דרך הGoogle Photos כמו לכתובת שכתבת בתגובה 46 אני רואה את הכל.

כשנכנסתי לגיבוי בפעם הראשונה לשנות הגדרות ולהוסיף תיקיות נוספות שאני רוצה ואז לחצתי "גבה הכל" הוא כתב לי "מגבה 1 מתוך 57xx" וזה לקח זמן אפילו הטלפון נכבה(שכחתי לחבר למטען) ונשאר לי להמשיך עוד איזה 2xx תמונות/סרטונים היום אז בסופו של דבר תארתי לעצמי שהוא מעלה שוב, ולסנן ייקח לי יותר מידי זמן וגם לא ממש בא לי אז אולי כבר יהיה עדיף פשוט לעשות איזה אלבום נפרד אם גם ככה יש מקום ללא הגבלה למרות שהייתי מעדיף שהוא פשוט יחליף את הקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר העלתי את כל מה שעוד יש לי בטלפון דרך האפליקציה החדשה וכל מה שהעלתי היה כבר קיים פשוט ברזולוציה נמוכה יותר וזה לא השתנה.

בכל מקרה עכשיו בדקתי שוב רק עם תמונה אחת דרך המחשב, המקור בגודל 3584x2016 ומה שקיים באלבומי בגודל של 2048x1152 ואחרי שהעלתי שוב את המקור התמונה שנמצאת באלבומי נשארה אותו הדבר.

עם חדשות אין שום בעיה, כנראה צריך למחוק ולהעלות שוב אבל לא נראה לי שזה יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניסיתי, אבל תנסה לסמן את התמונות מה-drive ולעשות move -> לסיפריה של photos שמופיעה בו.

מעניין מה זה יעשה... לדעתי זה ישמור את התמונות בפורמט המקורי, אבל אולי אם בהגדרות ה-photos מוגדר על הקטנה אז זה יקטין אותן אוטומטית על הדרך.. קשה לי להאמין אבל שווה לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...