איך ההתרשמות שלכם מה GOOGLE PHOTOS החדש ? אינסוף תמונות בענן. - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ההתרשמות שלכם מה GOOGLE PHOTOS החדש ? אינסוף תמונות בענן.

iwantdell

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדוגמה, כשנסעתי עם המשפחה לחופשה בים המלח צילמתי לאורך הדרך וכמובן במלון וכו'. הוא זיהה את זה אוטומטית ובאופן דיי מדהים הכין לי "סיפור" בשם "Trip to Dead Sea" שכלל מפות של הדרך, וסרטונים משם מסודרים לפי הימים וכו' (כלומר הפרדה של "day 1", ואז עמוד חדש של "day 2" וכו' .... הכל אוטומטי ובצורה דיי מעוררת התפעלות.

בנוסף לזה הוא יודע לזהות קבוצות של דומות ולהכין מהן קולאז'ים או animated gif.

הוא יודע לזהות קבוצות של סרטונים (!) קצרים שיש ביניהם קשר, ולהכין מהם סרטון קצר ערוך שמחבר ביניהם בצורה חלקה. פשוט תענוג.

אני היחיד שזה מטריד אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. JPEGMini זה סטרטאפ ישראלי.

2. הנה רואים שם מה זה תמונת הפרשים (התמונות השחורות באמצע).

3. הוא מראה את ההבדלים ע"י תמונת JPG דחוסה בפני עצמה ? קצת דבילי.

4. הבדיקה השניה שלו מראה שתמונות שהן פחות טבעיות אכן נדחסות פחות טוב, בעיה ידועה תמיד.

5. כתבה מלפני חודש לפני ההכרזה של גוגל שמראה את ההבדלים בין שאר השירותים:

http://www.theverge.com/2015/4/29/8467289/cloud-photo-storage-comparison-dropbox-icloud-flickr-onedrive-free

- - - תגובה אוחדה: - - -

אני היחיד שזה מטריד אותו?

זה כלום, אם אתה מצלם תמונות עם מצלמות מקצועיות בלי , הוא יודע לזהות גם מה אתה מצלם ומקטלג אותו (למשל הראו את ה BIG BEN) תחשוב שעכשיו כולם מספקים להם מאגר אינסופי של לימוד אוטומטי שרק ישכלל וישכלל את האלגוריתמים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם שניהם זה קרופ באותו גודל של בגודל שונה אז היינו אמורים לקבל 2 בגודל שונה לא? שני התמונות שוקלות 1.80 מגה

לא הבנתי כלום מהמשפט שלך, אבל הגודל של הקבצים זהים כי בכוונה עשיתי להם "צילום מסך" במקום להעלות את הקובץ המקורי - בדיוק כדי שלא תוכל לזהות מי המקורי לפי הגודל של הקובץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו לא ברור לי, מאז שאני משתמש באפליקציה וכל התמונות והסרטונים שלי מהטלפון שהועלו כבר הרבה לפני כן ברזולוציה של 2048x2048 אבל למרות שעוד יש לי חלק גדול מאותם שצולמו ב8MP וסרטונים במכשיר ולאחר שביצעתי גיבוי מחדש עם האפליקציה החדשה חשבתי שהרזולוציה של התמונות תגדל ל8MP אבל הם עדיין נשארו ברזולוציה של 2048x2048 מצד שני שאני מצלם שוב עכשיו כן נשמרות ב8MP או יותר אבל עכשיו אין לי מושג איך לגרום לתמונות הקיימות לעלות לרזולוצייה המקורית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע רגע,

2 בלילה ויש לי יום ארוך מחר אז אני אודה לכם אם תתמצתו לי בבקשה.

עקרונית,

אני יכול להתקין את השירות הזה על המחשב שלי, טאבלט, סלולרי וכולי ולגבות את כל התמונות והסרטונים שלי לרשת לשרתי בלי מגבלת מקום?

האם זה שירות שאני מגבה אותו בצורה פרטית ככה שהקבצים לא יופצו ברשת לכל דיכפין?

האם אני יכול לשתף בני משפחה ספציפיים במאגר הזה וכך ליצור מעין אלבום תמונות\וידאו ברשת במקום להחזיק אלבומים בארון\מחשב ואז להסתפק בגיבוי נוסף על דיסק חיצוני במקום להחזיק על המחשב תיקייה משותפת?

תודה וחן חן על השיתוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו לא ברור לי, מאז שאני משתמש באפליקציה וכל התמונות והסרטונים שלי מהטלפון שהועלו כבר הרבה לפני כן ברזולוציה של 2048x2048 אבל למרות שעוד יש לי חלק גדול מאותם תמונות שצולמו ב8MP וסרטונים במכשיר ולאחר שביצעתי גיבוי מחדש עם האפליקציה החדשה חשבתי שהרזולוציה של התמונות תגדל ל8MP אבל הם עדיין נשארו ברזולוציה של 2048x2048 מצד שני תמונות שאני מצלם שוב עכשיו כן נשמרות ב8MP או יותר אבל עכשיו אין לי מושג איך לגרום לתמונות הקיימות לעלות לרזולוצייה המקורית?

ניסית למחוק אותן מגוגל (כנס דרך דרייב) ואז לסנכרן אותן מחדש מהמכשיר? זה אמור לעבוד. כנראה שהוא מזהה שהתמונות כבר שם (אותו שם קובץ, אותו תאריך..) ולכן מדלג.

רגע רגע רגע,

2 בלילה ויש לי יום ארוך מחר אז אני אודה לכם אם תתמצתו לי בבקשה.

עקרונית,

אני יכול להתקין את השירות הזה על המחשב שלי, טאבלט, סלולרי וכולי ולגבות את כל התמונות והסרטונים שלי לרשת לשרתי בלי מגבלת מקום?

האם זה שירות שאני מגבה אותו בצורה פרטית ככה שהקבצים לא יופצו ברשת לכל דיכפין?

האם אני יכול לשתף בני משפחה ספציפיים במאגר הזה וכך ליצור מעין אלבום תמונות\וידאו ברשת במקום להחזיק אלבומים בארון\מחשב ואז להסתפק בגיבוי נוסף על דיסק חיצוני במקום להחזיק על המחשב תיקייה משותפת?

תודה וחן חן על השיתוף

כן

כן

לא יודע לגבי "המאגר" אבל אתה בהחלט יכול לשתף משם תמונות/אלבומים, אתה מקבל "shareable link" ואז יכול לשלוח אותו למי שאתה רוצה.

כמו כן יש לך אפשרות למחוק אותו ואז הוא יפסיק לעבוד ומי שיכנס כבר לא יראה כלום. כלומר אתה יכול לעשות אותו "זמני" אם תרצה. לשלוח למישהו ואחרי שהוא ראה - למחוק את הגישה אליו.

ואתה לא מתקין שום דבר על המחשב, פשוט כנס ל photos.google.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם יעודית, לטלפון.

דווקא מהדפדפן במחשב זה נוח יותר לסנכרון הראשוני (פשוט מהיר יותר מדרך הטלפון ב-wifi האלחוטי..) אז אני העלאתי הכל (1500~ וסרטונים) דווקא ממנו.

לא הבנתי מה הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה,

דיברתי על גיבוי מהמחשב.

ולאחר בדיקה יש להם גם לגיבוי מהמחשב. אני אנסה בקנה מידה קטן גיבוי מהטלפון אבל זה נראה שירות מאוד מבטיח.

שימו לב שבעמוד ההגדרות אפשר לבחור להשתמש בGoogle Drive בלי כיווץ או בשטח ללא הגבלה עם "כיווץ" למרות שסרטים ב1080P ותמונות עד 16MP לא נראה לי משהו שאפשר לקרוא לו "כיווץ" ואני מניח שרובנו אם נגבה שם משהו זה בקנה מידה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לשאלה הראשונה, ועברנו על העניין בעמוד 2 ככה שיש אחסון ללא הגבלה לתמונות בגודל של עד 16MP וסרטונים ב1080p בלי קשר לאורך בכל מקרה תשובות נוספות יש לך בקישור הבא.

מהקישור הקודם כתוב ב"גיבוי מהמכשיר הנייד"

z3tfKvm.jpg

^ונראה שזה עונה על שאלות 2 ו3.

בכל מקרה ברגע שתנסה אתה כבר תראה בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...