בלי לקרוע את הכיס: מדריך לרכישת מחשב נייד לעריכה גראפית - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בלי לקרוע את הכיס: מדריך לרכישת מחשב נייד לעריכה גראפית

YairZ

Recommended Posts

נראה שההפך הוא הנכון.

אתה מוצא לנכון לכתוב כתבה על מחשב עריכה בתקציב נמוך, בעוד שאף מקצוען, שהוא מקצועי, שמתפרנס ממה שהוא עושה - יעדיף לקנות.

למה? כי חומרה חזקה במחיר גבוהה תצדיק את הסכום שלה עשרות מונים.

כל הקונספט של הכתבה לא נכון.

עכשיו לתוכן הענייני של הכתבה, מעבד ממש לא הכי חשוב בסדר העדיפויות

בכל תוכנה, מעבד מתבטא בזמן, כאשר אתה מבקש פעולת חישוב. רינדור, קימפול, פילטרינג וכ'. אפילו באפטר אפקטס, הפריביו ריל טיימ כבר עבר לCUDA . וגם שם יש מגבלות. אף מעבד לא יריץ לך 10-20 שכבות פילטרינג בריל טיימ פריביו בFHD וגם בפחות. אולי שני קסאונים של ה 20 ליבות E7, לא בטוח אין לי אינדיקציה. מעבדי I7 בהחלט לא.

אז לקחת משו שהביטוי שלו בזמן הוא אך ורק כאשר מבקשים חישוב יזום, שקורה אחד לכמה זמן, אבל לא מתבטא מעבר לכך.

מעבד בעדיפות אחרונה.

מה כן בעדיפות גבוהה:

מסך - צבעים נכונים, אי התעייפות העין שלך, נוחות עבודה, הדבר היחידי שבאמת מתבטא באיכות העבודה שלך והיחידי שיש לו אימפאקט ישיר על הOUTPUT שלך, הוא במקום ראשון.

SSD, מקום שני, שתעבוד על קבצי או רנדרים שבהם יש עשרות עצמים שטוענים טקסטורות, אתה תבין למה חשוב יותר ממעבד.

שלוחצים רנדר אפשר להגדיר את האופטימיזציה שגם I3 יראה טסטים צ'יקצ'ק (לא שאני אומר שצריך I3), יש גם אופציותshading rate במרנדרים המודרנים שמאיצים טסטים עם פגיעה נמוכה מאוד באיכות. אין שום אופטימיזציה שתוכל לעשות כדי להאיץ טעינה של טקסטורות חוץ מלהפוך אותם לקאש ולפורמט של המנוע רנדר, וזה לא תמיד אפשרי. תפתח אפטר עם דיסק 5400, בהצלחה. בווינדואוס ישן ועמוס בתוכנות זה יכול להגיע גם לזמן טעינה של 5 דקות. בחיים לא יעבור זמן טעינה של 20 שניות (ופחות מזה בדרך כלל) גם אם הווינדואוס שלך מזוהם בזבל. (אני מדבר על דגמים ששווים לevo)

RAM, אפשר לחכות 30 שניות לרנדר טסט במקום 20 שניות לרנדר טסט, אי אפשר לרנדר שטיח מלא שיערות או איזור הרהרי מלא דיספייסמנט אם בסוף האופטימיזציה שלך של הגדרות רנדר הוא דורש לשפוך לראם יותר ממה שיש לך בזמן הרנדר. אפשר לחלק לסצנות נפרדות. וזה כבר יהיה יותר איטי מלרנדר על מעבד יותר איטי אבל שנותן לך את האופציה לתת מענה לדיספלייסמנט בבת אחת.

קיצר, הספק ניתז מכל עבר בכתבה הזו, בהשוואה לפייפליין של פרילאנסר שום דבר ממה שכתבת לא עושה הרבה היגיון לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה זה בדיוק תקציב נמוך? ראיתי מספיק עורכים דבלים שקנו נייד ב-11 אלף בתקווה ש-SLI/CF, מעבד שחזק ב-5 אחוז ורייד יעשו להם פלאים לעומת מחשב ב-5 אלף (כמו אחד מהדגמים שציינתי בכתבה). אמממ, נחש מה קרה לציפיות שלהם. מסך איכותי הוא אכן בעדיפות גבוהה, ופירוט עליו רשום במדריך הכללי המורחב שאליו יש לינק במדריך הזה. מעבר לכל, ברוב הדגמים שהכנסתי יש מסך (חפש תת דגם ספציפי, כפי שרשום 2 פסקות מעל להמלצות במדריך).

SSD מקום שני? אני עד לפני חצי שנה עבדתי עם קבצים ברזולוציה גבוהה, מן הסתם ה- נתן לי יכולות טעינה/שמירה (כולל ביניים) מהירות יותר. אבל "מהפך"? וואלה לא. אגב, אני כן פותח אפטר & פרימייר על הנייד שלי הוותיק שלי עם כונן 5400, וואלה? לא מתלונן על כמה שניות.

RAM? חשוב הרבה יותר מ-. אם אין לך מספיק, אתה גמור, נקודה. גם מעבר לכתיבה ע"ג לא תעזור לך בגרוש. אם יש לך 500 ש"ח שאתה רוצה לשדרג למחשב - במידה ואתה קרוב לנצילות מלוא הראם, אותו אתה תקנה, ולא כונן .

זמן = כסף זה ללא ספק, אבל אם אתה עובד בצורה מקצועית ודורש מחשב אגרסיבי, אין מנוס אלא לקחת מחשב נייח (+ לעריכות היותר קלילות יותר). לכל מחשב ב-4-5 אלף ניתן להוסיף ראם ו-SSD והוא ינשוק לביצועים של המחשבים שעולים כפליים ממנו בתחום הגראפיקה. אם אתה רוצה או ממליץ לקנות אחד כזה, שיהיה לך בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבה חובבנית . כמו בפעמים אחרות, אנשים שאינם מתפרנסים ממדיה דיגיטאלית מרשים לעצמם לכתוב כתבות.

כמה שטויות בכתבה אחת.

אם הייתם מקצוענים עם ניסיון הייתם פוסלים את סדרות הקוואדרו וכל המוצרים של בהקשר של עריכה, כבר על תחילת הכתבה, אבל שאין ניסיון אז כותבים שטויות שמקורם בפשוט לבדוק איזה מוצרים קיימים ומה המחיר שלהם .

אדיוט .מבין הכל יותר טוב מכולם ויודע מה כולם גם עושים למחייתם... , הכותב (יאיר) הוא גרפיקאי מקצועי (או שאני טועה? יאיר - תקן אותי.) מהוותיקים כאן בפורום, וכמוהו יש כאן רבים כאלו.

אני דרך אגב (גרפיקאי ובעל לתלתיסטית) משתמש במפרט הרשום מימין ועדיין מסכים עם עיקרי הכתבה למרות היותי חובב חומרה מושבע ואולי דווקא בשל כך יודע מנסיון שככל שעולים במחיר המחשב כך יחס התמורה-תועלת יורד (כלומר יותר כסף לפחות שיפור בעבודה) הסכום שבו מתרחש המפנה (למרות ששני המחשבים שלי עולים עליו בהרבה) הוא כ5-6K גם בנייד (שלב ה4790 וה970)וגם בנייח (שלב ה4720 וה960) .

על עיקרי הדברים לא אוסף להתווכח רק אציין שהכתבה התייחסה לגרפיקה דו ותלת מימדית כאחד כך שחוסר הידע שלך עצמך מובן. פחות מקובל הוא חוסר כבוד לאדם הכותב טור מבלי לטרוח לקרוא את הכתבה לדעת את עיסוקו או להיות בקיא מספיק בתחום.

לך ללמוד קצת על צניעות ( על חומרה.. )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפסקה השניה נתתי נימוק מפורט לכל דבר שכתבתי, ודוגמאות קונקרטיות מתוך פייפליין של פרילאנסר שעובד לבד.

אבל בחרת להתעלם וללכת לריב עם ססמאות (וגם לקלל).

שהקוראים יחליטו לבד מה נכון בעניין ומה לא.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מת על זה שאתם תמיד ממהרים לקטול את הMAC. כמו רוב בעלי המחשבים, תמיד הייתי משתמש בPC. מה גם שיש לי ידע והבנה יחסית טובים במחשבים ככה שאף פעם לא הייתה לי בעיה להוציא את המקסימום מהמחשב שלי ולנצל אותו בצורה הטובה ביותר לצרכים שלי. לפני כמה חודשים החלטתי שאני מחליף את המחשב הנייד של שהיה ברשותי. אחי הגדול המליץ לי בחום לקנות ולא PC. התלבטתי הרבה ובסוף הלכתי על הMAC. האמת? ב1,900 דולר ששילמתי עליו הייתי יכול לקנות מחשב נייד פשוט חיה של MSI כי הייתה לי את האופציה לקנות אותו בחו״ל ולא לשלם מכ״ס או מ״ס קניה. אבל לא עשיתי את זה, ואני לא מצטער שניה. אולי הPC היה עולה בכל קנה מידה מבחינת כוח עיבוד ויכולת גרפית על הMAC שלי, אבל שום מחשב לא היה נותן לי חבילה שלמה כמו שהMAC שלי נותן. עיצוב קל ומדהים, עכבר ללא מתחרים, מסך מהטובים בעולם וסוללה שמספיקה לכל כך הרבה זמן יחסית, ונטענת ממש מהר עם מטען קטן ונוח. הרמת איבזור שיש לMAC פשוט לא קיימת במחשבי PC. הגימור כ״כ מדוייק ואיכותי שכל דקה זה תענוג. המחשב נכבה ונדלק בהינד עפעף. המשקל נמוך ונעים לנשיאה. וכמובן, גולת הכותרת, מערכת ההפעלה. שיש לה את החסרונות שלה כמו לכל דבר אחר בעולם אבל עצם זה שנפתרתי מסיוט העדכונים של ווינדוס ומהצורך להחליף למערכת ההפעלה החדשה ביותר כל כמה שנים פשוט גורם לאושר. אה, וכמובן שלא נשכח את הסיוט שבלעשות פורמט למחשב PC ואת כל הבלאגן שנלווה לזה, מה שלוקח שמינית מהזמן בMAC ונוח לאין שיעור לעומת הPC.

הנקודה החשובה פה היא, שכשעושים השוואה לעומק, מגלים שמחשבי נותנים חבילה העולה בהרבה למחשבי PC בהוושאה אליהם. אם הייתי קונה מחשב אחר שעונה על אותם הקריטריונים של משקל, חיי סוללה, זריזות ואיכות הגימור והרכיבים עד לרמת כרטיס הרשת והתקן הבלוטות׳, לא רק שהייתי משלם יותר, גם הייתי מקבל הרבה פחות ואני מוכן ומזומן לעשות השוואה עם כל מי שרק ירצה כי אני עשיתי כל השוואה ובדיקה אפשרית.

בד בבד, אם אומר את האמת, כנראה שאין סיכוי שאקנה לצורך גיימינג או תפעול תוכנות כבדות. המחיר לא שווה את זה ואין ספק שאם הידע קיים אצל הצרכן, הוא יכול להרכיב מפלצת על במחיר סביר לחלוטין.

לדעתי הוא גם יפסיד הרבה כי להתעסק עם PC זה פשוט כאב ראש אין סופי. תסתכלו על מחשבי הMAC PRO השולחניים החדשים. פשוט גאונות הנדסית בחבילה פצפונת. אין שום חברה בעולם שהמצליחה להגיע לרמה כזו של איכות סופית של המוצרים שלה, זה פשוט לא קיים. כמובן שזה נובע מגורמים כאלה ואחרים אבל זה לא משנה את המציאות.

בסופו של דבר, צריך להיות צרכן חכם ולהתאים את הצרכים שלכם ואת הממון שבשרותכם לסוג ואיכות המחשב. אין לשלול מחשב כזה או אחר בגלל דעות של אנשים אחרים. אולי לעורך גרפי מסויים מחשב יהיה עדיף בגלל שהוא רוב הזמן והעריכה הגרפית שהוא עושה היא בסיסית ולא כבדה ותוכנה כזו או אחרת שהיא אקסקלוסיבית לMAC מציעה לו בדיוק את מה שהוא צריך?!

סבלנות רבותיי, סבלנות וסקרנות זאת התשובה. לחפור בפורומים ולהתייעץ עד שתגיעו להחלטה הנכונה בשבילכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מארז אלומיניום עושה לך את זה , אז לך על זה. במקום עבודתי יש הרבה מק וגם ניידים של לנובו. מבחינת תקלות חומרה : שניהם מתקלקלים באותם סדרי גודל. פה אין יתרון לאפל. מבחינת תוספי חומרה אז אין ספק שמשטח המגע של מק פשוט עילוי. אבל בסופו של יום לא החומרה קובעת כי אם הכלים והתוכנות איתם תעבוד ביום יום. אם יש אותם במק אז בהחלט מומלץ. אגב: רוב מערכות ההפעלה כיום מאפשרות להתעורר משינה בפחות מ 3שניות . עידן ה הגיע . זה בדיוק מה שקורה במק. דרך אגב אני לא חסיד של . סייר הקבצים שלהם נוראי. תפריטים של חלון קטן נמצאים בכלל בקצה המסך זה עוד מתכון לטעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

leveone -

שכחת דבר אחד חשוב !

לכתוב בתחילת הפוסט שלך " מודעה פרסומית ".

למרות חוסר אהבתי (בלשון המעטה) לאפל בכלל ומק בפרט אני מוכרח לציין שהתגובה הייתה- לפחות לטעמי- שקולה ורצינית, אין כאן טענות של פאנבויז ש'המעבד שלהם יותר מהיר' ו'הזיכרון שלהם יותר חזק' או סתם 'אוכל את כולם בלי מלח' קלאסי..

הטענות רובם ככולם נכונות המעלה הגדולה והעיקרית של התפוח הנגוס הם פרקטיות ואסתטיות . תמיד הכי יפה, תמיד הכי דק,תמיד הכי קל,תמיד הכי נוח למגע. זה פשוט עובדה. זה שיש רבים (ואני בניהם) גיימרים גרפיקאים או סתם חובבי חומרה שחולמים על MSI T80 או איזה מגושם -עדיף מותאם אישית.. לא הופך את המעלות האחרות ללא רלוונטיות או 'פרסומיות'

בכלל בפורום כאן (ואני חלק ממנו) נוצר מצב ששפוי ואפ' מודל לחיקוי הוא אדם המשקיע אלפי שקלים במערכת קירור מים צבעונית שלאחר עבודה מטורפת (וגם - יש לומר - מדהימה) מוסיפה אחוזי פעולה מיזעריים, לעומת זאת אדם הקונה נייד או AIO של בכמה אלפים יותר בשביל מעלות שימושיות וחשובות לרבים מתקבל כאן כפאנבוי או פשוט אדיוט (ולא יורם, אינני חושב שהמילה הזו קללה) שאין הדעת סובלתו.

טעם במחשבים הוא אישי ומשתנה גם בין המבינים בחומרה לאלו שלא (ושלא מעניין אותם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל אחד צריך בהמה של מחשב. מחשבי מאק נותנים גם איבזור ברמה גבוהה וגם ביצועים מעולים בלי שום פשרה בשום מדד. לא מסך, לא ראם, לא , ולא עכבר. הכל עשוי מעולה ועדיין מצליח להריץ תוכנות כמו sketchup וphoto shop או illustrator בלי שום בעיה. בזמן שיש מחשבי פיסי כמו yoga pro שעולה כמוהו ונותן הרבה פחות.

וכן מה לעשות, נכון שלווינדוס יש יתרונות ויש כמה דברים בממשק שלה שאני ממש מעדיף אבל השימוש בה הוא סיוט והנוחות שלה לא מתקרבת בשום צורה לרמה של המאק. ואם אתה לא מסכים איתי אז כנראה שלא ראית איזה סיוט זה לבן אדם שלא מבין במחשבים לעשות טרובלשוט לווינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל אחד צריך בהמה של מחשב. מחשבי מאק נותנים גם איבזור ברמה גבוהה וגם ביצועים מעולים בלי שום פשרה בשום מדד. לא מסך, לא ראם, לא אחסון, ולא עכבר.
יש פשרות בserviceability וupgradeability, אבל זה מעניין רק אחוז קטן של משתמשים. וממילא כולם מחכים את הMAC ויותר ויותר מחשבים בשנים האחרונות קופצים על הטרנד של "קופסה סגורה ודקיקה שקשה לתחזק". רק שהמימוש של הרוב רחוק שנות אור מזה של . :)
וכן מה לעשות, נכון שלווינדוס יש יתרונות ויש כמה דברים בממשק שלה שאני ממש מעדיף אבל השימוש בה הוא סיוט והנוחות שלה לא מתקרבת בשום צורה לרמה של המאק. ואם אתה לא מסכים איתי אז כנראה שלא ראית איזה סיוט זה לבן אדם שלא מבין במחשבים לעשות טרובלשוט לווינדוס.
עשית פה משמש של כמה טענות. "השימוש בה הוא סיוט" - שטות שלא זקוקה לתגובה. "הנוחות לא מתקרבת בשום צורה לרמה של המאק" - בספק גדול, זה עניין של העדפות. אפילו בעצמך הודית שבדברים מסוימים אתה מעדיף את . ולגבי עניין הtroubleshoot - אני אשאל אותך: איך אדם שלא מבין במחשבים עושה troubleshoot לMAC?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח שטות? איך אתה אומר שזו שטות? על סמך מה אתה אומר את זה? כנראה שלא היה לך מאק מספיק זמן מילה אחת ממה שכתבתי היא לא שטות ואני יותר מאשמח להוכיח לך את בורותך כי זה ממש מתחיל להרגיז כל התגובות האלה.

תגיד, אתה אוהב להוריד משהו כמו מיליון עדכונים כל פעם שאתה עושה פורמט? אה ולחפש דאייברים חדשים לחומרה אתה אוהב? אולי אלה התחביבים שלך אני לא יודע.אני בכל אופן אני ממש נהנה מזה שכמעט אין עדכונים לחומרה כי הכל עובד בהתאמה על כך מושלמת. וכמובן שממש כיף שיש לי מחיצה שמכילה את מערכת ההפעלה למקרה שאני רוצה לעשות פורמט. דבר שהוא כ"כ פשוט ונוח במאק. ועצם זה שכמעט ואין עדכונים גם אחרי הפורמט זה פשוט וואו.

איזה נחמד זה שאתה כל פעם אתה צריך לדאוג לשלם לאנטי וירוס? מת על זה.

אבל אני יותר אוהב שאין לי צורך בזה. בכלל. הרבה יותר נחמד.

הכי כיף בווינדוס זה שחיקה של הסוללה. שכל פעם היא מגיעה ל100% ואז יורדת אחוז ואז נטענת ואז יורדת ואז הלכה לך הסוללה.

איזה כיף שבמאק אבל, ברגע שהסוללה נטענת במלואה הספק הופך למקור המתח הראשי והסוללה מתנתקת בלי שאתה בכלל יודע,....

בקיצר גבר, אני יכטל להמשיך מפה ועד סין עם יתרונות שיש למאק וכנראה לעולם לא יגיעו לווינדוס. הדבר היחיד שאני מעדיף בווינדוס זנ כמה דבאים מאוד ספציפיים בממשק ובצורת השימוש. אז אל תתבלבל לחשוב שהייתי מעדיף וינדוס באיזו שניא צורה.

אגב יש לי על המחשב לכמה דבאים ממש ספציפיים. תיהיה בטוח שאמי משתדל להימנע מלהעלו. אותו כמה שיןתר.

שאלת איך עושים troubleshoot למאק.

התשובנ היא לא יודע, כי עוד לא עשיתי.

אבל כשהייתי צריך לעשות לחברה שלי פורמט לווינדוס כי לא היה בא לו לעדכן תיהיה בטוח שעשיתי הרבה מאוד troubleshooting.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"שום מחשב לא היה נותן לי חבילה שלמה כמו שהMAC שלי נותן"

מה שלם בחבילה שאין את האופציה להתקין בה ת התוכנה כמעט הכי פופולרית בעולם כמו 3ds max?

" עיצוב קל ומדהים"

מכוער ליניארי ומתיימר. ASUS ZEN עשו את זה יותר טוב. ובפחות כסף

" עכבר ללא מתחרים"

אתה באמת פרסומת קאקאדו צודק.

"ללא מתחרים" כן, חוץ מלוג'יטק מייקרוסופט שעושים עכברים כפליים נוחים וטובים.

העכבר של אפל פשוט לא נוח. אתה לא מבין מה אתה מחזיר ביד, אין צורה של כניסה לשקע של המרכז יד. מה נוח בזה?

"מסך מהטובים בעולם "

שווה ל DELL באותו המחיר.

" הרמת איבזור שיש לMAC פשוט לא קיימת במחשבי PC"

בגלל שבפיסי אתה יכול לבחור כמה אתה רוצה להשקיע בעכבר. כל עכבר של מיקרוסופוט הזולים יהיה יותר נוח לכף יד מהגוש השטוח והמכוער הזה שאפל קוראים לו עכבר.

אני רוצה לעשות ZOOM OUT או לגלול אני רוצה להרגיש גלגלת מתחת לאצבע שלי שמתגלגלת שם, ואני מבין שמשו ציך לזוז. מה זה המשטח החלק הזה מתחת לאצבע זה מביא תסעיף .

"הגימור כ״כ מדוייק ואיכותי שכל דקה זה תענוג"

מדדת את הזוויתות של הגימורים בקצוות? אני מתחיל לאבד אותך בין כל המשפטי מכירה האלה.

"המחשב נכבה ונדלק בהינד עפעף. "

המחשב שלי עם EVO נדלק ב 8 שניות כאשר מותקנות עליו 7 תוכנות תלת ורוב התוכנות של אדובי ופאונדרי (והוא בשימוש מקצועי כבר קרוב לשנתיים). אם הצלחת בפחות מזה עם המאק כל הכבוד.

" גולת הכותרת, מערכת ההפעלה. "

כן, גולת הכותרת למה זה סופית מחשב אשפה. מערכת הפעלה שלא תומכת בכל התוכנות ולא תומכת ב 3ds max. התוכנה השניה הכי גדולה בעולם לתלת מימד. לא נתמכת.

מלא משחקים ותוכנות לא יכולים לרוץ על MAC . אחלה של גולת כותרת .

"שנפתרתי מסיוט העדכונים של ווינדוס ומהצורך להחליף למערכת ההפעלה החדשה ביותר כל כמה שנים פשוט גורם לאושר"

מי אמר לך להחליף לא הבנתי. אני טוב לי עם 7 אז נשארתי עם 7. אף אחד לא מחייב אותי להחליף. אולי אחליף ל 10.

אני אתקדם ואקבל פיצ'רים חדשים שיועתקו מהOSX, מה שיהפוך את ה OSX ללא נחוצה באופן מוחלט.

בגלל שבפיסי מחליפים, אז המערכות מתקדמות קדימה והזרימת עבודה מתקדמת, משתפרת.

"אה, וכמובן שלא נשכח את הסיוט שבלעשות פורמט למחשב PC ואת כל הבלאגן שנלווה לזה, מה שלוקח שמינית מהזמן בMAC ונוח לאין שיעור לעומת הPC."

ואו. גם אם אני אתקין על OSX כמויות של זבל במשך 3-4 שנים אני אצתרך לתקן אותה בדרך שתיקח זמן. תוכנה זה תוכנה ואתה מסונוור מהססמאות של פאנבויז של אפל.

אני במחשב עבודה שומר ומתקין רק מה שצריך להתקין. והמחשב טס כבר שנתיים בלי סימנים שאצתרך לטפל בווינדואוס.

משתמשי מאק חושבים שיש להם ב Backbone איזה קסם שמנקה את עצמו באופן מושלם. אותו חרא כמו ווינדואוס פשוט אין לכם גישה לזה. יש שם גם מנהלים ברקע שרצים וצוברים מידע. הקטע הוא שבפיסי אתה יודע בדיוק לטפל בבעיה אם יש לך כי הידע ברשת גדול עשרות מונים. ב MAC, לך תחפש מי יעזור לך. כולם הרי מסביבך פאנבויז שגם קנו מאק לא תיהיה לך כתובת.

"הנקודה החשובה פה היא, שכשעושים השוואה לעומק, מגלים שמחשבי MAC נותנים חבילה העולה בהרבה למחשבי PC בהוושאה אליהם."

מגלים שמחשבי מאק עולים כספית הרבה יותר מפיסי, עם מערכת הפעלה שלא תומכת בכל הדברים, חומרה חלשה יותר, ציוד היקיפי מתיימר ולא נוח ואי יכולת לשדרג.

"אם הייתי קונה מחשב אחר שעונה על אותם הקריטריונים של משקל, חיי סוללה, זריזות ואיכות הגימור והרכיבים עד לרמת כרטיס הרשת והתקן הבלוטות׳, לא רק שהייתי משלם יותר, גם הייתי מקבל הרבה פחות ואני מוכן ומזומן לעשות השוואה עם כל מי שרק ירצה כי אני עשיתי כל השוואה ובדיקה אפשרית."

אז כנראה אתה לא מכיר שום דבר בערך.

אפילו הסדרות הבינוניותשל לנובו כמו FLEX עדיפות על MAC.

שלא נדבר על Y שעדיין עולה פחות ממאק אבל מהיר ממנו פי 3 ועדיף בכל פאראמטר.

"בד בבד, אם אומר את האמת, כנראה שאין סיכוי שאקנה MAC לצורך גיימינג או תפעול תוכנות כבדות."

אז בד בבד, אין לך סיבה לקנות אותו לגרפיקה, וגם למשחקים לא. אז אין לך סיבה לקנות את זה כלל. שאלה אמיתית, מי שוכר אותך, מעיד על עצמך שאתה לא יכול לעשות כבודות כבדות הרי, לא בקטע רע אני באמת מנסה לרדת לשורש הדעה שלך.

מה זה בגרפיקה לא "עבודות כבדות". אז אתה עושה מה, באנרים ? אני מנסה להבין. לקוח יכול לבקש משו שהוא חושב שהוא קטן , אבל האימפאקט של מה שהוא מבקש מבחינת חומרה, על המשימה שלך, יכול להיות משו מאוד כבד.

אחת העבודות האחרונות שלי הייתה כל כך כבדה מבחינת הכל, גם דו וגם תלת, שהמחשב שלי בקושי סחב עם ה 6 ליבות וה 32 ראם . בקושי.

לרנדר משו מפלצתי ולערוך אותו אחרי זה על . מזל שיש CUDA בעולם.

לך תנהל במאק של 1900 דולר פאסים של רנדר,מאות תמונות ברצפים של ותשלב אותן באפטר. הוא יתפגר לך לפני שתסיים להכניס אותם לפרוייקט ולשמור. נו באמת.

המחשב מאק שאתה מדבר פשוט היה אומר לי על ידי ארורים שהוא חלש מידי מכדי להתמודד עם כל המידע שאני מבקש. והוא עולה כמעט כמו המערכת שלי. 1900 דולר.

אתה אומר שאתה מבין במחשבים, לא באנבוי, ולא איש פרסומת. אבל עדיין אומר דברים שהם בדיוק ההפך מהמציאות. למה להטעות אנשים?

"תסתכלו על מחשבי הMAC PRO השולחניים החדשים. פשוט גאונות הנדסית בחבילה פצפונת. אין שום חברה בעולם שהמצליחה להגיע לרמה כזו של איכות סופית של המוצרים שלה, זה פשוט לא קיים. כמובן שזה נובע מגורמים כאלה ואחרים אבל זה לא משנה את המציאות."

חח, טוב, בדוק איש שיווק שלהם.

"PRO".

בוא תסביר לי מה כל כך PRO בכרטיס של , כאשר כל עולם התלת והדו מימד מתבסס על NVIDIA.

אין . אחד הדברים הכי חשובים בגרפיקה.

אפשר לקנות מפלצת BOXX חזקה משמעותית יותר במחיר של הפחית הזו

ואחרי כל זה אתה כותב "בסופו של דבר, צריך להיות צרכן חכם".

עשית קניה רעה מאוד, בוקמום להזהיר אחרים אתה משקר לעצמך שזה מוצר טוב ומשלה עוד אנשים אחרים שיבזבזו כסף ויטקעו מול לקוחות עם משימות שדורשות חומרה חזקה.

** אגב, גם למאק יש . על המחשב שלי אין אנטיוירוס, ואין לי שום וירוס שנתיים. כי אני לא גולש באתרים שמהם מגיעים . שזה בעיקר אתרי טורנטים לא מוכרים ועוד דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רציתי להגיב ל LEVELONE בנוגע לווינדוס, כבר בווינדוס 7 הם שיפרו בצורה משמעותית את התמיכה בדרייברים ואני כרגע מריץ וינדוס 10 ולא צריך להתקין כלום. אולי רק דרייבר לכרטיס מסך וזהו. בנוגע לעדכונים אתה צודק שבאיזשהו מקום זה מעיק אבל אל תשכח שיש המון ווירוסים ופרצות כי היא מערכת פופלארית מאוד.. וסה"כ מייקרוסופט עושים עבודה מעולה ואם אני לא טועה גם למאק יש מדיי פעם עדכון ו/או עדכון למערכת / לספארי שדרוש ריסטרט לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח שטות? איך אתה אומר שזו שטות? על סמך מה אתה אומר את זה?

על סמך זה שזו שטות שלא זקוקה לתגובה. אז אין יותר מה להגיב על זה. :)

כנראה שלא היה לך מאק מספיק זמן
לא היה לי מאק אף פעם ובכלל. מה זה קשור כשאנחנו מדברים על ווינדוס?
תגיד, אתה אוהב להוריד משהו כמו מיליון עדכונים כל פעם שאתה עושה פורמט? אה ולחפש דאייברים חדשים לחומרה אתה אוהב?
אגלה לך סוד קטן - אני לא אוהב את זה, ולאני לא אוהב "לעשות פורמט" (איזה מונח מקצועי להתקנת מערכת הפעלה), אז אני לא עושה את זה בכלל. כלומר - עושה פעם אחת על מחשב חדש וזהו. :)
איזה נחמד זה שאתה כל פעם אתה צריך לדאוג לשלם לאנטי וירוס? מת על זה.
פעם ראשונה ואחרונה ששילמתי על אנטיווירוס הייתה ב1996 כשקניתי את המחשב הראשון שלי.
הכי כיף בווינדוס זה שחיקה של הסוללה. שכל פעם היא מגיעה ל100% ואז יורדת אחוז ואז נטענת ואז יורדת ואז הלכה לך הסוללה.

איזה כיף שבמאק אבל, ברגע שהסוללה נטענת במלואה הספק הופך למקור המתח הראשי והסוללה מתנתקת בלי שאתה בכלל יודע,....

זה פשוט בולשיט. כל מה שקורה בMAC בהקשר הסוללה קורה גם בWINDOWS. ובכל מקרה זה נשלט ע"י הfirmware של הסוללה ולא ע" מערכת ההפעלה.
בקיצר גבר, אני יכטל להמשיך מפה ועד עם יתרונות שיש למאק וכנראה לעולם לא יגיעו לווינדוס.
יש, ויש גם הפוך. כל דיון כזה תמיד הופך לזיוני שכל, כשכל אחד בטוח שהאופן שבו הוא אוהב להשתמש במחשב זה האופן הנכון וכל השאר אידיוטים. אני מעדיף להימנע מדיונים כאלה, לכן לא תראה אותי מדבר על למה אני מעדיף ככה ולא אחרת, כי אני כן מבין שזה פשוט עניין של העדפה.
שאלת איך עושים troubleshoot למאק.

התשובנ היא לא יודע, כי עוד לא עשיתי.

אז כשתעשה, תראה איך זה. :)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...