האם אפשר להפוך SSD לBOOT לפני שמתקינים עליו ווינדוס? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אפשר להפוך SSD לBOOT לפני שמתקינים עליו ווינדוס?

IDOnoach

Recommended Posts

שלום,

יש לי כיום מחשב עם כונן קשיח מכאני עם דיסק קשיח מכאני, ווינדונס 7 ללא מפתח.

אתמול רכשתי מפתח לווינדוס 8.1, וגם רכשתי כונן 256GB. אין לי כונן אופטי בכלל.

אני מעוניין להתקין את הווינדוס 8.1 אשר יישב על הSSD והשאלה שלי אם אפשר להפוך אותו לכונן BOOT בעזרת המערכת הנוכחית שלי.

למערכת הזו, התקנתי בעבר את הווינדוס 7 בעזרת DISK ON KEY, ואני ממש מעוניין לדלג על האופציה הזו.

אשמח לעזרתכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אולי אפשרי אבל מסובך מספיק בשביל לדלג על זה.

אם אתה רוצה ישנן תוכנות שיכולות לעשות העתק של הווינדוס הנוכחי שבו אתה משתמש לכונן החדש, אך האופציה המומלצת ביותר היא ליצור מדית התקנה עם media creation tool ולהתקין מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הצלחתי להבין מה בדיוק אתה רוצה לעשות.

מה זאת אומרת "להפוך את הכונן לכונן BOOT?" כשתתקין עליו מערכת הפעלה הוא ממילא ייהפך לכונן boot.

אני רוצה להפוך לאותו לBOOT לפני שאני מתקין עליו. כלומר אני רוצה עכשיו לשים עליו את ההתקנה, שההתקנה תרוץ ממנו, ותתקין עליו.

או לחלופין:

האם אפשר להתקין את הווינדוס 8.1 מהכונן המכאני אל הSSD, ואח"כ להפוך אותו לראשי?

בשורה התחתונה, יש לי הארדיסא מכאני נוכחי שעובד עם , וSSD חדש, ואני רוצה להתקין על הSSD 8.1 חדש(לא להעביר את הנוכחי), מבלי להשתמש בDVD או בDISK ON KEY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שיש דרכים לעשות את זה. לא ברור שזה יותר פשוט מלעשות את מה שאתה לא רוצה לעשות. כנראה זה לא.

ומאין תשיג את ההתקנה שאתה רוצה לשים עליו, ואיך תשים אותה עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שיש דרכים לעשות את זה. לא ברור שזה יותר פשוט מלעשות את מה שאתה לא רוצה לעשות. כנראה זה לא.

ומאין תשיג את ההתקנה שאתה רוצה לשים עליו, ואיך תשים אותה עליו?

יש לי ISO

אבל השאלה שלי היא: האם אני יכול להריץ את ההתקנה שיושבת על הHDD, להתקין משם את ה8.1 לSSD, ןלקבוע שהSSD הוא הכונן הראשי, כך שלאחר ההתקנה הHDD הוא רק כונן נוסף ולא יושבים עליו קבצים של BOOT או של מערכת ההפעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...