ראיה לאמיתות התורה אחת מיני רבות - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראיה לאמיתות התורה אחת מיני רבות

yaniv_assis

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז רגע אם אתה לא מאמין במשהו אומר שהוא לא קיים? לא !

ולא שלא תנסה מה שאמרתי? בעצם למה שכל מי שדיבר כמוהו לא תנסו?

מי אמר ששאם אני לא מאמין זה לא קיים. אני הסברתי במה אני מאמין וזהו. תאמין במה שעושה לך טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיסיקה של כיתה י"א מספיקה בשביל להסביר לך שעצמים לא זזים מכוח האלוהים או הסיאנס או וואטאבר.

על ניוטון שמעת?

כשתלמד קצת פיסיקה של אוניברסיטה תראה שניוטון הוא חובבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה? זה לא סותר את העובדה שחוקים פיסיקליים אחרים מסבירים תופעות טבע, ולא כל מיני כוחות-על או ידו של אלוהים...

אתה חוזר על עצמך בלי להגיד כלום, ומכריח גם אותי לחזור על עצמי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה דברים להגיד בנושא

ראשית אי אפשר להטיל ספק באמיתו של התנ"ך כספר היסטוריה כי להרבה סיפורים שם מצאו אדויות בחפירות ארכאולוגיות וכ'ו וזו עובדה.

ניתן להטיל ספק בקיומו של האל למרות שאי אפשר לקבוע בוודאות שהוא לא קיים, נשמע לי מוזר שעם שלם הלך אחרי אל שלא היה אבל זו דעתי האישית (ואני לא דתי).

אני רוצה להגיד שההתיחסות שלכם לאיש היא לא תרבותית הוא פנה לפורום תרבות ואקטואליה שזה פורום שכול אדם יכול להביע בו את דעתו אינכם יכולים לשפוןט אותו בשליחות מי הוא פועל ואם הוא מרוויח על זה כסף אותו דבר אני יכול להגיד על מישהו שממליץ לי על חנות מחשבים, אני יכול לשאול אותו תגיד כמה אחוזים אתה מקבל?.

ההתיחסות של כמה אנשים פה למסורת היהודית היא מחליאה, לכול עם יש שפה הסטוריה ומסורת אם נשכח את המסורת הרי שאיבדנו חלק מייחודנו כעם, עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכניקה הקלאסית לא שווה כלום. כל מה שלמדת זה בולשיט.

אני לא יודע מאיפה הבאת את זה.

המכניקה הקלאסית נכונה, אבל לא בכל מקרה.

הוא נכונה בגופים גדולים.

היא נשברת בגופים חסרי משקל (כמו פוטונים), וכאן באה תורת הקוונטים להשלים אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה הכי טוב: איש איש באמונתו תחיה. אתה מאמין באלוהים? אחלה, אל תכפה את האמונה שלך או דרך

ארץ שלך על אנשים אחרים. אתה מאמין במדע? שתהיה בריא, ושוב אל תנסה לכפות את זה על אנשים אחרים, מאמינים.

למה? כי סביר להניח שממילא לא תשכנע אותם אלא תוביל לויכוח אינסופי כאין זה. אי לכך, ובהתאם לזאת אני מכריז שלושה

ימי אבל על 12 עמודים מבוזבזים ומתים של ת'רד מיותר. אמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח אני מסכים אם מי שמעליי כול אחד צריך להאמין במה שהוא רוצה אם זה באלוהים או בחתול שלו (אני לא משווה בין חתול לאלוהים חס וחלילה).

הוויכוח הזה סתם יוצר שינאה בין יהודים ליהודים לכן צריך להפסיק אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...