שחזור חשבון GMAIL - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שחזור חשבון GMAIL

adi.c

Recommended Posts

שלום לכולם יש ברשותי חשבון שאני לא זוכר את הסיסמה שלי ..מספרי בעבר היה מירס 057......והיום השתנה ל053

וכשאני מנסה לשחזר את החשבון הוא מבקש את המספר שאיתו יצרתי את החשבון שזה 057 ומיד זה אמור לשלוח הודעה ושיחזור הסיסמה רק שהוא לא שולח הודעה כי היום המספר הנכון הוא 053

יש למישהו דרך שאפשר לשחזר את הסיסמה ניסיתי crome pass אז זה לא זוכר את הסיסמה

תודה לעוזרים מדובר בטאבלט וינדואס 8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא בדיחה טובה.

אני פניתי לגוגל לפני כשנתיים כשאר החלפתי את הטלפון הפיזי, את המספר ופירמטתי את המחשב(כן, אני יודע) והם שיחזרו לי את החשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק פנית לגוגל?

אין שום דרך לפנות אליהם מלבד פניה סטוקרית ברמה האישית לאנשים פרטיים שעובדים שם דרך חברתיות.

אין שום דרך רישמית "לפנות לגוגל". לא קיים דבר כזה. אין להם "מייל תמיכה/שירות" או עמוד "צור קשר". לא קיים דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחשבון בטאבלט שלי הוא מוגדר ואני מקבל מיילים והכל איך אפשר להוציא ממנו את הסיסמה ? זה מראה נקודות מן הסתם לא נזכר בסיסמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפוסט:

שלום לכולם יש ברשותי חשבון שאני לא זוכר את הסיסמה שלי ..מספרי בעבר היה מירס 057......והיום השתנה ל053

וכשאני מנסה לשחזר את החשבון הוא מבקש את המספר שאיתו יצרתי את החשבון שזה 057 ומיד זה אמור לשלוח הודעה ושיחזור הסיסמה רק שהוא לא שולח הודעה כי היום המספר הנכון הוא 053

יש למישהו דרך שאפשר לשחזר את הסיסמה ניסיתי crome pass אז זה לא זוכר את הסיסמה

תודה לעוזרים מדובר בטאבלט וינדואס 8

והלינק:

Decrypting the keychain from backups

In iTunes backup, the Keychain sqlite database is stored as a Plist file. The Keychain file gets stored with 51a4616e576dd33cd2abadfea874eb8ff246bf0e file name in the iTunes backup folder.

הוא רוצה לשחזר את סיסמת הג'ימייל שלו, ששמורה בדפדפן של מחשב (טאבלט) עם 8.

מה הקשר בין זה ובין הסיסמה ששמורה באייפון / itunes ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק פנית לגוגל?

אין שום דרך לפנות אליהם מלבד פניה סטוקרית ברמה האישית לאנשים פרטיים שעובדים שם דרך רשתות חברתיות.

אין שום דרך רישמית "לפנות לגוגל". לא קיים דבר כזה. אין להם "מייל תמיכה/שירות" או עמוד "צור קשר". לא קיים דבר כזה.

אתה אולי מתכוון לג'ימייל

כי לגוגל בהחלט יש תמיכה במוצרים שונים. אני דיברתי איתם בעבר בנוגע ל Wallet למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך איפה בדיוק?

אין שום אימייל/טופס "צור קשר" לגוגל. אין, לא קיים.

יש להם עמודי תמיכה אוטומטיים ממוחשבים (דפי help wizard כאלה בתוך ה-help center שלהם), פורומים לתמיכה בלי שום מענה רישמי ב-google groups, וזהו.

אפילו בטלפונים הבודדים שמפורסמים (רק עבור שירותים שבהם אתה הלקוח ולא המוצר, כמו adwords או apps for business) המענה הוא ממוחשב והניסיון להגיע למענה אנושי הוא מתיש מאוד.

http://www.google.com/contact/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...