שווה להשקיע בהגה G27? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שווה להשקיע בהגה G27?

Zeev86

Recommended Posts

אהלן. אני נהנה לשחק במשחקי מרוצים, אבל עד עכשיו לא היה לי אף פעם הגה. ולאחר שקניתי Project Cars, החלטתי שאני חייב אחד.

הזמנתי מKSP את ההגה של מודל Force GT, אבל הבנתי שהדוושות זולות, רק 2 דוושות במקום 3, ומוט ההילוכים גם מאוד זול.

אז השאלה, האם שווה להשקיע עוד 600 שקל ולקנות את G27 ב1500-1600 שקל?

תודה לעונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה DFGT הגה נחמד מאוד, לא היה לי משהו יקר יותר אז לא יודע לומר כמה ה G27 למשל ירגיש טוב יותר.

אבל התחושה הכללית טובה, היו לי הגאים זולים יותר (4 כאלה במשך השנים) אבל אין ספק שהוא ליגה מעל אני ממש נהנה ממנו ובשבילי זה מספיק.

המחיר שלו בקיי אס פי גבוה אני רכשתי אותו בארץ לפני משהו כמו 4-5 שנים ב 700 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי את הG25 ולאחר מכן (עד היום) אני משתמש בG27, הוא כמובן ירגיש לך יותר איכותי, מה גם שלדעתי כרגע בארץ הוא התמורה הכי טובה לכסף אם אתה ממש אוהב תעסק ולא רוצה להשקיע הון ומצד שני לא להרגיש כאילו אתה נוסע על הגה של ילדים. יש כמובן גם את הthrustmaster אבל רמת המחירים שלהם היא אחרת לגמרי.

מה שטוב בG27 שהוא נפצוץ אפשר לכוון בוא הרבה, יש הרבה מודים ותמיד תוכל להתאים אותו לצרכים שלך במידת הצורך.

בכל מקרה תתחדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לחדד ה DFGT לא נכנס בהגדרה של "הגה ילדים" היו לי בילדות "הגאי ילדים" שמהר מאוד המנגנון (אז נראה לי שלא היו בכלל מנועים) היה שובק חיים ולא בגלל אגרסיביות או התעללות. פשוט זבל של מוצר (אחד מהם היה של THRUSTMASTER אבל וודאי שלא איזה מוצר דגל או קרוב אפילו) אלה גם היו זמנים אחרים לדעתי.

ה DFGT עושה עבודה מעולה בתחילת הכניסה להגה איכותי, הוא הדרגה הנמוכה ביותר לדעתי כשמדברים על הגה איכותי אבל נכנס לקטגוריה איכות.

מי שמשחק המון ועיקר ההנאה שלו היא סימולטורים אז מן הסתם יש מקום להשקיע יותר אם אתה שם אותו על השולחן פעם ב.. אני חושב שהוא יותר ממספיק עבור זה.

אבל המחיר בארץ שערורייתי לדעתי, לפני 5 שנים קניתי אותו ב 200 ש"ח פחות פה בארץ ולא תחת איזה או משהו זה היה המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לחדד ה DFGT לא נכנס בהגדרה של "הגה ילדים" היו לי בילדות "הגאי ילדים" שמהר מאוד המנגנון (אז נראה לי שלא היו בכלל מנועים) היה שובק חיים ולא בגלל אגרסיביות או התעללות. פשוט זבל של מוצר (אחד מהם היה של THRUSTMASTER אבל וודאי שלא איזה מוצר דגל או קרוב אפילו) אלה גם היו זמנים אחרים לדעתי.

ה DFGT עושה עבודה מעולה בתחילת הכניסה להגה איכותי, הוא הדרגה הנמוכה ביותר לדעתי כשמדברים על הגה איכותי אבל נכנס לקטגוריה איכות.

מי שמשחק המון ועיקר ההנאה שלו היא סימולטורים אז מן הסתם יש מקום להשקיע יותר אם אתה שם אותו על השולחן פעם ב.. אני חושב שהוא יותר ממספיק עבור זה.

אבל המחיר בארץ שערורייתי לדעתי, לפני 5 שנים קניתי אותו ב 200 ש"ח פחות פה בארץ ולא תחת איזה או משהו זה היה המחיר.

אז זהו, מחיר DFGT גבוהה בארץ לעומת חול,

אבל המחיר של G27 "סביר" ומתקרב למחירו בחול. אז יחס תמורה למחיר טוב יותר בשביל G27.

שכנעתם אותי, היום אני אלך על G27 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קחו את המחיר בפרופורציות. היום אנשים קונים פלאפון חדש ב2500-3000 שקל כדי לגלוש בפייסבוק. לקנות מערכת הגה ב1600 נראה הרבה פחות נורא למי שרוצה או צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...