מחפש אנשים שיש להם GTA5 (בעיקר לSTEAM) לעזור לי לבדוק תוכנה - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אנשים שיש להם GTA5 (בעיקר לSTEAM) לעזור לי לבדוק תוכנה

Zeev86

Recommended Posts

היי. פיתחתי תוכנה שמורידה מודים לGTA5. נכנסים לתוכנה, מורידים Script Hook עדכני, מוד/ים מהרשימה - ומריצים את המשחק.

יש לי גרסה רגילה של Social Club והייתי מעוניין למצוא מתנדבים, בעלי עותק המשחק בSTEAM (אפשר גם בלי) שיעזרו לי לבחון את התוכנה.

אני אדאג להוסיף את הבוחנים לרשימת קרדיטים בקובץ README ובABOUT של התוכנה.

לתמונה לחצו על הקישור.

קצת על מאפייני התוכנה:

- רשימת המודים מתעדכנת מצד שרת (כלומר, כדי לראות מודים חדשים ברשימה, אין צורך לעדכן את התוכנה עצמה)

- התוכנה עובדת על .net 4 ושוקלת 57 KB

- הורדת המוד מתבצע על ידי לחיצה אחת (בהנחה שכבר הגדרתם את תיקיית המשחק)

- לא מרוצים מהמוד? קליק אחד על Uninstall ואין שום זכר לתוסף שלא אהבתם.

רוצים להיפטר מהמודים בכלל על מנת לשחק אונליין? קליק אחד על Uninstall של ScriptHook ואתם יכולים להנות מהאונליין שוב (אם אין ScriptHook - אין מי שיריץ מודים).

- רשימה מאורגנת של מודים שכבר הותקנו, בלי הצורך לחפש בתיקיית המשחק אילו מודים עליכם להסיר ידנית.

תודה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן חדשות רעות, רוקסטאר הליצנים האלה נותנים באנים למודים גם לסינגל :\

http://thenerdstash.com/rockstar-banning-players-modding-gta-v-single-player-included/

זו כתבה כבר מלפני כמה ימים.

כנראה לא מרוצים מזה שלא עושים אצלם מספיק מיקרו עיסקאות לקניית כסף בגלל מודים, אז פיצ'ר מרכזי שהם קידמו ומכירות של 2 מיליון לא מספיקים להם, קיצר הם יצאו ממש חארות ושוב כל הפלטפורמות האלה שמקשרות אותך לאינטרנט מראות את הצד המכוער שלהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אולי חלקית בגלל זה פיתחתי את התוכנה על מנת שבקליק תוכלו לבטל תמיכה במודים? אבל אני מניח שאת אף אחד זה לא מעניין כאן.

תודה על שיתוף הפעולה והספאם בדיון שפתחתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.זה לא שלא מעניין אף אחד, זה פשוט שכרגע זה מסוכן מידי. אני רק בעד מודינג ובמיוחד מנהלי מודים שהופכים את העניין לקל בהרבה. ברגע שנראה שהשטח פנוי ורוקסטאר תפסיק לתת באנים אני בהחלט יתן נסיון לתוכנה שלך.

הבאנים לפי מה שקראתי זה כתוצאה ממערכת שהם שמו לאונליין כדי לחסום ציטרים, אבל כנראה שיש שם כמה באגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.זה לא שלא מעניין אף אחד, זה פשוט שכרגע זה מסוכן מידי. אני רק בעד מודינג ובמיוחד מנהלי מודים שהופכים את העניין לקל בהרבה. ברגע שנראה שהשטח פנוי ורוקסטאר תפסיק לתת באנים אני בהחלט יתן נסיון לתוכנה שלך.

הבאנים לפי מה שקראתי זה כתוצאה ממערכת שהם שמו לאונליין כדי לחסום ציטרים, אבל כנראה שיש שם כמה באגים

הבנתי אותך.

לפי מה שקראתי:

ה-Script Hook האחרון, שכרגע נמצא גם בDwonloader, חוסם גישה לONLINE אם נכנסים אליו עם מודים.

לפני כמה ימים פרסמה הצהרה שהיא לא נותנת באנים למי שמשתמש במודים רק בSP.

אגב, אתם מצליחים להיכנס לקישור תמונה ששמתי? פרסמתי דיון דומה בפורום אחר, ומישהו רשם לי שהוא מקבל התרעה על הדומיין שלי שהוא מסוכן :| (אין לי מושג למה, זה דומיין שאני משלם עליו כבר מעל לשנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוקסטאר נותנת באנים על ימין ועל שמאל בשימוש במודים. הפורומים והרדיטים מפוצצים בתלונות.

הם הצהירו שהם מעוניינים לתמוך במודים תן להם כמה ימים לתקן את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לראות איפה הם הצהירו "We would like to support modding" בבקשה.

בינתיים כל מה שאני רואה זה שהם מגבים את הבאנים שלהם בציטוט ישיר מהסכם השימוש:

use or copy the Software at a computer gaming center or any other location-based site; provided, that Licensor may offer you a separate license agreement to make the Software available for commercial use;reverse engineer, decompile, disassemble, display, perform, prepare derivative works based on, or otherwise modify the Software, in whole or in part;remove or modify any proprietary notices, marks, or labels contained on or within the Software

אותו החלק רשום לך יפה בלבן על גבי שחור כשאתה מפעיל את GTAV, ממש ממש במסך הפתיחה.

רוקסטאר מעולם לא תמכה במודינג באופן ציבורי. מודינג ל-GTAIV נעשה במשך 7 שנים עד כה והיא שקטה לגבי זה בדיוק באותו אופן. אין שום אף הכרזה שמחכים לה כמה ימים. זה לא נושא חדש.

עריכה: הנה תשובה רשמית לשאלה בנושא מQNA טרי

“I’m having soo much fun with GTAV on the PC but I just have one question about it, how come you are not allowing mods for it?” - @ClarkMatthew63

“Will I get banned from GTA Online for using a FoV Mod or Oculus Rift mod?” - @Mattophobia

We have always appreciated the creative efforts of the PC modding community and we still fondly remember the awesome zombie invasion mod and original GTA map mod for GTAIV PC among many other classics. To be clear, the modding policy in our license has not changed and is the same as for GTAIV. Recent updates to GTAV PC had an unintended effect of making unplayable certain single player modifications. This was not intentional, no one has been banned for using single player modifications, and you should not worry about being banned or being relegated to the cheater pool just for using single player PC mods. Our primary focus is on protecting Online against modifications that could give players an unfair advantage, disrupt gameplay, or cause griefing. It also bears mentioning that because game mods are by definition unauthorized, they may be broken by technical updates, cause instability, or affect your game in other unforeseen ways.

בתרגום פשוט - מדיניותינו לגבי מודים לא השתנתה, כל עוד מודים בסינגל פלייר.

הם רושים שאין משתמשים סינגל שקיבלו באן, למרות שהפורומים והלוחות בהם אנשים פרסמו באנים על מודים בסינגל אומרים אחרת. אישית, אני גם רוצה להשתמש במודים אבל ממש לא מוכן לסכן את החשבון שלי עד שלא יהיה לי אולי עותק צדדי של המשחק שיהיה מנותק מהרשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...