התלבטות בין מקלדות עד 1000 ש"ח - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין מקלדות עד 1000 ש"ח

Guy950

Recommended Posts

שלום,

עברתי בכמה נושאים בפורום הזה ובדקתי על סוויטצ'ים באינטרנט אבל אני לא מצליח למצוא את התשובות שאני מחפש להן, במיוחד כשאת הכל אני עושה דרך הסמארטפון כי המקלדת שלי מתה והמחשב הנייד לא בסביבה...

יש לי מקלדת מכאנית של Razor, אני לא זוכר בדיוק את הדגם המדויק שלה, והיא עם מקשים כחולים.

אני רוצה לקנות עכשיו מקלדת מכאנית חדשה, אבל אני מתלבט לגבי הצבעים של סוויטצ'ים.

כמו שציינתי, במקלדת שלי המקשים הם כחולים, ואני אוהב את הרגשת הפידבק שלהם, כשאני לוחץ אז יש את הקליק וזה נעים בזמן הלחיצה אבל הקליקים, בשמיעה, מחרפנים אותי ואת כל מי שמסביבי. מאז שיש לי את המקלדת הזאת אני חייב להיות עם דלת סגורה מרוב שכולם שומעים את הקליקים האלה.

אז אני מבין שיש פתרונות חלופיים - החומים, האדומים והשחורים כאשר השחורים הם הקיצוניים ביותר שלא מחזירים פידבק ולא צלילים?

ממה שאני מבין, יתאים לי החומים - שהם לא עושים רעש כמו הכחולים אבל קשיחים כמו שאני מחפש?

אז בקיצר, אשמח לקבל המלצות למקלדות מכאניות בעלי סוויטצ'ים חומים, אדומים או שחורים ולשמוע על היתרונות שלהם.

במקלדת הנוכחית שלי יש רק חמישה כפתורי מאקרו ואני בקושי בקושי משתמש בהם, אז אני מניח שאני יכול להוריד את הרצון לכפתורי מאקרו וללכת על המקלדת ducky shine 4, אבל אני פשוט לא יודע אם היא הכי 'מתאימה'.

השימושים שלי הם די ממוצעים לפורום הזה,

אני קודם כל עובד בתור מתכנת. אני מסוגל לשבת שעות על כדי שעות בכתיבת קודים ובחלק הזה הסוויטצ'ים הכחולים מחרפנים אותי, בזמן שאני מתרכז וכותב קודים אני שומע את כל הקליקים המעצבנים.

אחרי זה אני , אני משחק הרבה בFPS ודוטא 2, אז חשוב לי שהסוויטצ'ים יתאימו גם לגיימינג.

אשמח לשמוע מכם,

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסוויצ'ים הכחולים מאופיינים בנקודת לחיצה מורגשת ובקליק כשזה קורה (תחשוב עט פרקר)

בסוויצ'ים החומים עדיין מרגישים את נקודת הלחיצה (Actuation Point) אבל אין קליק כמו של עט.

לסוויצ'ים האדומים והשחורים אין נקודת לחיצה מורגשת ואין קליק, רק המשקל של הלחיצה שונה.

נשמע לי שהחומים יהיו פשרה טובה בשבילך.

כמו כן, ממליץ בחום על הדאקי, יש לי את ה3 ואני מאוד מרוצה.

או, הכי פשוט:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אביב, תודה. אסתכל על הסרטון.

ובנוגע למקלדת, יש הבדלים בין 3 ל4? משום מה ראיתי בחול ש3 יקר יותר....

וnone, תודה. ראיתי את הטסטרים האלה אבל הבעיה שלהזמין ידרוש ממני זמן המתנה ואני מדבר איתך על ללכת מחר ב8 בבוקר לחנות ולקנות במקום, אם יש במלאי, או להזמין באופן דחוף.

הבעיה שאני לא יכול לסיים את העבודה שלי ואני מפסיד על זה זמן יקר וכסף כי המחשב שלי די מושבת.

אני רק מצליח לשחק עם השלט של האקסבוקס, אבל לתכנת עם השלט הזה זה די קשה חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש רק טסטר....

בדקתי אותו עכשיו ליד מקלדת רגילה.

כמו שאביב אמר:

האדום והשחור כמו מקלדת רגילה, לעומת המקלדת שלי שמן הסתם אין אחידות בין כל המקלדות האדום יותר קל ללחיצה והשחור קשה ממנה, אישית בהקלדה מרובה הייתי מעדיף

אדום כדי להתאמץ פחות, (מרגישים את ההבדל).

בחום יש פידבק אבל פחות נקודתי מהכחל והרעש לעומת הכחול זניח, יש רעש מכני חלש של הפידבק אבל לא קליק.

עוצמת הלחיצה שלו לפי הטבלה קטנה במקצת מהכחל.

בקיצור אם אתה רוצה פידבק ופחות רעש כמו שאביב אמר נשאר החום....

אני מדגיש לפי התחושה שלי הפידבק שלו פחות נקודתי מהכחל, אנסה להסביר, בכחל כפי שאתה מכיר יש לחיצה- פידבק נקודתי עם קליק-כשאתה ממשיך ללחוץ זה יורד חלק.

בחום אתה לוחץ-מגיעה לפידבק-ואז הוא ממשיך עם אותה התנגדות עד הסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי,

די מאכזב האמת. רציתי להישאר עם הפידבק של הכחולים בלי הנקישות המעצבנות אבל אי אפשר להנות מהכל.

באייבורי לא ראיתי שיש להם מקלדות עם אדומים, אבל ראיתי בKSP גם את השחורים וגם האדומים.

השאלה היא עד כמה ההבדלים מצדיקים את התוספת מחיר בשביל האדומים/שחורים. אייבורי וKSP די קרובים אחד לשני אז אני יכול לקפוץ לשתי החנויות מחר, אבל יש להם דוגמאות שאוכל לבדוק?

יש עוד אספקט ששכחתי לשים עליו ואלה המימדים של המקלדות. אני אוהב מקלדת מלאה אבל הנוכחית שלי שוקלת כמעט 4 קילוגרם. יש מקום שמשווה בין מקלדות כולל הגדלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז עדכון קטן,

אחרי התלבטויות החלטתי בסוף לקנות את הדאקי 4!

אני חייב לציין שאני מרוצה מהשירות של אייבורי אחרי שהם הסכימו לפתוח את המקלדת, לפני הרכישה, ולוודא שמדובר בחריטת ולא מדבקות או גימיק אחר.

המקשים הם עם חריטת ונראים מצוין!

רק שני דברים שחשוב לציין - המקשים הנוספים (האדומים) לא מגיעים עם חריטה בעברית, והמקש רווח לא מגיע עם הסוס 2014 אלא עם שם החברה וshine 4.

תודה לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן התכוונתי לWASD, מצטער שלא הייתי ברור יותר :P

מבחינת יתרונות אני יכול להגיד שללא שום ספק אהבתי את איכות החומרים של המקלדת הזה, זה להבדיל מהקודמת שהייתה של .

במקלדת הקודמת תמיד הייתה לי את התחושה של פלסטיק זול, כפתורים חלולים ופשוטים (שאת חלקם הייתי צריך להדביק כיוון שנשברו) ופשוט לא הרגשתי שיש הצדקה למחיר ששילמתי עליה,

במקלדת החדשה לעומת זאת, התחושה היא נעימה יותר.

לא יודע איך להסביר אבל הכפתורים והמסגרת מרגישים יותר מחוספסים, יותר עמידים ויותר 'מזמינים' אותך להישאר על המקלדת.

הוצאתי כמה כפתורים כדי לאשר שזה הסוויצ'ים החומים ויכולתי לראות שהפלסטיק בכפתור יותר עבה מהפלסטיק שבמקלדת הקודמת.

מבחינת חסרונות, כרגע, אני יכול להגיד שקצת מפריעה לי הקשיחות של הסוויצ'ים החומים, אני צריך להפעיל יותר לחץ ואת זה ידעתי מקודם פשוט לא ידעתי עד כמה זה יורגש.

בנוסף הייתי רוצה שהמקלדת תהיה בשיפוע יותר חד ממה שהיא מסוגלת להציע, והיה נחמד אם היו מצרפים חוט יותר ארוך.

אה כן, בהתחלה התייסרתי אם לקחת מקלדת שלא דורשת דרייבר ולהתחיל לעשות עבודת נמלים במקלדת פיסית, זה בהחלט שטויות.

המקלדת קלה לתכנות והפונקצונליות שלה ממש מגניבה.

אני אצרף תמונה של המשחק שעשיתי עם המקלדת, אבל אני מצטער על האיכות..המצלמה שלי לא מתיימרת להיות טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, זכרתי משום מה שהכחולים דורשים 45CN והחומים 60CN, עכשיו אני רואה שלגמרי ריחפתי בקטע המספרי.

אבל כמו שאמרת באחת התגובות שלך, התחושות הן סובייקטיביות אז למרות העובדה הזאת אני מרגיש שהחום יותר קשיח.

ותודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...