מיקום קופסת החיבורים/כבל רשת מתאים לחיבור מחשב לנתב - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיקום קופסת החיבורים/כבל רשת מתאים לחיבור מחשב לנתב

Guy950

Recommended Posts

עכשיו נושא חדש,

הרגיש לי סתם מיותר לפתוח דיון חדש.

החוט שמחבר בין המחשב לנתב, שסופק יחד עם הנתב, פשוט קצר מדי ואני צריך להביא חוט של 2 מטר לפחות, עדיף יותר.

באייבורי אני רואה שיש להם חוטים של CAT6 ו5 וכל מני מספרים, וחוטים מוצלבים וישרים וכו'.

אני לא מצליח להצביע לאיזה כבל בדיוק אני צריך, מקריאה באינטרנט אני מבין שהCAT5 יספיק בשביל לחבר בין המחשב לנתב, נכון?

כמובן שאני מתייחס לכבל שיספיק ל100 מגה.

-------------------------------------------

הנושא הזה טופל.

היי,

עשיתי דרך מנוי לאינטרנט והגיע אליי היום הטכנאי להתקין את התשתית.

הטכנאי שאל איפה נמצאת קופסת החיבורים על מנת לעשות לי קו פרטי ולא לחבר את האינטרנט לקו טלפון של כל הבית ופלא פלא, מסתבר שלאף אחד אין מושג איפה באמת נמצאת הקופסת חיבורים.

אני גר בבניין מגורים וליד כל דירה יש ארון של , אבל הטכנאי התעקש שוב ושוב שזה לא שם ואף בדק. עכשיו אני תקוע במצב שאיפהשהו בבית יש קופסה גורלית, שאין לאף אחד מושג איפה היא, ובלעדיה אי אפשר להקים לי את התשתית.

אז....יש לכם מושג איך אני מוצא את הקופסא הזאת? האם יש לה מיקום סטנדרטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו טכנאי צריך למצוא את הקופסא המסתורית בעצמו.

יש ברחוב ארון סעף שממנו מובלים כבלים לכל בניין (מה שקורה בקצה של הבניין כבר קשור לגיל ולתחזוקה שלו ולא בדיוק באחריות בזק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב הבנתי הוא התעסק עם הארון בחוץ והכין את הקו, הוא פשוט בתוך הבית לא הצליח לחבר את הקו מה שעושה את זה כבר לממש בעיה שלי ולא שלו.

הוא חיפש בכל מני מקומות עם איזה מכשיר אבל לא הצליח לאתר את הקו שהוא עשה ולכן נתן לי את המספר שלו והציע לי להתקשר אליו אחרי שאמצא את הקופסה.

אני די אובד עצות כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבניין הוא בן 16 שנים, מ1999 ואני גר פה 15 שנים.

15 שנה אני גר פה ומעולם לא הצלחתי להבחין, אפילו לא פעם אחת, על נוכחותה של קופסה נוספת בבית.

כל טכנאי שהיה לנו עד כה, וגם בבזק, עבד עם הקופסה החיצונית במסדרון הבניין, רק הוא התעקש שזה לא מה שהוא מחפש.

אז מה כדאי לי לעשות בנוגע לזה? להתקשר לבזק ולעשות סקנדל? להביא חשמלי שישחיל חוטים כדי למצוא את הקופסה?

עריכה:

כמו שציינתי הוא סגר מעגל דרך החיבור בחדר שלי, איפה שמיועדת להיות התשתית החדשה, וחיפש בכל מקום אפשרי תגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי הוא רק בכה...

בכל מקרה, פניתי לכמה שכנים בבניין וביקשתי בנימוס רב לסקור את הדירות שלהם.

יתכן שבגלל שיש בבית שלי הרבה ארונות ומדפים אז הקופסה הוחבאה מאחוריהם, אבל בדירות של השכנים לא הצלחתי לאתר שום קופסה למרות שאין להם כמות גדולה של מדפים וארונות כמו אצלי.

בגלל שרוב השכנים שלי הם מבוגרים, הם לא זוכרים במיוחד את חווית התקנת האינטרנט בביתם ולא יכולים להצביע אם הם היו צריכים לדעת על הקופסה המסתורית או שלא.

בסוף החלטתי שאזמין בקרוב חשמלאי והוא ישחיל חוטים עד שימצא את הקופסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין,

מבלי לפגוע בעובדי שנמצאים בפורום הזה, אבל מעסיקה אידיוטים מוחלטים.

אני כרגע מתלבט באופן מוחלט לבטל את כל העסק איתם.

הצלחתי להשיג את הקבלן, שבנה את השכונה, והוא פירט בפניי שהם עובדים בשלוש שיטות עם , הראשונה היא קופסת חיבורים, עם דלת, ממש מתחת לארון החשמל הביתי.

אין מתחת לארון חשמל שלי כלום - הבא בתור. השנייה זאת קופסת חיבורים, שוב עם דלת, ליד דלת הכניסה לבית, בתוך הדירה.

אין ליד הדלת כניסה כלום - הבא בתור.

והשיטה האחרונה היא ארון תקשורת קומתי, שזה מתאים למה שIvan הביא, והקופסה נמצאת בארון הזה והיא אטומה - דינג דינג דינג, יש לנו מנצח!

אותה הקופסה ואותו הארון שהטכנאי סירב לפתוח ולבדוק אם זה מה שאנחנו מחפשים.

הדבר היחידי שיכול להסביר את סירובו של הטכנאי, לבדוק את הקופסה הזאת, זאת העובדה שבארון עשו טעות עם התיוג והם רשמו "כבלים" באיזור של הטלפון ורשמו "בזק" באיזור של הכבלים. זהו.

כמובן שבשיחת טלפון עם הטכנאי הוא המשיך להתעקש שזאת לא הקופסה ואמר לי ליצור קשר עם ולדרוש טכנאי אחר.

טוב שיש בזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

לגמרי.

בסיכומו של דבר, אחרי שלושה ימים של מריבות עם בזק, שלחו אליי טכנאי אחר שפתח ואישר את הקופסה בחוץ.

הטכנאי השני היה בהלם שהטכנאי הראשון סירב לפתוח את הקופסה הזאת ולעשות את העבודה שלו, ובטח אחרי שהוא התעקש כמה פעמים ש"הלקוח טועה".

למיטב הבנתי בזק דיווחו את כל הנושא הזה למנהל האחראי של הטכנאי, שלא היה מרוצה, וזיכו אותי בפיצוי על כל הסיפור הזה.

-----------------------------------------------

עכשיו נושא חדש,

הרגיש לי סתם מיותר לפתוח דיון חדש.

החוט שמחבר בין המחשב לנתב, שסופק יחד עם הנתב, פשוט קצר מדי ואני צריך להביא חוט של 2 מטר לפחות, עדיף יותר.

באייבורי אני רואה שיש להם חוטים של CAT6 ו5 וכל מני מספרים, וחוטים מוצלבים וישרים וכו'.

אני לא מצליח להצביע לאיזה כבל בדיוק אני צריך, מקריאה באינטרנט אני מבין שהCAT5 יספיק בשביל לחבר בין המחשב לנתב, נכון?

כמובן שאני מתייחס לכבל שיספיק ל100 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בבית אז אני לא יכול להגיד בדיוק את הדגם.

זה הnetgear החדש שלהם עם הsuper WiFi או מה שזה יהיה.

המרחק הוא 2 מטר בין המחשב לנתב, להזיז את המחשב לשם זה לא יהיה נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...