רפורמת האינטרנט ובחירת החברה והחבילה המשתלמת ביותר עבורי - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רפורמת האינטרנט ובחירת החברה והחבילה המשתלמת ביותר עבורי

ssib

Recommended Posts

אמרתי כבר. אני לא יודע מאיפה הבאת מחיר של 100 ש"ח עבור 100 מגה לפני הרפורמה.

לבזק בלבד במבצע שילמתי 110 ש"ח (תשתית ושכירות), ועבור הספק הכי זול שילמתי 20. ז"א 130 ש"ח לפני רפורמה. אחרי שנה המחיר שבזק ביקשה הינו 150 ש"ח ולא רצו לדבר איתי בכלל על מחיר יותר זול.

עוד פעם, אין לי מושג מאיפה הבאת את המספרים שלך. 100 ש"ח כול לספק לפני רפורמה היה למספר מצומצם מאוד של אנשים. אפילו אחרי רפורמה בשימור לקוחות רצו שאשלם 120 תשתית ללא ספק.

אני לא יודע מה האינטרס שלך. אבל רוב הלקחות מברכים על הרפורמה, ומספרים מדברים בעד עצמם, אפילו עם הניוד הידני וכל ההפחדות, אנשים עדיין עוברים.

עם עובדות אי אפשר להתווקח. שילמתי 130 ש"ח ויותר לפני רפורמה, עכשיו אני משלם 100 ש"ח.

וכל אחד יעשה מה שטוב עבורו. ועבורי רפורמה זו מצויינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהשוואה לזה מה בדיוק ה"רפורמה" של האינטרנט הביאה לנו?

כלום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מציע לך לשבת ולשתות כוס מים קרים. אין לי שוקולד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא "רפורמה".

סך הכל בא משרד התקשורת, אמר מעכשיו ספקיות יוכלו להציע חבילות משולבות.

וחברות התשתית יוכרחו ע"י חוק למכור את התשתית ב10 שקל פחות או משהו.

זהו.

זה כל מה ש"רפורמה" עשתה.

ביג פאקינג דיל.

ואם אתה משלם 100 שקל לבאנדל, זה לא בגלל שיש שינוי מהותי.

זה בגלל שחברה אחת או שתיים יצאו במבצע בעקבות הנחת ה10 שקל, והחליטו לתת הנחה של 20 שקל כדי לגרוף לקוחות בעודם רוכבים על גל הפרסום של ה"רפורמה".

אז אני שמח שאתה שמח שקיבלת .

אני שמח שאתה שמח שאפשר להזמין באנדל מספק האינטרנט ולא להתעסק עם שני גופים שונים(לא שזה פותר שום דבר מבחינת הטלפון השבור בנוגע לתמיכה על התשתיות המזויינות האלו).

ואני שמח המחיר ירד ברמה העקרונית ב10 שקל, ושאפשר לקבל מחיר משוכלל מול גורם יחיד.

אבל "רפורמה"?

על מי משרד התקשורת עובד?

אם היו עושים "רפורמה" בבנקים שכל מה שהיתה עושה זה להוריד את העמלות בשקל, זה היה יותר "רפורמה" מ"רפורמת האינטרנט".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבצע במחיר קבוע.

הרבה עושים זאת כבר לא מעט זמן.

גם אצל 100 מגה תשתית עולה 100 במבצע ללא הגבלת זמן.

מספיק שתתקשר ותבקש 100 ב100 ללא הגבלת זמן כאילו זה מגיע לך, תקבל ללא ויכוח.

אז קיבלת מחיר נמוך ב10 שקל ממה שהיה קודם.

יופי.

- - - תגובה אוחדה: - - -

מבצע במחיר קבוע.

הרבה עושים זאת כבר לא מעט זמן.

גם אצל 100 מגה תשתית עולה 100 במבצע ללא הגבלת זמן.

מספיק שתתקשר ותבקש 100 ב100 ללא הגבלת זמן כאילו זה מגיע לך, תקבל ללא ויכוח.

אז קיבלת מחיר נמוך ב10 שקל ממה שהיה קודם.

יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את העובדות.

ה"רפורמה" לא הוזילה לך ב70 שקל.

גם לא ב30 שקל.

פשוט שילמת יותר קודם כי לא קיבלת את המחירים האופטימלים אצל אותם ספק תשתית + ספק איתם עבדת.

ועכשיו עברת לספק אחר בכלל, שממילא המחיר אצלו היה גם זול יותר קודם.

כל אחד יכל לקבל בשנים האחרונות 100 על תשתית הוט ללא שום הגבלת זמן + 20 שקל להוטנט או 018(אפילו יותר זול אולי).

אצל יחסית חדש העניין של ה110 לתשתית.

לא יודע אם זה מבצע או מבצע ללא הגבלת זמן, אבל בגלל שזה שינוי יחסית חדש, ממילא זה היה מוביל למבצע קבוע בסופו של דבר.

בזב"ל תמיד היו יקרים יותר מהוטנט ו018 אפילו אחרי מיקוח.

אפשר לומר שהם עולים 10 שקל יותר, כמו מול .

סך הכל המחירים ירדו ב10 שקל.

אולי חברה אחת או שתיים החליטה לקחת על עצמה עוד 10 שקל כדי לגרוף לקוחות בחלון ההזדמנות הזה.

אז קיבלת 10 שקל מה"רפורמה" ו10 שקל בגלל "אנחנו מוכנים להרוויח פחות ולמשוך לקוחות".

ואתה חושב שה10 שקל הנוספים שספק האינטרנט מוריד לך בחבילה הם בחינם?

כמו שאני מכיר אותם 018 ונטוויז'ן יזיינו את האםאימא של הפס רוחב שלך בהגבלות תעבורה וחנק מהונדס.

הם לא יצאו פראיירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...