מסמכי טקסטים שהשתנו לבד - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסמכי טקסטים שהשתנו לבד

ORLY9992

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תגידי, את מבינה מה שכולם כותבים פה? יש לך וירוס רציני ביותר בתוך המחשב והוא כבר טיפל לך בקבצים.

לאף אחד כאן לא אכפת על איזה קישורים לחצת או לא לחצת ואם עדיין לא הבנת (ולפי הפוסט הקודם שלך עדיין לא הבנת) שום קוד של שום אנטיוירוס לא הולך לסדר לך את זה. הקבצים שלך הלכו, מתו, גורנישט מין גורנישט.

אז בחזרה לפוסטים הראשונים - יש גיבוי? יופי! אין גיבוי? בעסה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט הורדת משהו מאתר מפוקפק, סביר להניח ע"י חיפוש בגוגל בנסיון למצוא פריצה(דבר שאסור לעשות לעולם, אלה לעבוד רק דרך טורנטים אמינים עם פידבק חיובי).

הרושעה לא זוהתה ע"י האנטי-וירוס, אולי כי זה היה כבוי/לא מעודכן בגלל שנגמר הרשיון(שטות גדולה כשיש אנטי-וירוס/אנטי-נוזקות חינם ממיקרוסופט שמתעדכן כל יום).

הרושעה הופעלה ללא הפרעה, והתחילה לחפש קבצי טקסט במחשב(ומי יודע מה עוד) ולהצפינם.

זאת אומרת שהטקסט נמחק, ובמקומו יש קוד בלתי מובן שאי אפשר לפתח בלי הצופן.

שום אנטי-וירוס לא יעזור לך בשלב זה, כי המסמכים הוצפנו ע"י הרושעה.

גם אם הרושעה הוסרה מהמחשב, הנזק כבר נעשה, והאנטי-וירוס לא יכול לפענח את ההצפנה.

תיאורטית עם הכלים הנכונים ועם ידע מסויים לגבי תוכן המסמכים, אולי אפשר לפענח את הצופן ולשחזר את המסמכים.

אבל גם לאדם מקצועי שיודע לעשות זאת(אחד ל10 אלף אנשים) יכול לקחת המון המון זמן.

בקיצור המסמכים שלך בני ערובה של נבלה שנפלת במלכודתו מתוך חוסר זהירות משווע.

אולי אם תשלמי את הכופר(שיכול להיות יקר מאוד) תקבלי חזרה את המסמכים, אבל יש סיכוי טוב שגם אם תשלמי הם פשוט יבקשו עוד ועוד.

צר לי.

להבא תלמדי לא להיכנס לאתרי "פריצות".

הם כולם, אחד לאחד, מלאי וירוסים/נוזקות/רושעות.

זאת לא הדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניה, שניה. תני לי לנסות שוב:

יש לך וירוס שכבר הספיק להתפשט במחשב.

זה וירוס לא סבבה בכלל, הוא מצפין לך את הקבצים ודורש תשלום עבור שחרור שלהם. ממה שקראתי על מקרים כאלה, גם כשמשלמים לא מקבלים את הקוד המבוקש אלא רק דרישות לעוד כסף.

מקווה שיש לך גיבוי ואם לא, שתתחילי מהיום לגבות את הקבצים החשובים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי טוב מאוד מה שאמרתם

אבל אני פעלתי לפי הסדר הזה

1. עדכנתי איזה 70 ומשהו עדכונים שהיו בתוכנה עם אפשרות לעדכן. עשיתי זאת בליייייייייייי לשנות ולרשום שום סיסמא לעדכון הגירסא

2. הפעלתי את המחשב מחדש

3. פתאום אני רואה ששום קבצים לא פועלים

4. אח"כ כדי לנסות לפתור את המצב, רק אז ניסיתי לחפש באינטרנט סיסמאות לעדכון הגירסא( ואז שמתי סיסמא אחת או שניים בלי וללא הורדת כל קובץ משום טורנט או אתר מפוקפק. אלא בהעתק הדבק של הסיסמאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרתי את כל הקבצים של זה , לפי הסרטון של ששמת

אבל תמיד כשאני מדליקה את המחשב , מופיע לי החלון שלהם, אם אני רוצה להחזיר את הקבצים אז לשלם . איך אני נפטרת רק מהחלון הזה.?

את הקבצים שלהם מחקתי כבר את כולם

בחיים לא ראיתי דבר כזה , וירוס דרך עדכונים. ממש מוזר. אם זה קובץ שהייתי מורידה זה היה עוד מובן איכשהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...