2 שאלות על R9200 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 שאלות על R9200

blue_wolf

Recommended Posts

שלום היתי רוצה לשאול שאלה על הכרטיס R9200

דבר ראשון לפי מה שהבנתי הוא הכרטיס הכי טוב עד למחיר 450 שח +-(למרות שהוא ייתישן במהירות) או לא?

עכשיו השאלה השניה שלי:

האם הוא יגביל אותי במהירות של המשחקים ? לדוגמא הנסיך הפרסי החדש, מקס פיין 2, אנ בי אי 2004

והאם יש כבר משחקים או תוכנות שלא עובדות עליו

נ.ב

יש לי מחשב:

AMD 1500XP

256 זכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עכשיו את הכרטיס הזה

כל המשחקים שפירטת יעבדו ויעבדו טוב ואפילו טוב מאד.

אבל בכרטיס כבר התישן נורא משחקים חדשים כגון FARCRY רצים חלק (או בכלל) רק אם שמים את התצוגה על LOW

אולי לפני 9-11 חודשים הייתי ממליצ עליו אבל עכשיו לא.

המלצתי היא 9600

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני אתה אני חוסך עוד לפחות 250~ שקל בערך כדי לקנות 9600NP כמו שהבחור מעלי הציע, רק כדי להראות לך איך פועלים משחקים על ג'יפורס FX5200 שהוא כמעט זהה מבחינת ביצועים לR9200:

בדמו של פאר קרי (רק ביום ראשון מקבל תמלא :P) הוא רץ לי על 30~ FPS ברזולוציה של 800X600 כשכל ההגדרות על מדיום. אבל קח בחשבון שהמשחק הזה דורש כמות אדירה של , בהגדרות הגבוהות הוא דורש 760 מגה ככה שגם כמות הזיכרון במשחק הזה תשפיע על הביצועים.

ניד פור ספיד אנדרגראונד רץ לי על 1024X768 בהגדרות על HIGH ב-35-40 FPS~.

קול אוף דיוטי (לא שזה משחק שאמור למדוד חוזק כרטיס מסף, אבל בכל זאת ;)) רץ על 1280X1024 כשכל ההגדרות על EXTRA ב-40 FPS.

היילו ב-800X600 על הגדרות מדיום רץ ב-20-25 FPS/

בטלפילד וייטנאם אני אדע רק מחר :P

מה שאני רוצה לומר בכל זה, זה שתראה איך הוא מריץ משחקים רציניים, כשלפאר קרי אתה צריך עוד כדי שהוא ירוץ טוב, את המשחקים שציינת (אנביאיי ומקס פיין 2 ) הרדאון יריץ טוב+ אבל לגבי דאוס אקס אני לא יכול לומר כי אין לי.

ואלה משחקים של היום, צריכים לצאת עוד מלא משחקים בקיץ, תעשה את השיקול שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הFX5200 שלי עובד טיפה יותר טוב , הוא מריץ NFSU על 1280X960 על הגדרות גבוהות עם 8X AF , על איזה 40-50-60FPS , ללא אוברקלוק.

אבל הכרטיס הכי מומלץ וטוב במחיר הזה הוא R9000PRO 64MB של חברת גיגהבייט בזיגזאג , הוא עולה 400שקל ומציג ביצועים מעולים , יותר טובים מהFX5200 לדעתי , ראיתי במו עיני שהוא יותר טוב מהFX5200 שלי , אבל לא בהרבה , אבל הוא שווה את המחיר ובטח שהוא יותר טוב מהR9200.

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=25_90&products_id=1168

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות...

אז מה בעצם אתם מציעים לבן אדם שאין לו הרבה כסף להשקיע, איזה כרטיס מסך ?, (כדיי שעוד חודשיים אני לא יצטרך לקנות אחד חדש, אחרי שהמחירים ירדו :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...