מקבל הודעת Windows Recovery בכל פעם - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקבל הודעת Windows Recovery בכל פעם

silky

Recommended Posts

היי,

מזה כשבוע,

בכל בוקר, אני מקבל שגיאה כמו זו המצורפת. לאחר מכן אין לי אפשרות לבחור באופציה השניה כי המקלדת (והעכבר) לא מגיבים. אז אחרי 20 שניות עולה ה Startup repair.

הוא שואל כמה שאלות לא רלוונטיות, ואז שואל אם לעשות system Restore, כשמסומן כן, אחרי כמה דקות ה Windows עולה, ולמחרת חוזר חלילה.

דברים רלוונטיים:

• ה OS זה Windows Ultimate 64bit (חוקי). מעודכן, עם פיירוול, ו Windows Defender מעודכן. המחשב גם מחובר לראוטר שמאובטח ב WPA2-PSK. לכן אני שולל וירוסים/טרויינים שקשורים לזה.
  • ה OS יושבת על 840 EVO 120GB.(עם קושחה מעודכנת/מתוקנת)
  • סרקתי את כל הכוננים עם HD TUNE ולא מצאתי סקטורים שגויים ב SSD, אלא בודדים ב HD השני.

דברים שאולי רלוונטיים:

• עשיתי את המדריך שפורסם ב Glouds לגבי ניהול מחשב עם SSD רק את השלב הרביעי בלבד. אך לאחר הודעת השגיאה הראשונה עשיתי הרי System Restore וכעת הספריות מוגדרות על ה SSD שוב.
  • יש קטע מוזר עם USB. יש לי כניסות אחוריות וקדמיות. כאשר השגיאה מוצגת, אף USB לא עובד, אלא רק לאחר Reboot נוסף ה USB עובד אך ורק בתוך ה Startup Repair. ה והדרייברים מעודכנים יש לציין.
  • ב System Restore דרך ה יש לי אפשרות לחזור אחורה רק יום או יומיים בלבד(ניסיתי, לא פתר).

תודה מראש לעוזרים.

אשמח לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנסה לעשות זאת, תודה.

מה שלא ברור לי זה למה אני לא מצליח לגשת ל . לחיצה על DEL/f1/f2/f10/f12 לא מגיבה. נראה שה לא מגיב עד אשר ה עולה. ניסיתי לחבר את המקלדת ליציאה אחרת או להשתמש במקלדת אחרת ללא הצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שמדובר ב security update בעייתי - KB3045999.

אחרי שחזור לנקודת שיש לך תנסה לבטל התקנת עדכוני אוטומטיים או חפש את העדכון הזה ברשימה ועשה לו hide.

או אפילו אותו אם הוא נשאר מותקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שיש מצב שזה

KB3045999. כשעשיתי שחזור הופיעו לי עשרות עדכוני חובה והוא בינהם. עשיתי לו Hide ובינתיים טפו טפו זה לא חזר. אז תודה!

בהנחה שזה לא חוזר, נשאר רק העניין שכל יציאות ה- לא מגיבות עד שה עולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...