שאלה לפני קניית R9 290 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לפני קניית R9 290

Aviad Cohen

Recommended Posts

שלום, אני מחפש לקנות כרטיס מסך וחשבתי על ה-ASUS R9 290 הגירסא הזו - R9290-4GD5

הבעיה שראיתי שיש 3 גרסאות והגירסא שאני עומד לקנות כבר אינה למכירה באתרי המכירות והחליפה אותה גרסא אחרת- directui2

http://pcpartpicker.com/search/?cc=us&q=asus+r9+290

כמו כן הסתכלתי בביקורות של NEWEGG לגבי הגירסא הזו לפני שהפסיקה להמכר והרבה אנשים רשמו שם שהכרטיס מתחמם בצורה לא הגיונית, או שקיבלו אותו דפוק וכו'.

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814121807

השאלה שלי היא האם מישהו התנסה בכרטיס הספציפי הזה והאם לדעתכם זה שווה את הסיכון או להימנע ממנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדש, משומש? מה שקרה עם הכרטיסים שהם התחממו למצב שהכרטיס הוריד מהירות שעון כדי למנוע נזק דבר שגרם לירידת ביצועים, יכול להיות שהסביבה של קרירה והמארז מאוד מאוורר והוציאו ביוס עם פרופיל יותר טוב כנראה יותר רועש ואז לא יהיו לך בעיות, אתה רוצה להתחיל להתעסק עם זה בבקשה, מסכים שהכי נכון תגובה של מישהו עם הדגם הספציפי הזה, בתור המלצה ממליץ מראש לקחת משודרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדש, משומש? מה שקרה עם הכרטיסים שהם התחממו למצב שהכרטיס הוריד מהירות שעון כדי למנוע נזק דבר שגרם לירידת ביצועים, יכול להיות שהסביבה של קרירה והמארז מאוד מאוורר והוציאו ביוס עם פרופיל קירור יותר טוב כנראה יותר רועש ואז לא יהיו לך בעיות, אתה רוצה להתחיל להתעסק עם זה בבקשה, מסכים שהכי נכון תגובה של מישהו עם הדגם הספציפי הזה, בתור המלצה ממליץ מראש לקחת קירור משודרג.

השאלה אם שווה לי, הגעתי למישהו שמוכן למכור לי ב-700 ש"ח, הכרטיס חדש באריזה (הוא קנה חדש בקייאספי וקיבל אותו תקול, ובזמן שהחליפו לו אותו הוא כבר רכש כרטיס אחר).

מגיע עם אחריות של שנתיים (הבעיה שהאחריות היא של KSP שמיותר לדבר על השירות הגרוע שלהם..)

בכל אופן מבחינת קירור המערכת שלי היא מארז Phantom 530 (ללא מאווררים נוספים חוץ ממה שמגיע עם המארז)

וקירור מעבד (אם זה קשור) - Phanteks PH-TC14PE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר הוגן תחליט, כל עוד אתה מודע לבעיות שיכולות להיות.

האם כל כרטיס הוא עם הבעיות האלה? האם אי אפשר לעשות משהו בהגדרות וכו' כדי שלא יגיע להתחממות כזו?

אני לא כל כך מודע בגלל זה אני שואל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה להגדיר יותר אגרסיבי בדרייבר,

במקום "טמפרטורת מטרה" של 95 מעלות תשים 90-93 ולא תהייה ירידה בשעון, מה שכן הקירור של הכרטיס רואש.

אני קניתי את ה-290 שלי לפני 8 חודשים משומש ב-900 שקל, הייתה קניה מוצלחת מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה להגדיר יותר אגרסיבי בדרייבר,

במקום "טמפרטורת מטרה" של 95 מעלות תשים 90-93 ולא תהייה ירידה בשעון, מה שכן הקירור של הכרטיס רואש.

אני קניתי את ה-290 שלי לפני 8 חודשים משומש ב-900 שקל, הייתה קניה מוצלחת מבחינתי.

כלומר אתה ממליץ לי כן ללכת עליו?

תוכל להמחיש לי מה הכוונה רועש? כמה רועש ומתי? רק כשמשחקים או כל הזמן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...