GTA V - הדיון הראשי - עמוד 42 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V - הדיון הראשי

djelectric

Recommended Posts

אני היחיד שחושב שהרכב kuruma הורס את המשחק?!?

אתה סתם יושב ברכב כמו מפגר בכל משימה ויורה מתוכו מבלי להיפגע.

אין בזה שום ריגוש או סיכון.

נראה לי שהיה הרבה יותר נחמד אם הרכב הזה לא היה במשחק.

ככה כולם היו צריכים לצאת ולהילחם פנים מול פנים,לחפש מקומות מסתור טובים,

ולחוש את החשש הזה של לא להיפגע.

לטעמי לפחות זה היה מוסיף הרבה יותר הנאה.

כמו שאמרתי לך, אתה צודק לגמרי. אבל זו בחירה שלך לגמרי איך לשחק, אתה יכול להשתמש ויכול שלא :)

אנשים היום מחפשים לנצח כאן ועכשיו, כסף מהיר. זו הדרך הטובה ביותר..אחרי הכל תחשוב שאתה עושה את המשימות האלה שוב ושוב ושוב זה כבר משעמם, כאשר זאת הדרך היחידה לעשות כסף אז יאללה נוסעים בקורומה ותופרים את המשימה תוך כמה דקות מאשר בשעה+

לפעמים הראשונות ללא ספק אעדיף לעשות את זה בלי הקורומה, אבל אחר כך למטרות FARMING וכאלה, לא רואה סיבה למה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 854
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבנתי שהזנטורנו לוקחת את הXF רק בגלל התאוצה שלה והTOP SPEED

אבל אחיזת כביש זה התחום שבו הXF מצטיינת. ובגלל שאפשר לשפר את התאוצה עד הסוף בעזרת TURBO ו\או שדרוגים אחרים, עדיף את הXF.

צריך עוד לבדוק את זה, אבל ככה הבנתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא לגמרי בטוח לגבי הSUSPENSION.

נמוך נותן אחיזת כביש טובה יותר, אבל גם גורם למכונית להתהפך בכל מכשול קטן על הכביש(מדרכות וכו..).

אז אני לוקח מכוניות מרוץ, עושה להם SUSPENSION גבוה, ושם להם גלגלי OFFROAD(למרות שזה רק עניין ויזואלי ולא משפיע על התנהגות הרכב).

והאמת? הם מתנהגות הרבה יותר טוב על עפר מSUV's.

אולי בגלל שלSUV's במשחק אין באמת הנעת גלגלים 4X4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה הפוך לא?

ככל שהרכב נמוך יותר הוא יותר "נדבר" לכביש (כמו שאמרת) וגם פחות יושפע מכל באמפ כי מרכז הכובד שלו נמוך יותר.

לא סגור על זה...

נדבק לכביש כן.

אבל כשאתה עולה על מדרכות, או גבעות עפר קטנות בשולי הכביש, במיוחד במהירות גבוהה, אתה הרבה יותר רגיש להתהפכויות כי השלדה נמוכה ופוגעת במדרכות וכל מיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לכם לצפות בערוץ של Broughy1322 ביוטיוב, הוא מפרסם השוואות בין מכוניות בכל קלאס ועוד סרטונים מעניינים על רכבים בGTA בכללי.

אני בניתי את המוסך של לי על סמך ההשוואות שלו.

ד"א Art, מה שאתה חווה הוא כן בגלל גלגלי Offroad, והועלה סרטון שמוכיח זאת בערוץ שכתבתי למעלה. הייתי נותן לינק אבל אני כותב דרך סמארפטון והפורום עושה לי את המוות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא! הייתי בטוח שכל הקטגוריות של ה"wheel" מדבר על חישוקים ובגלל זה לא פזלתי בכלל לכיוון של דברים לא high-end.

קצת מבאס שאני עם חישוקים של 80K ואין שמירה של פריטים שקנית ב-LS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...