Dell U2412M VS U2414H - מה דעתכם? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell U2412M VS U2414H - מה דעתכם?

huber

Recommended Posts

שלום חברים.

כרגע יש ברשותי מסך U2412M . יש לי אפשרות להחליף אותו ב U2414H ללא תוספת עלות. השימושים העיקריים הם משחקים ושימוש סטנדרטי יומיומי. מצד אחד לשלי יש רזולוציה יותר גבוה, מצד שני לחדש יש יציאות USB3 שחסר אצלי במארז מקדימה ועיצוב יותר אלגנטי. מה הייתם בוחרים ולמה?

פה למטה יש טבלת השוואה:

http://accessories.us.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=us&l=en&cs=04&sku=320-2676

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שקראתי איכות התמונה ב14H צריכה להיות טובה יותר , הוא גם מגיע מכוייל מהמפעל עם תעודה - לא יודע עד כמה שזה חשוב לך , אבל המחליף שלו ה2412 הוא בעיקרון ה2415 ביחס מסך של 16/10 ולא 16/9 כמו ה2414H הזול יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור ששווה לך להחליף, מעבר לעובדה שמסך 16:9 עדיף לסרטים וסדרות הדגם טוב יותר ועם מסגרת דקה יותר.

אגב לגבי הUSB של המסך אם הלוח אם שלך לא תומך בUSB 3 אתה תוגבל למהירות של USB2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטים אני רואה בטלוויזיה ולא במסך מחשב, אבל אני לא מצליח להבין את ההצהרה ש 16:9 יותר טוב למשחקים. למה? לא היה שום משחק מאז שרכשתי את המסך עד היום שלא תמך ברזולוציה שלו, להיפך, הייתי חושב שרזולוציה גבוהה יותר תביא לאיכות גבוהה יותר במשחקים, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ממש הבדל בין 1920X1080 ל1920X1200 במשחקים. ההבדל בשטח העבודה (עוד 10% לגובה) כן עשוי להיות מורגש.

אם אין לך בעיה עם הU2412M (יש שהציפוי המחוספס שלו מפריע להם קצת או העובדה שהוא משתמש במנגנון PWM להורדת בהירות), ואם אתה לא צריך USB3 במסך (קשה לי להאמין שכן), אני לא רואה סיבה להחליף.

מילא אם זה לU2413 או U2415 - אז כן יש בה זה טעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתכן שאוכל לקבל את ה U2415 - אם אני רואה נכון ההבדל היחיד בינו לבין ה 2414 הוא ההבדל ב ASPECT RATIO, ז"א 16:10 לעומת 16:9, או שיש הבדל נוסף?

השימוש המרכזי הוא משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתכן שאוכל לקבל את ה U2415 - אם אני רואה נכון ההבדל היחיד בינו לבין ה 2414 הוא ההבדל ב ASPECT RATIO, ז"א 16:10 לעומת 16:9, או שיש הבדל נוסף?

השימוש המרכזי הוא משחקים.

2415 נמצא כקצת יותר איכותי מה2414 מבחינת איכות הפאנל ,אבל תאכלס רוב ההבדל זה יחס המסך שנחשב הרבה יותר "נישתי" ולכן יקר יותר גם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...