לא מצליח לפתוח פורטים tp-link wr1043 - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח לפתוח פורטים tp-link wr1043

nadavk14

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אז מאיפה הבאת את המספר? :)

מז"א ? אני רוצה לפתוח את הפורט הזה כי אחרי כתובת האייפי שאני רוצה שזה הפורט שיהיה ? אני צריך פורט בעל 5 ספרות שיהיה פתוח.. שום דבר לא נפתח לי

עכשיו עשיתי שוב את הבדיקה וראיתי את הפורט.. 0.0.0.0:27015

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, קצת רצינות. איך firewall נכנס פה לתמונה אן הוא לא יכול לפנות לכתובת loopback שלו?

נדב - אחרי שראית שיש משהו שמאזין לפורט 27015, אתה מצליח להתחבר עם telnet ל localhost או לא? עברת על ה readme של השרת הזה לפני שהפעת אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לבדוק אם אתה באמת מאזין לפורט אתה צריך ליצור את השרת, למעזר ורק לאחר מכן לבצע את הבדיקה.

לפי הפורט הוא באמת 27015.

תעשה ככה:

1. תריץ את השרת ותמעזר אותו אחרי שהכל עובד.

2. תעשה התחל - > תרשום cmd

3. תרשום netstat -a | find "27015"

התוצאה אמורה להראות ככה: (פורט אחר רק לצורך הדוגמה)

Jdn1e9w.png?1

4. במידה ו3 עובר בסדר, תתחיל לבדוק את איזה מהפיירוולים חוסם אותך.

5. כבה את הפיירוול של הווינדוס בכדי להקל על הבדיקה ושחברים שלך ינסו לגשת לשרת (או אתה בעצמך עם הכתובת החיצונית שלך).

6. אם הצלחתם, אתה צריך לפתוח חוק בפיירוול של הווינדוס, אם לא תוודא שהכתובת IP שלך נכונה ולא השתנתה והפורטים פתוחים בנתב.

במידה ואחרי סעיף 3 אתה לא מקבל תוצאה זהה, כנראה שהשרת שלך לא עובד טוב או שהוא מאזין לפורט אחר.

לא אמורה להיות הפתעה כלשהי, אם תעשה ככה אתה אמור להגיע לפתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לבדוק אם אתה באמת מאזין לפורט אתה צריך ליצור את השרת, למעזר ורק לאחר מכן לבצע את הבדיקה.

לפי הפורט הוא באמת 27015.

תעשה ככה:

1. תריץ את השרת ותמעזר אותו אחרי שהכל עובד.

2. תעשה התחל - > תרשום cmd

3. תרשום netstat -a | find "27015"

התוצאה אמורה להראות ככה: (פורט אחר רק לצורך הדוגמה)

Jdn1e9w.png?1

4. במידה ו3 עובר בסדר, תתחיל לבדוק את איזה מהפיירוולים חוסם אותך.

5. כבה את הפיירוול של הווינדוס בכדי להקל על הבדיקה ושחברים שלך ינסו לגשת לשרת (או אתה בעצמך עם הכתובת החיצונית שלך).

6. אם הצלחתם, אתה צריך לפתוח חוק בפיירוול של הווינדוס, אם לא תוודא שהכתובת IP שלך נכונה ולא השתנתה והפורטים פתוחים בנתב.

במידה ואחרי סעיף 3 אתה לא מקבל תוצאה זהה, כנראה שהשרת שלך לא עובד טוב או שהוא מאזין לפורט אחר.

לא אמורה להיות הפתעה כלשהי, אם תעשה ככה אתה אמור להגיע לפתרון.

תודה !!!

הפורט הוא 27016, עובד לי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, קצת רצינות. איך firewall נכנס פה לתמונה אן הוא לא יכול לפנות לכתובת loopback שלו?

נדב - אחרי שראית שיש משהו שמאזין לפורט 27015, אתה מצליח להתחבר עם telnet ל localhost או לא? עברת על ה readme של השרת הזה לפני שהפעת אותו?

אני לא ראיתי בשום מקום שהוא לא מצליח, עד עכשיו הוא בכלל לא מצא שהמחשב מאזין לפורט.

בכל מקרה, הוא אומר שעכשיו עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...