עזרה ויעוץ איך לחבר כרטיס מסך לטלויזיה 3D - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ויעוץ איך לחבר כרטיס מסך לטלויזיה 3D

dan9

Recommended Posts

היי שלום לכלום וחג שמח :-)

יש לי מחשב עם כרטיס מסך GTX 970 וברצוני לרכוש טלויזיה 3D בשביל להנות ממשחקים וסרטים בתלת מיימד.

התחלתי קצת לברר ומצאתי טלויזיה שנראת לי בסדר במיוחד בגלל התקציב.

זו הטלויזיה של חברת שרפ במחיר של 8K

http://www.sharp-cee.com/cps/rde/xchg/scee/hs.xsl/-/html/product_details.htm?product=LC60LE652EMK2&cat=111

רשום שהיא תלת מיימד אבל איך אני צריך לחבר אותה לכרטיס מסך בשביל שאני יוכל להפעיל משחקים ותכנים ב 3D?

דרך HDMI? או דרך חיבור אחר? כי לפי מה שאני זוכר זה אמור להיות חיבור כפול?

אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי ולהסביר לי בקצרה איך ניתן לחבר את המחשב למסך?

ואם אפשר גם בכללי דעה על הטלויזיה והמחיר.

תודה רבה דניאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מחבר ב-HDMI, וצריך לרכוש מ-nvidia תוכנה (3DTV Play) בעלות 40$. לפני שאתה רוכש ניתן להוריד גרסאת נסיון ל-14 יום.

http://www.nvidia.com/object/3dtv-play-overview.html

במידה וישנן בעיות תמיכה עם הטלויזיה (למרות שרובן המוחלט אמור לעבוד כראוי), אתה יכול להריץ תוכנה שאוספת נתונים על הטלויזיה ולפנות ל-nvidia בבקשה לתמיכה בדגם הספציפי:

http://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/2774/

חג שמח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון הדריבר יודע להמיר כל תוכן תלת מימדי ל-S3D בהתבסס על גיאומטריה והשכבות הגרפיות של המשחק, אולם מפתחי משחקים שלא לוקחים S3D בחשבון לעיתים אינם טורחים להקנות נתוני עומק נכונים לאפקטים שונים, הצללה וכו'... כך שהחוויה לא תמיד מושלמת ולכן NVIDIA מדרגים את התמיכה per משחק (רשימה עדכנית יותר תמצא בלוח הבקרה של הדריבר במידה והותקן דריבר 3dvision), ומודיעים לך לכבות אפקט כזה או אחר בתוך המשחק במידת הצורך.

במקרה האידיאלי מפתחי המשחק יקחו בחשבון S3D מלכתחילה או בעדכון\פאץ', למרות שגם בידי NVIDIA האפשרות לפתור בעיות ספציפיות דרך הדריבר,

דבר שהם פחות מתמקדים בו, או נוטים לספק תמיכת "compatibility mode" במקום (כביכול מפרקים את הסצינה לשכבות שלמות, מה שמכנים בקהילה 2.5D).

למזלנו ישנו אדם פרטי שדואג לשחרר תיקונים לבעיות כאלה עבור משחקים שונים, שעושה עבודה מצויינת: helixmod.blogspot.com (תיקן כ-312 משחקים עד כה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטים ברשת בתלת מימד יש בעיקר SBS (יש גם אתר כזה ) לא צריך לרכוש תוכנה יש נגן POT PLAYER שיודע לנגן SBS וגם להפריד כתוביות בעברית הנגן חינמי חשוב לעבור למצב תלת מימד בכתוביות אחרת יהיה לך כאב ראש

התמונה תלת מימד והכתןביות זהות יוצר מצב של בילבול לראייה ותחושת סיחרור. חיבור מהמחשב בכבל רגיל צריך לשנות את הגדרת כרטיס הקול כך שיצא מכרטיס המסך דרך ה .

- - - תגובה אוחדה: - - -

הטלויזיה יודעת להמיר SBS לתמונה אחת .. רק צריך לבחור במצב . אחרת תראה תמונה מפוצלת כפולה ימין ושמאל.

- - - תגובה אוחדה: - - -

בתוך הנגן קליק ימני יפתח לך הרבה אופציות בחר וכתוביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאחד שיש לו טלוויזיית 3D, אני משתמש במחשב i3 (בן 3 שנים) ללא כרטיס מסך ומנגן סרטי SBS עם הנגן POT PLAYER כמו שציין כאן מעלי.

ואז מגדירים בנגן שהכתוביות הן והוא עושה הפרדה ובטלוויזיה בוחרים את סוג התלת מימד וזהו. מוכן.

צפיתי גם בבלוריי מלא אמיתי בתלת מימד שחייבים נגן שיודע להריץ את זה ואז גם, הטלוויזיה עושה את ההמרה גם כן.

יש בטלוויזיה גם אפשרות לעשות המרה מ-2D ל-3D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שלסרטים ישנם פתרונות חינמיים. Nvidia בעצמה נותנת הורדה חינמית ל 3DVision Video Player שזו בעצם גרסא ישנה של Stereoscopic Player עם רשיון מיוחד,

אותו ניתן להעתיק (StereoPlayer.cst) לתקייה של stereoscopic player בגרסתו האחרונה. (אציין שמס' אפשרויות זמינות לרוכשי התוכנה בלבד, אבל לפחות לא צריך להתקע עם גרסא מלפני 3 שנים).

עריכה: בעצם נראה לי שהרשיון הזה רלוונטי רק למשתמשי 3DVision/3dtv play ככה שעדיין צריך לרכוש 3dtv play במקרה שלך.

בכל מקרה פותח הדיון הזכיר משחקים, ולא הרבה מציעים תמיכה מובנית הישר מתפריטי המשחק.

פה ישנן 2 אפשרויות - התוכנה של אנוידיה או התוכנה של TriDef 3D באותו המחיר בדיוק. (AMD קידמו הנחה לתוכנה בעבר, אולם היא נגמרה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...