מכירים מכללות שמלמדות תיכנות ספציפי ל-WEB - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים מכללות שמלמדות תיכנות ספציפי ל-WEB

VoliSuS

Recommended Posts

אהלן...

אני רוצה לעשות קורס ללמוד לפתח אתרים ומערכות.. חשבתי תואר במדעי המחשב או הנדסאי תוכנה אבל אני בלי בגרות ובלי פסיכומטרי

וגם אני לא מחפש לעבוד בהייטק בתור מפתח או משהו.. אני מעצב שרוצה לפתח את עצמי וללמוד גם תיכנות (אבל רק בתחום ה-WEB והמובייל אוליי)

המטרה היא בסוף לדעת להקים אתר מ-0 אם זה עיצוב תיכנות בניית מערכת ניהול לאתר והכל

אני בעצם מחפש קורס שמלמדים בו נטו את השפות תיכנות.. משמה אני כבר אקח את זה לכיוון שלי ואתפתח לבד

עכשיו השאלה היא כזאת

1. אתם מכירים קורס כזה שמלמד את זה בצורה טובה? (ידוע לי שאני אצטרך תחת גם לשבת וללמוד לבד)

2. אם מישהו מכיר את השפות תיכנות והכל, ויכול לרשום לי לפחות איזה שפות משתמשים הכי הרבה לפיתוח אתר.. סתם דוגמה עד כמה שאני יודע (ואני לא יודע הרבה) אבל C++ לא חובה לדעת בשביל לפתח מערכת טובה לאתר ..

חשוב לי רק להבהיר, אני מודע לזה שיש המון קורסים כאלה באינטרנט וכל מיני ספרים שאני יכול לחסוך את הכסף שלי וללמוד לבד מהבית

יש לי כל כך הרבה סיבות שאם מישהו באמת מעוניין אני אסביר לו (לא נראה לי שזה יעניין מישו) למה לא לעשות את זה..

זהו,

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

eset32 החזרתי לך הודעה, תודה!

עמית נכנסתי ללינק, האמת שלא שמעתי על המקום הזה...

בלי שום קשר נכנסתי לרשימות קורסים שלהם הרוב זה קורסים למעצבים שרובם ממש קצרים 20 שעות וכאלה..

הקורס היחידי שראיתי שאולי יכול לדבר אליי זה הקורס של Front and development שגם הוא לא נשמע משהו..

220 שעות, 18000 שקל (על מהההה?#!@$@#??@#?!$?@#$?@#$?) והוא מסתכם ב-HTML CSS וJS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...