המלצה על ציוד (מודם נתב?) בעקבות מעבר ל 018 - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על ציוד (מודם נתב?) בעקבות מעבר ל 018

benyben

Recommended Posts

אני גם שוקל לקנות אותו, מה שמרתיע אותי זה כל הדיבורים על זה שהמכשיר המשולב (מודם וראוטר) מתחמם ומתקלקל מהר.

כרגע יש לי מודם של (שוכר ב-8 שקל לחודש) וראוטר

TP-Link TL-WR841N, הראוטר בשנה האחורנה עושה מלא בעיות, כל כמה ימים אני צריך לאתחל אותו כי הWi-Fi נעלם לי. אני שוקל להחליף את המודם והראוטר במכשיר אחד טוב, השאלה היא עד כמה בעיות התחממות קריטיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
השאלה היא עד כמה בעיות התחממות קריטיות?

היו/יש לי שלושה ראוטרים משולבי מודם וגם שני ראוטרים ללא מודם. לעולם לא שמתי לב לבעיית התחממות חריגה באף אחד מהם.

לדעתי אתה מתייחס לבעיה ספציפית בראוטר/מודם מסויים שאין להכליל על כול הראוטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, נתקלתי במקרה בדיון הזה. אני עובד איתו בערך חצי שנה אם כי אציין שאני עובד איתו עם קושחת צד ג' (OpenWRT) ולא קושחת הצירן. קרה לי איזה פעמיים שהוא איבד סנכרון והייתי צריך לאתחל אותו אבל זה פעמיים בחצי-שנה, כעיקרון הוא סוס עבודה.

root@gateway:/# uptime
18:48:23 up 47 days, 7:59, load average: 0.01, 0.02, 0.04

כרגע עובד אצלי רצוף 47 ימים (לדעתי מאז הפסקת החשמל האחרונה) בלי בעיות. אני אישית ממליץ.

אגב, לגבי ההזמנה מאמזון בבקשה שימו-לב שיש הבדל בין W9980 ל-W9980B, השני מיועד ל-VDSL2 Annex B (קו DSL מעל ISDN), שזה משהו שלא קיים בארץ ולא יעבוד, אז רצוי לוודא שאתם מזמינים את ה-W9980. אם כבר הזמנתם את ה-W9980B אל תתייאשו לגמרי, ההבדלים ביניהם אמורים להיות רק בקושחה, כנראה שניתן להלביש עליו את הקושחה של W9980 ואז הוא אמור לעבוד (אם כי לא ניסיתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...