קירור מים מארה"ב - 100$-120$ - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור מים מארה"ב - 100$-120$

HaJ-B

Recommended Posts

שלום לכולם.

חבר טוב עומד לטוס בחודש הקרוב, ורציתי להביא קירור מים באמצעותו.

אין לי ניסיון וידע בנושא, אך מרפרוף ברשת הבנתי שהמערכות המומלצות הן RASA 240 ו- Nepton 280L שנמצאים בטווח התקציב.

אשמח לדעת קצת יותר בנושא ולקבל המלצות נוספות אם יש.

תודה ושבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שבדקת אבל ,

Cooler Master Nepton 280L הרדיאטור 280mm גדול יותר כך בחשבון שהגודל הזה פחות סטדנרטי מאשר אז תבדוק מול המארז.

RASA 750 RS240 - על פניו המשאבה היא חיצונית שזה מעניין ונראה איכותי יותר, אך מצריך עבודת הרכבה רצינית מאשר הCM.

- סביר להניח שתצטרך לתחזק את המערכת בהוספת נוזל מעת לעת היות ולא מדובר במערכת סגורה.

- ע"פ האתר התמיכה היא בתשובות ישנות יותר תבדוק שתואם לתושבת שלך , ואולי לעתידית שתהיה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה אתר בדקת? אם מדובר ב-RASA אז כנראה שהיא לא עדכנית יותר, ואשמח לשמוע על מערכות חדשות יותר.

המארז שברשותי הוא מהסוג הנ"ל:

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=2468#kf

והמעבד שלי הוא ה-Q6600 הישן והטוב. כמו שאמרתי, אני לא יודע איך זה עובד, אבל אם המערכות החדשות תומכות גם לאחור, ברור שאני מעדיף מערכת עדכנית, כך שאוכל להעביר אותה בעתיד במקרה ואחליט לשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אולי תמליץ לי על קירור מים מתאים? יש לי כבר את הטוניק טאואר, אבל אני מאוד מעוניין לעבור למים.

- - - תגובה אוחדה: - - -

NZXT Kraken X61.. נראה לי מערכת קירור המים היחידה שלא מרעישה כמו טרקטור וגם מקררת היטב.

היי עכשיו ראיתי את ההודעה שלך. הרדיאטור באורך 280. יש גם את הדגם הזה:

http://www.amazon.com/dp/B00L0YLK2M/ref=twister_B00LX4IJ5A?_encoding=UTF8&psc=1

האם יתאים עבורי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי קירורי מים עם רדיאטור 120 מ"מ פשוט יקרים סתם וביצועיהם לפעמים פחות טובים מקירורי אוויר זולים יותר.

ממליץ על D15 או U14S של נוקטואה (יש גם מותגי נישה שנמצאים בארה"ב ואין בארץ, אבל הביצועים לא משמעותית טובים יותר, קשה למצוא אותם והם יקרים יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, נוקטואה יספקו מתאם לכל סוקט בבקשה מיוחדת אם באריזה לא נכלל מתאם.

זה שירות חינמי שלהם.

דבר עם שירות הלקוחות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...