i3 או i5 למחשב משרדי - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

i3 או i5 למחשב משרדי

yuval n

Recommended Posts

^ 2013 הפך כבד משמעותית מקודמיו באופן משמעותי. גם היכולות של התוכנה הם בהתאם... (הוא פשוט מדהים!)

דפדפן כרום השתנה מקצה לקצה, נגן פלאש עודכן משמעותית נהיה כבד, סקריפטים מסובכים שאין כמותם בHTML5 כל זה נראה לך מה שהיה פעם ?

האתרים של היום זה לא מה שהיה פעם עם פיירפוקס מינימליסטי . .

אה ויוטיוב 1080P\4K איך שכחתי. . .

אין ספק שהעולם השתדרג וצריך מחשב טוב יותר כדי להינות מאותה רמת ביצועים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

i3 מודרני יספיק לעוד 30 גילגולים של פלאש וyoutube.

ואגב לגבי האופיס אני נוטה שלא להסכים, האופיס החדש עובד על הלפטופ העייף שלי פי 10 יותר טוב וחלק מאשר 2010..

וכל מה שציינת לא משנה את העובדה שמחשב בן 5 שנים ומעלה יכול להתמודד עם המשימות שמנית בצורה מספקת.

ובכלל, השינויים האלה לא דרמטיים כמו שאתה מתאר ואני דיברתי בהקצנה ובציניות.. (חוץ מאולי ה4K אבל מי בכלל משתמש ברזולוציה כזאת במחשב משרדי?)

ברור שהטכנולוגיה התקדמה, זה לא שהמלצתי לו לקנות עכשיו 3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 ליבות האסוול + HT שרצות ב 3.6 Ghz זה לא בדיוק "עגלה".

בעבודה אני עובד עם i3 M (משהו בסביבות ה 2.3 Ghz נדמה לי) בן שלוש שנים, עם VS, SSMS, Instances שרצים ברקע וכו' וכו' ואני "שורד" יפה מאוד. אני לא אוהב את כל ההגזמות האלה. העיקר של המחשב הוא מה עושים איתו ולא איזה מעבד יש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתם בעצם אומרים לו זה שהוא לא זקוק ליותר מPD אז שייקנה PD במקום I3 .

תחדדו את הנקודה שלכם אם אתם לא רוצים שזה ישמע ככה ...

הנקודה שלי היא שאין כזה דבר "זקוק ל-" כשמדובר בכוח עיבוד (כול עוד הוא סביר). אלא אם כן מדובר בגיימינג ואז קיים מצב בו המשחק לא עובד טוב ואי אפשר להנות ממנו. עבור "שימוש כללי", וכל עוד כוח העיבוד הזמין הוא סביר (וכוח העיבוד של מעבד פנטיום מבוסס האסוול הוא בהחלט סביר) - יותר כוח עיבוד זה יותר טוב. אין נק' שהחל ממנה אפשר להשתמש במחשב ומתחת לה אי אפשר. זה לא דיסקרטי. זהו גרף רציף, כאשר כל נק' עליו היא בהחלט בגדר "מחשב שמיש בצורה שמאפשרת הנאה ממנו" לכל הפחות.

אני משתמש במחשב מבוסס 760K ונהנה מהמחשב, אמא שלי משתמשת במחשב מבוסס x3 455 ובלפטופ עם i3 דור שני ונהנת מהמחשבים, אני משתמש בעבודה ב i3 דור שני עבור שימוש "מקצועי" וגם שם זה בהחלט מספיק. נמאס לי מכל ההאכלה הזו בשטויות של "צריך" או "לא צריך", "זקוק ל" או "לא זקוק ל", "מספיק" או "לא מספיק".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...