נתב VDSL וטלפון - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נתב VDSL וטלפון

Anonymous1

Recommended Posts

שלום רב,

יש לי קו טלפון VOIP של Orange עם ה SmartBox שלהם, שלדבריהם לא תומך במהירות מעל 15Mb.

מאחר ואני רוצה להרחיב את הפס, השאלה אם יש מכשיר VDSL משולב טלפוני, שאוכל לקנות ולהתקין לבד מאחר ואורנג' כמובן לא נותנים תמיכה לזה.

אם לא, האם אמור לעבוד לי האינטרנט והטלפון, אם אחבר לפני המתאם שיחות VDSL שאקנה ואגדיר בעצמי?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהאופציה השניה תעבוד.

תשאל את אורנג' איך הם מתקינים את התשתית שלהם על גבי .

הסידור אצלך צריך להיות דומה, מאחר והוט מספקים את המודם בעצמם (וזה בעצם מה שאתה חושב לעשות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 אפשרויות.

1. כמו שהצעת בעצמך, לקנות מודם/ראוטר שיבצע את החיבור לאינטרנט ואליו לחבר את הציוד של אורנג' כשהוא הופך להיות רק מתאם שיחות. אתה יכול להשכיר מבזק מודם ב-10 שקלים לחודש במקום לקנות.

2. כמו שהציעו מעליי, לעבור להוט ולקחת מהם מודם/ראוטר ללא עלות. גם כאן הציוד של אורנג' יתחבר לראוטר ויתפקד רק כמתאם שיחות.

3. לנייד את הקו שלך ל-012 או 014 שנותנים ציוד שתומך במהירות גבוהה יותר. ל-012 תוכל גם לנייד את הקו של ולפנות אליהם גם לגבי תקלות תשתית וגם תקלות ספק אם יהיו. שתי החברות משכירות את הציוד בעלות חודשית ואני חושב שבשתיהן מדובר על 10 שקלים בחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה אני עובד בORANGE זה יכול לעבוד , מה שכן תצטרך לתחזק את זה לבד ואו להיעזר בצוות תמיכה של אורנג' כדי להגדיר את המתאם עם כתובת סטטית מול הנתב

- - - תגובה אוחדה: - - -

ד"א יש SMARTBOX עם מודם מובנה VDSL 2 שיתמוך במהירות מעל ל40 מגה ועד ל100 מגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 2. כמו שהציעו מעליי, לעבור להוט ולקחת מהם מודם/ראוטר ללא עלות. גם כאן הציוד של אורנג' יתחבר לראוטר ויתפקד רק כמתאם שיחות. 3

לא הבנת אותי בכלל,

התכוונתי להגיד לו שאורנג' מחברים את התשתית שלהם מעל ומעל הוט.

אם בהוט הם לא מחליפים את המודם (כי הוט מספקים אותו) אז בוודאות יש דרך שהם ידעו לעבוד מול מודם אחר - כלומר כזה של .

אמרתי לו רק לשאול את איך הם מקנפגים את התשתית מול המודם של . לא לעבור להוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...